مجتمع تجاری زیتون در تهران، در آتش سوخت

رادیو پبام اسرائیل: بامداد امروز (یکشنبه)، بخش‌های وسیعی از مرکز خرید زیتون درتهران واقع در شهرک شهید بروجردی در اتوبان بعثت در شرق تهران، طعمه حریق گشته و به خاکستر تبدیل شد. جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با اعلام این خبر، گفت که ماموران آتش نشانی، ساعت ۲:۱۶ دقیقه بامداد به محل حادثه رسیدند و به اطفاء حریق پرداختند.
 ملکی افزود: «آتش سوزی در طبقه سوم مرکز تجاری زیتون رخ داده است و در طبقه سوم این مجتمع تالار پذیرایی بزرگی به وسعت ۵۰۰ الی ۶۰۰ متر قرار دارد و زمانی که نیروهای ما به محل رسیدند، تمام ۵۰۰-۶۰۰ متر فوقانی کاملاً شعله ور بوده است و از همه اضلاع، شعله‌های آتش به ارتفاع چندین متر بالا می‌زد و صدای انفجارهایی شنیده می‌شد که احتمالاً به دلیل وجود سیلندرهای گاز بوده است. سقف روی طبقه که یک سقف شیشه‌ای و غیرمقاوم بود در دقایق اولیه تخریب شد».
سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد که طبقه سوم این مجتمع کاملا در آتش سوخته اما کسی آسیب ندیده است.
+57
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران

  سوخت که سوخت، کاش این پولهای باد آورده در آتش آه درماندگان و گرسنگان بسوزد. یادی از جگر های سوخته ی مادرانِ جوان از دست داده کنیم که همیشه شعله ور است
  15
  52
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  خخخ شهرک سپاهی نشین درجه2های سپاه! مجتمع زیتون سپاه! احتمالا به پیسی خورده میخواد پول بیمه اتش سوزی بگیره. درجه1 های سپاه در محلاتی زندگی میکنن. پاسدارا در مجتمع های زیتون با نشون دادن کارت نصف قیمت غذا میخورن.
  8
  43
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  پلاسکوئی دیگر . بعداٌ گندش در میاد چرا . پلاسکو منفجر شد که رفسنجانی رو از یاد ببرن . حالا اینم لابد یه چیزی پشته پرده ش هست که بزودی رونمایی میشه .
  5
  33
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۳
  ۴۹
  rood120 - منچستر، انگلستان
  خوب آدم می ماند چرا تا الان همه به این خبر که مجتمعی در کشورمان سوخته مثبت می دهند . هموطنان خودمان که کار و کسب ای داشتند و در این شرایط سخت برای خانواده‌هایشان یک رزق و روزی به خانه می بردند الان همین را هم ندارند ، این مثبت داره ، من هم مخالف این رژیم و فساد اش هستم ولی دیگه با دیدن این عکس العمل های بی منطق آدم ناراحت می شود .
  6
  17
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  بیش از 800 بیلیون دلار ج ا تاکنون درامد داشته است. قسمت عظیمی صرف دزدی شده است دوم بیش از 200 بیلیون دلار با پروژه اتمی دود شد سوم مخارج سوریه و دیگر نوکران هست چهارم مفتخوری و لوکس گرائی و ساختمان های مافوق لوکس پنجم واردات تجملات ششم. خرج صنعت و فرهنگ واقعی در سطح هیچ هفتم. بخور بخور مراکز اخوندی را یادم رفت بنویسم
  3
  24
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس
  نامردان مزدور خودشان آتیش میزند که بتونن پروانه ساخت جدید بگیرن
  3
  19
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس::]. محتمل هست. خیلی از اتش سوزی ها عمدی هست برای گرفتن بیمه و تجدید ساختمان
  2
  12
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  سوزاندنش پول از بیمه بگیرند و بیت المال را بچاپند تا پیمانکار های سپاهی و جهادی خودشونو مشغول بکار کنند و برای سپاهیهای درجه ۲ و ۳ یه مرکز خرید مجلل تر بسازند تا از تبعیض بین خودشون صداشون در نیاد.
  1
  3
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
  ۳۰
  Sahand145 - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  حکومت اسلامی به جایی رسیده که اگه راست همه بگه دیگه کسی باور نمیکنه. ۸۰۰ بیلیون هم نفت نفروخته بالای دو تریلیون دلار نفت و گاز فروخته به جز پتروشیمی و معادن
  1
  4
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
  نظر شما چیست؟