معلم مسجد سلیمانی هفده روز بعد از خودسوزی اعتراضی بر اثر شدت سوختگی جان‌باخت

بابک نوری‌زاده، رییس روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان: معلم پرسابقه مسجدسلیمانی که ۱۸ اردیبهشت‌ماه پس از تخریب دیوار منزلش از سوی ماموران اجراییات شهرداری اقدام به خودسوزی کرده بود، روز یک‌شنبه ۴ خرداد بر اثر شدت سوختگی جان‌باخت.

این معلم روز پنج‌شنبه هجدهم اردیبهشت در اعتراض به تخریب بخشی از دیوار منزلش از سوی شهرداری مسجد سلیمان، اقدام به خودسوزی کرد و پس از آن مردم و بستگانش او را به بیمارستان ٢٢بهمن مسجدسلیمان انتقال دادند با با تشخیص درصد بالای سوختگی به بیمارستان سوانح سوختگی اهواز منتقل شد.

رییس روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، هفده روز پس از انتقال این معلم به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز، گفت که این معلم مسجدسلیمانی با سوختگی حدود ۶۵ درصد به بیمارستان منتقل و اقدامات درمانی برای مداوای وی انجام شد اما حوالی عصر یک‌شنبه چهارم خرداد، جان باخت و درحال حاضر مقدمات دفن وی انجام می‌شود.

نوری‌زاده گفت که با هماهنگی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان مقرر شد بیمارستان در هزینه‌های این معلم جانباخته تخفیف دهد و مابقی این هزینه از سوی آموزش و پرورش خوزستان پرداخت شود.
+17
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  abadannl - روتردام، هلند
  باز خوبه توی خارج بیمارستان تخفیف دادن 🙄
  0
  4
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  خبرای پیش پا افتاده نزارید. برای ما عادیه یه ایرانی از بدبختی خودسوزی کنه خود چرخ گوشت کنی کنه. خود له کردن زیر تریلی کنه. خود کشی خانوادگی کنه. پویتمون هم از هر کرگدنی کلفتتر شده. اونی که دیدید در تونس یه نفر خودسوزی کرد انقلاب شد به خاطر اینه که براشون عادی نیست. ما ملت عادی شده ای هستیم.
  3
  11
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
  نظر شما چیست؟