سرقت ریل‌های قطار؛ علت احتمالی حادثه خروج قطار همدان-مشهد

العربیه: قطار مسافربری همدان-مشهد در ساعت 22 شامگاه شنبه در محل پل جدایش در خط آهن جنوب و در حوالی 10 کیلومتری پرند از ریل خارج شد و طبق برخی اظهارنظرها، علت احتمالی این حادثه «سرقت ریل‌های قطار» است.
 
بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا، یکشنبه 24 مه 2020، مدیرکل راه‌آهن غرب ایران اعلام کرد که قطار مسیر همدان-مشهد، شامگاه شنبه سه ساعت پس از حرکت از همدان به سمت تهران، در 10 کیلومتری حوالی شهر پرند از ریل خارج شد.
 
سعید ابراهیم‌نژاد از سالم بودن 45 مسافر این قطار خبر داد که هیچکدام کشته یا زخمی نشدند.
خبرگزاری مهر نیز در این باره گزارش داد که سه واگن از این قطار جدا شده‌اند.
 
یکی از مسئولین داخل قطار در توضیح این حادثه به این خبرگزاری گفت که علت اولیه این حادثه «سرقت ریل» اعلام شده است، اما بررسی‌ها برای دریافت علت دقیق حادثه ادامه دارد.
+36
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  خدا بیامرز ایران را
  0
  58
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  چشم علی‌ گدا روشن
  3
  58
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  زیر قطار را نگاه کنی می‌بینی که چه آشغالی هستند. این واگن‌ها و قطارها رنگ زده و از رده خارج شده‌های اتریش هستند که به ما می‌فروشند
  7
  34
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  چنان قحط سالی شد اندر دمشق/ که یاران فراموش کردند عشق! احتما خرابکاری خیلی بیشتر از دزدی هست. بی لیاقتی و عدم تعمیر خطوط را هم به ان اضافه کنید
  3
  39
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  در سرزمینی زندگی میمنیم که در آن هیچی در امنیت نیست حتی ریل قطار !! آنوقت نیروهای خود را برای مقابله با داعش به سوریه و عراق میفرستیم ! فکر کردند مردم خام هستند هنوز
  2
  30
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  این خرابکاری نیستا. تو کانادا به وضوح قانون میگه جپرتایز تو جاده ها راه اهن و حمل و نقل هوایی یک عمل تروریستی محسوب میشه حتی اگر قصد اون افراد این نبوده باشن.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۶
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  [::ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس::]. اتریشی نیستن. خودم از این ۵ ستاره ها رو سوار شدم رفتیم مشهد. ساخت یوگسلاوی هستن . اگه دقت کنین قطارهای ساخت کشورای غربی هنوز که هنوزه دارن استفاده میشن. چون کیفیتشون خیلی بالاست. خودم یکبار مسافرت اومده بودم المان. اولش تو ایستگاه برام تعجب برانگیز بود بعضی قطارها ظاهرشون خیلی قدیمیه. اما برقی بودن و وقتی داخل کوپه رفتم کیفیتش واقعا بالا بود.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۰
  نظر شما چیست؟