حسن آقامیری خواننده معروف را در لس انجلس به راه راست هدایت کرد!!

+9
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  چقدر تابلوئه این آخوندک سوپاپ اطمینان رژیم کاملا مشخصه که جریان خلع لباس و این به ظاهر مخالفت های این مردک نقشه جدید رژیم است دفاع از تتلو و حالا هدایت و تاثیر گذاریش بر روی این خواننده کاملا هدف خاصی را دنبال میکنند و ایشون در آب نمک خواباندنش و صد در صد به این خواننده هم قول ها و پولها داده اند که یک شبه متحول شود و اعتبار این آخوندک بالاتر برود و برای روز مبادای رژیم ،و یک سری خوش باور و زود باور درود بفرستند به شرفش و فکر کنند این آخوند روشنفکر و مبارز است و با آخوندهای دیگر فرق دارد و مردمی ست ولی باید به هوش باشیم و شگرد و حیله و نیرنگ و نقشه این رژیم را نقش بر آب کنیم و زود احساساتی نشویم و درود بر شرفش نگوییم یادمان باشد آخوند همیشه دشمن ایران و ایرانیان و فرهنگ ایران بوده و هست و خواهد بود
  6
  46
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۳
  ۶۰
  Freddy - فرانکفورت، آلمان

  یکی نیست به این آخوند کثیفی که حافظ را نمیشناسه بگه اون مرجع تقلیدی که تو میگی همشون همجنس بازن. ای دیوانه ایی که مخالف حافظی شماها به اسم دین و قران خیانت کردین شماها بچه مردم را که برای یاد گرفتن قرآن پیشتون آمده رحم نکردین. حـ... تو چی میدونی از حافظ تو چی میدونی از هنر و هنرمند. تو زنت بهت نده بچتو صیغه میکنی بعد میندازی گردن خدا که این قانون خداست . کجای قرآن نوشته تجاوز به بچه آزاده. کجای قرآن نوشته ظلم به مردم آزاده. حالا تو آمدی از حافظ و هنر و هنرمند بد میگی.
  1
  22
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  اخوند ، اخوند زاده، خلع لباس شده و چی و چی فقط باید بره زیر دست رضا شاه کبیر، قبلش فقط یه کشیده افسری، ای روزی بیاد من اون کشیده رو بزنم.
  2
  24
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان
  ملا تازی نماد تمام تاریکیها پلیدی و پلشتی و رذالت هست . یکی باید راه انسانیت را به شما یاد بده .
  2
  18
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  باریکلالله حسن جان اون حسین جان بغل دست خودت را هم ارشاد کن ، که اونا واجبترند پشرخاله ای پسر عمه ای که احیاناَ در سپاه یا بسیجند.
  0
  2
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  خواننده بودن دلیل روشنفکر و فرهیخته بودن نیست و فقط صدای خوب می خواهد
  0
  7
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. گرامی . در مورد ضدیت با دین و مذهب بطور کلی و خصوصا با اسلام کمتر کسی را در اطرافیان مثل خودم دیدم ، از اون محمد تا امامان زنباز همه زیر سوال برای من هستند . اما نابودی مطلق دین و مذهب در یک کشور دین زده نه تنها غیر ممکن است بلکه خطرناک می‌باشد ، هیچ کشوری بطور سیستماتیک مانند اتحاد جماهیر شوروی کشیش و اخوند و خاخام را اعدام و تبعید و زندانی نکرد ، دین را از کتابخانه ها ، مدارس ، جدا کرد و هزار تا ممنوعیت دیگر ، اما بعد از فروپاشی شوروی ، افراطی ترین ، خرافی ترین و ارتجاعی ترین تفکرات دینی مثل قارچ زد بیرون ، به نظر من جامعه ایران باید به تدریج با این دین اهریمنی فاصله بگیرد ، امثال آقا میری متفکرین دینی هستند که همزیستی با دگر اندیشان را ترویج می‌کنند ، بی حجابی ، موسیقی زنان و رقص و شادی را تایید می‌کند ، شدیدا مخالف ازدواج کودکان ، ازدواج اجباری ، قصاص است ، من سخنان او را دنبال می‌کنم و خوشحالم که هزاران جوانان قمی را از افراطگرایی بیرون کشیده ،
  3
  4
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۵
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  حسین تهی . ساشا سبحانی . پویان مختاری . احلام . پیام صادقیان و آخوند آقا میری و خیلی از سلیبریتیها در یک تیم هستند و سرکردشون هم مونتیگو و پدرش هستند که پدرش از مهره های حفاظت اطلاعات سپاه بوده و از طرق مختلف میخوان پولشویی کنن و مردم رو با سرگرم کردن به سایتهای قمار و شرط بندی از زندگی بندازن . لعنت به این پول و قدرت که دست سپاه و آخوند وقتی بیفته دنیارو میخواد زیر و رو کنه .
  1
  3
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
  نظر شما چیست؟