زلزله ۵.۱ ریشتری استان کهگیلویه و بویراحمد در غرب ایران را لرزاند

زمین لرزه نسبتا بزرگی روز یکشنبه ۴ خرداد استان کهگیلویه و بویراحمد در غرب ایران را لرزاند.

به گزارش رویترز، مرکز مطالعات زمین شناسی آمریکا بزرگی زلزله را ۵.۱ ریشتر اعلام کرده است.
مجید صفائی، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد روز یکشنبه درباره خسارت زلزله در این استان از "خسارات زیاد به بافت تاریخی دهدشت" خبر داد. مهدی ولی‌پور، سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر، نیز اعلام کرد که در پی زلزله روز یکشنبه تا کنون سه مصدوم در شهر دوگنبدان و شش مصدوم در گچساران گزارش شده است. 

امروز یکشنبه زمین‌لرزه‌ای با قدرت ۲/ ۵ ریشتر شهر دوگنبدان، مرکز شهرستان گچساران از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزاند.
+5
رأی دهید
-16

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  حالا شما برید دنبال فرضیاتی علمی که هرگز به اثبات نخواهد رسید. مقصر همین دخترس که جوان پارکورباز را اغفال و از این طریق عکسهای کمپوشی خود را در فضای مجازی منتشر کرد.
  12
  1
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  هر چی سنگه مال پای لنگه .مصیبت بزرگی همانند رژیم دیکتاتوری کم هست بلایای طبیعی و غیر طبیعی که توسط رژیم بر مردم نازل میکنند
  1
  7
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  متاسفانه حتی طبیعت هم از سرزمین عزیز ما رو برگردانده.واقعا به امید روزی که از دست این نظام ظالم رهایی پیدا کنیم و سرزمین عزیزمان رو دوباره باسازی کنیم.
  1
  6
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::kasa-123 - وین، اتریش::]. چون به محمد رضا شاه پهلوی خیانت کردیم و این فلاکت و بدبختی ایرانیان بخاطر نمک نشناسی و بیشرفی ما ایرانیان مخصوصا نسل ۵۷ .نه خرافاتی هستم نه دیندار و نه خداباور ولی حس میکنم جواب خیانت ما ایرانیان نسبت به شاه وطن پرست همین است
  1
  0
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  نظر شما چیست؟