بازداشت ۵ ایرانی و یک افغان به اتهام فروش مواد مخدر در استانبول

العربیه :منابع امنیتی ترکیه یک‌شنبه 24 مه 2020 از بازداشت پنج ایرانی و یک افغان به اتهام فروش مواد مخدر خبر دادند.

این شش تن در منطقه «فاتح» استانبول در خیابان هورهور توسط پلیس بازداشت شدند و اسامی آنان، قدیر شهروند افغانستان و سید داوود، محمدنبی، سیدحامد، سیدحسین و هادی شهروندان ایرانی هستند.

براساس گزارشات، پلیس در بازرسی از خانه این افراد 338 گرم ماده روان گردان آمفی تامین، ترازوی دیجیتالی حساس، ادوات مربوط به بسته‌بندی مواد مخدر و مقادیری پول کشف و ضبط کردند.

حدود دو ماه قبل نیز دو ایرانی به جرم حمل مواد مخدر در گذرگاه مرزی «زرباطیه» عراق، به جرم حمل مواد مخدر بازداشت شدند.

در بیانیه منتشر شده توسط سازمان گذرگاه‌های مرزی عراق، این دو نفر 21 گرم مواد مخدر از نوع تریاک و مقداری قرص متادون حمل می‌کردند که پیش از ورود به سالن مسافران توسط یگان مبارزه با مواد مخدر و پلیس گذرگاه مرزی زرباطیه (در استان واسط عراق) دستگیر شدند. افراد دستگیر شده مطابق قوانین عراق، به بخش مبارزه با مواد مخدر شهر بدره منتقل شدند.

پیش از این نیز، بارها رسانه‌های عراقی، اخباری درباره دستگیر شدن مسافران ایرانی به اتهام همراه داشتن مواد مخدر منتشر کردند.
+10
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  این اردوغان پست فطرت بی شعور این.... نامرد عوضی چقدر پست هستن این ...چقدر نامردن که 5ایرانی باشرافت و پروفسور و یک افغانی فوق شرافت و فوق پروفسور رو دستگیر کردن. احتمالا تو گوششون هم چک زدن. زبان من توان بیان اینهمه ظلم رو نداره.
  3
  12
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳
  نظر شما چیست؟