«معتادا نمی‌گیرن» شاخ اینستاگرام شد

عصرایران: عجیب این که تعداد پیج‌های فیک این فرد معتاد در فضای مجازی حتی از یک بازیگر هم بیشتر شده است. این فرد بعد از جذب فالوئر، شروع به لایو گذاشتن با شاخ‌های مجازی کرد.

روزگار عجیبی شده پیش از این معروف شدن به این راحتی‌ها نبود، اما در این دوره زمانه حتی با گفتن جمله "معتادا نمی‌گیرند" هم می‌توان معروف شد.
 
به گزارش عصرایران به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی است که در فضای مجازی فیلمی در حال دست به دست شدن است. فیلمی از یک مرد معتاد که با گفتن جمله "معتادا نمی‌گیرند" توانسته ۱۰۰ کا فالوئر جذب کند حالا هم دارد پول می‌گیرد و تبلیغ می‌کند حتی با سرچ نامش در اینستاگرام چندین پیج فیک از او بالا می‌آید.

جالب است آنقدر تعداد این پیج‌ها با عنوان این فرد زیاد شده که خودش در قالب فیلمی نام پیج اصلی خود را اعلام کرد عجیب‌تر این که تعداد پیج‌های فیک این فرد معتاد در فضای مجازی حتی از یک بازیگر هم بیشتر شده است.
 
اما ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود این فرد بعد از جذب فالوئر، شروع به لایو گذاشتن با شاخ‌های مجازی کرد. این بار بعد از زلزله تهران در لایو با یکی از کمدین‌های معروف گفت: معتادا نمی‌لرزند. هربار با این عنوان جملات جدیدی می‌سازد و فیلم هایش بیشتر دیده شده و دست به دست می‌شود.
 
البته قابل ذکر است از 2 روز قبل شخصی که ادعا داشت ادمین ان صفحه اینستاگرامی است تمام پست‌های آنرا پاک کرده و ادعا کرد که شخص مذکور (گوینده جمله معتادا نمی‌گیرن) حاضر به ادامه همکاری با او نشده است.
 
در حال حاضر آن صفحه تغییر اسم داده و طبیعتا دنبال کننده های آن هم ریزش کرده و به حدود 80 هزار فالوئر رسیده است.
+12
رأی دهید
-83

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان

  عجیب نیست! کلا ایرانیها برای بزرگ کردن چیزهای کوچک (خمینی) و خراب کردن چیزهای بزرگ (شاه) تخصص خارق العاده ای دارند.
  8
  125
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  توی ایران از هرکی بپرسی میگه فقط ده درصد از مردم می فهمن نود درصد بقیه مردم نمی فهمند!همه هم خودشون رو جزو اون درصد میدونن اما در عین حال میگن نوددرصد نمی فهمن!پیدا کن پرتغال فروش رو !این معتادهم جزو همون ده درصد فهمیده هست! مثلا یه اصطلاح علمی میگه میخواد بگه خیلی میفهمه
  1
  40
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  علت اینست که مردم ایران با دولتشان همسو و یکدل نیستند و چون حرف های مسئولین را قبول ندارند اعتیاد و شراب خوارگی افراطی و این فضاهای مجازی موازی رشد میکنند. با کرونا عده ی کثیری رو به الکل اوردند به این باور که عرقیات میکروب ها را می کشد و دودیات هم در همین زمره هستند
  3
  17
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  ژاپنی بیشترین عشقش به کار و تلاش هست درصورتیکه مردم ما دنبال نعشه جات و خز بازی و یه موسیقیهایی مثل داریوش به این معتادیها کمک میکنه
  0
  18
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۸
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ
  دوستان من جا داره از همتون معذرت خواهی کنم . با این وضعی که من میبینم . احمدی نژاد دوباره ریس جمهور میشه و ایران هم کره شمالی .. ما رفتیم دنبال ی متر جا قبر
  1
  2
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶
  ۲۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  مردم و مملکتی که چنین ادمایی توش میشن شاخ. من که امیدمو بریدم. همینجا دارم یه زندگی درست میکنم و بچه هامو طوری اموزش میدم همینجا وطن اصلیشون باشه.
  1
  2
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::redsky95 - تورنتو، کانادا::]. با این جنگهایی که اینا دارند راه میندازند اونجا هم برای ایرانیها مشکل درست میشه
  0
  4
  ‌سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  نظر شما چیست؟