حسین امیرعبداللهیان: قاسم سلیمانی تا اتاق خواب مقامات ارشد اسرائیل دسترسی داشت

- وبسایت خامنه‌ای پوستری را منتشر کرده که در آن نشان داده می‌شود که گروه‌های جهادی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسجدالاقصی را در اورشلیم فتح کرده‌اند. روی این پوستر نوشته شده: «راه حل نهایی». این تهدید که یادآور سیاست نازی‌ها و رژیم هیتلری در «حل مشکل یهودیان» است، بازتاب زیادی در سطح جهان پیدا کرد.
 
- روزنامه کیهان تهران شنبه ۳ خرداد این جمله را تیتر اول خود کرد و تصویری خیالی از حضور رهبر جمهوری اسلامی در کنار مسجد الاقصی در جمع هوادارانش منتشر کرد!
کیهان لندن - حسین امیرعبداللهیان دستیار امور بین‌المللی علی لاریجانی در یک مصاحبه گفته است که قاسم سلیمانی در داخل سرزمین‌های اشغالی تا داخل اتاق خواب مقامات ارشد اسرائیل دسترسی داشته است!
 
پایگاه اطلاع رسانی دفتر علی خامنه‌ای (KHAMENEI.IR) بخشی به نام «مجله تصویری نگار» دارد که دوم خرداد به مناسبت «روز قدس» به مصاحبه با عبداللهیان پرداخته است.
 
او در این مصاحبه می‌گوید: «دسترسی سردار سلیمانی و تیمشان و نیروهای مقاومت در داخل سرزمین های اشغالی تا داخل اتاق خواب مقامات ارشد رژیم صهیونیستی بود و این چیزی است که تصور نکنید بعد از سردار سلیمانی متوقف شد. بلکه جانشینان ایشان و افراد دیگری در حوزه مقاومت که برای امنیت منطقه و آرامش جهان اسلام و امنیت جمهوری اسلامی و دغدغه جدی دارند همین رویه را دنبال می کنند».
 
عبداللهیان تاکید کرده «این دسترسی‌ها برای مقاومت و جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این یک غلو سیاسی نیست».
 
او تاکید کرده جانشین سلیمانی و دیگر افراد «مقاومت» که دغدغه‌‌ امنیت جمهوری اسلامی و آرامش جهان اسلام را دارند همین رویه را دنبال می‌کنند. او به اسم خاصی اشاره نکرد و نگفت در اتاق خواب رهبران اسرائیل چه می‌گذرد که برای اسلام و جمهوری اسلامی می‌تواند تهدید امنیتی باشد!
در یک هفته گذشته رسانه‌هایی که زیر نظر دفتر خامنه‌‌ای اداره می‌‌شوند موجی از تهدیدات تحریک‌‌آمیز علیه اسرائیل به راه انداخته‌اند. توییتر رهبر جمهوری اسلامی رهبران جهان عرب را خائن نامید و پیام داد که فلسطینی‌ها در کرانه باختری رود اردن مسلح شوند. او در سخنرانی به مناسبت «روز قدس» به سازمان‌‌های جهادی توصیه کرد برای آزادکردن «قدس» به «جهاد مقدس» ادامه دهید!
 
همچنین وبسایت خامنه‌ای پوستری را منتشر کرده که در آن نشان داده می‌شود که گروه‌های جهادی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسجدالاقصی را در اورشلیم فتح کرده‌اند. روی این پوستر نوشته شده: «راه حل نهایی». این تهدید که یادآور سیاست نازی‌ها و رژیم هیتلری در «حل مشکل یهودیان» است، بازتاب زیادی در سطح جهان پیدا کرد. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در واکنش به پیام جنگ‌طلبانه‌ی این پوستر درست بر همین نکته انگشت گذاشت و گفت «تهدیدات خامنه‌ای برای راه نهایی در مورد اسرائیل، یادآور برنامه نازی‌ها برای از بین بردن مردم یهود است».
 
جوزپ بورل در واکنش به تهدیدات خامنه‌ای علیه اسرائیل گفت من به شدیدترین شکل ممکن فراخوان رهبر جمهوری اسلامی برای مبارزه با اسرائیل را محکوم می‌کنم. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل نیز گفت هرکس اسرائیل را تهدید به نابودی کند خودش را در معرض نابودی قرار می‌‌دهد.
 
به تازگی اقدامات سازماندهی شده اما بی‌خاصیت جمهوری اسلامی علیه اسرائیل به شدت افزایش یافته که یکی از آنها طرح «مقابله با اقدامات خصمانه رژیم صهیونیستی» است.
 
رضا نساجی نویسنده و ناشر به وبسایت «اعتماد آنلاین» گفته اداره‌ کتاب وزارت ارشاد دستور داده کلمه «اسرائیل» از آیات کتاب «مزامیر» حذف شود! این ناشر با انتقاد از چنین تصمیماتی می‌گوید در مزامیر ۱۰ بار کلمه اسرائیل تکرار شده اما در قرآن ۴۱ مرتبه تکرار شده است لذا می‌بایست قرآن را چهار برابر سانسور کرد!
 
خامنه‌ای در بخشی از صحبت‌‌هایش در «روز قدس» اسرائیل را به ویروس تشبیه کرد و گفت «پیروزی بر ویروس صهیونیسم تضمین شده است». روزنامه کیهان تهران شنبه ۳ خرداد این جمله را تیتر اول خود کرد و تصویری خیالی از حضور رهبر جمهوری اسلامی در کنار مسجد الاقصی در جمع هوادارانش منتشر کرد!
 
روح‌الله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی پس از استقرار حکومت‌اش آخرین جمعه‌ ماه رمضان را در دشمنی با اسرائیل و رؤیای فتح اورشلیم یا بیت‌المقدس «روز قدس» نامید و از آن زمان هر سال این روز با تظاهرات حکومتی و شعارهای ضداسرائیلی و ضدآمریکایی و آتش زدن پرچم‌های این دو کشور در ایران برگزار می‌شود. جمهوری اسلامی که پای این روز را حتی به کشورهای اروپایی از جمله آلمان هم کشانده بود، امسال هم به دلیل شیوع کُرونا و هم ممنوعیت کامل تمامی فعالیت‌های حزب‌الله از سوی دولت آلمان، در برگزاری آن ناکام ماند.
 
مورگان اورتگاس سخنگوی وزارت خارجه امریکا در پاسخ به نفرت‌پراکنی خامنه‌ای علیه اسرائیل و یهودیان در توییتی نوشته «مردم ایران میزبانان فرهنگ و میراثی بزرگ هستند، اما حاکمان‌شان آن میراث را کنار گذاشته‌ و با نفرتی جایگزین کرده‌اند که اکثریت ایرانیان با آن همسو نیستند. مردم ایران خواهان آینده‌ای در صلح با جهان هستند و آنها شایسته بسیار بهتر از اینها هستند. #۴۱سال_شکست».
 
کاربران مخالف جمهوری اسلامی برای نشان دادن دوستی خود با اسرائیلی‌‌ها هشتگ «ShalomFromIran#» را در توئیتر داغ کرده‌اند.
 
اتحادیه عرب نیز با انتشار بیانیه‌ای از دخالت‌های تروریستی حکومت اسلامی ایران و تهدیدها آن علیه کشورهای منطقه خلیج فارس توسط نیروهای نیابتی خود در منطقه ابراز نگرانی کرده و گفته است: «جمهوری اسلامی عامل تهدیدکننده‌ای برای بر هم زدن ثبات و امنیت در خلیج فارس است».
+14
رأی دهید
-102

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  برای همینه که تا حالا اسرائیلی‌ها هزار بار حمله کردند به شما ها ولی تا حالا شما نتوانستید یک بار جوابب رو بدیده قاسم سلیمانی پول مردم ایران ر و تو ی کشورهای عربی خرج می کرد برای جنگ و کشتار قاسم سلیمانی قهرمان پوشالی برای شما حزب اللهی ها
  6
  92
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  سلیمانی رو قهرمان می سازن، ارتش سپاه کلاسیک نیست قهرمان سازی است ،برای همین بجای سلسله مراتب توی جوونی تیمسار میشه البته روزها، شبها استواره برای خانم.اینکه یه پنجاه تا کشور مسلمان حریف اسرائیل نشدن بخاطر همینه ، مسلمانان قهرمان سازی دارند نه کلاسیک
  4
  64
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۵
  ۳۷
  منتظر الزورو - کپنهاگ ، دانمارک

  دوباره این خالی بندی ها و شیعه بازی های اینها راجع به یک مرده شروع شد.
  4
  75
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۱
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  بدون اینکه از این صحبت احساس خوبی داشته باشم ولی تصور میکنم که برعکس این افسانه بافی اونها رنگ شرت دختر اقایون را هم بدانند.
  5
  64
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  اسراییل و امریکا سالها توانایی نابودی قاسم گچکار را داشتند ، اما خصوصا در رابطه با جنگ داعش اجازه زیستن به حاج قاسم دادند و در خاتمه بحث بر سر نوع کباب کردن این کفتار بود ، و سرانجام به فرمان ترامپ تبدیل به کتلت شد ،
  4
  61
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان

  بعد اونا چی ؟ همینطور ایستاده بودن نه ؟ موصاد خودش یه سازمان مخوف هست و کلی اطلاعات از شما برده که .
  2
  46
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  آره خوب بلیط ویژه براش صادر کرده بودن که تو اطاق خواب یه حالی بهش بدن , بالاخره سر دار بود دیگه!!!!!!!
  4
  43
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  اول با این گفتار پس سلیمانی جاسوس اسرائیل بوده که تا اطاق خواب آن ها هم می رفته است!. دوم اسرائیل یک کامیون اسناد اتمی شما را دزدید و برد سوم با این همه لاف و چریدن پس دنبه ی شما کو؟چهارم کارهای امنیتی یک نفره نیست و با مرگ یک فرد پایان نمیگیرد
  2
  46
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  «این دسترسی‌ها برای مقاومت و جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و این یک غلو سیاسی نیست». چون میگی غلو نیست با اطمینان قبول کردم که غلو هست .
  3
  18
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
  ۳۰
  Darknet - لندن، انگلستان

  ...اما هنوز نمیدونست که هواپیما برای کتلت شدنش فرستادن و قراره بزنن ریغ این تروریست رو از حلقش در بیارن.
  3
  31
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  قاطر سلیمانی بخاطر عقایدش همانند آخوندها به اتاق خواب و بقول خودشون نوامیس مردم خخخخ چشم دارند و در ذهن کثیفشان فقط تخت خواب و پایین تنه ختم میشود .. قاسم سلیمانی هم شاید همانند احمقی نژاد و لاریجانی مهره صهیونیست ها باشد این جنایتکاران اشغالگر ایران همشون جاسوس و مزدور و مهره هستند و فقط و فقط برای نابودی و تجزیه ی ایران تلاش میکنند
  5
  36
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  به نظر من کاملا راست میگه چون خبر دارم دخترشو میبرده اتاق خواب اسراییلیها. برای همین به اتاق خواب اونها تردد داشته. به اتاق خواب شیخ حسن حرس اله هم رفت و آمد شدیدی داشته چون دخترشو بیشتر میبرده اتاق خواب اون و البته پول اسنپ بهش میدادن.
  10
  29
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس
  جالب چطور آمریکا و اسرائیل قاسم سلیمانی را تا درب اتاق خواب جهنم رساندنش
  5
  24
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  شک نکنید که سازمان موساد به یقین در تمام لحظات به رصد وشنود مقامات ایران مشغول است چراکه مقامات ایران به لحاظ خصلت ماجراجویی وسیاست های غلط خارجی نیازمند مراقبت هستند
  6
  21
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  تازه، تو توالتشون هم میرفته و وضو میگرفته.
  4
  23
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. نگهبان درب اطاق خواب بودی نکنه ؟هاهاهاها بنده خدا تنبونتو نمیتونی بالا بکشی حرف مفت چرا تیلیت میکنی؟
  24
  2
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  بچه خوشگل بوده هر شب یکی یکی به نوبت می بردندش تو اتاق خوابشون
  3
  19
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  اسراییل حتی تو شورت دختر لاریجانی دستگاه گذاشته بود ، گچکار هم دخترش رو برده اطاق خواب اسراییلی داوود بن گوریل ، که هم جهاد نکاهی بشه ، هم با موشک ضد تانک آشنا بشه
  3
  24
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  سپاه قلوچ است. به فارسی می‌‌گویند.چشم ناز داره. عوضی‌ می‌‌دید. این همه موشک به سر خودمان .هنوز ثابت نشده. سپاه قلوچ است ؟ گر به اینجا نگاه .آنجا می‌‌دید. گر به آنجا نگاه اینجا می‌‌دید. اون چیزی که دید. اتاق خواب نصرلا خرس لبنانی بود. مدارک آن را هم داریم. عشوه خرکی دختر را فراموش کردی؟ نصرلا مجانی‌ انتقام نمی‌‌گیرد. می‌‌خواست ببیند. همه چیز برای دستمزد انتقام آماده است. یا نه. که اون هم نشد. .نصرلا دوباره سرا این‌ها کلاه گذشت.
  3
  19
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  خب اگه تو راست میگی چطور روز روشن ۲ تا موشک هل فایر به اون بزرگی را بهش جا کردند و متوجه نشد؟ اینهم حکایت یا علی گفتن خامنه ای است وقتی از ننش افتاد. اسراییل نیم تن مدارک حساس سما ها را روز روشن جلوی چشمنتون با کامیون از مملکت خارج کرد شما ها و قسم کتلت هنوزشلوارتون را بعد از ملاقات حشر الشعبیها بالا نکشیده بودید
  3
  19
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  آهان، پس بخاطر همین نتوانست از خودش دفاع کند و قوزپیچ شد
  2
  18
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  بدبختها آبرویتان رفت در دنیا ونشان داد که چه فاسدهایی هستید از کشتن هموطنان وقربانی کردن مردم بی پناه به اسم جاسوس وقاتلین استادان دانشگاه به اسم دانشمندان هستی که خوده فاسدتان سناریو نویس واجراء کننده بودیدواون بی آبروی از مسئولان بی کفایت ودزد که نقشه هایه سلاح کشتار جمعی را به اسرائیل فروختند، حالا با این همه کارنامه درخشان شکم گنده هایه سپاه حرف از ذکاوتتان می زنید خودتننو یک لحظه در آینه نگاه کنید واز خودتون بپرسید که واقعاَ اینقدر آبله اید تا که باورتان میشه به دروغهایتان.
  1
  4
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
  نظر شما چیست؟