محکومان امنیتی در لیست عفو خامنه ای مشخص شدند

رکنا نوشت : جمعی از محکومان امنیتی از جمله دانشجویان ، محکومان هفت تپه و روز کارگر در فهرست عفو رهبری قرار گرفتند.

جمعی از محکومان امنیتی ازجمله تعدادی از دانشجویان، برخی کارگران هفت‌تپه و چند نفر بازداشت‌شدگان روز کارگر در لیست عفو قرار دارند.


هر ساله و همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر، رییس قوه قضاییه با ارسال نامه به مقام معظم رهبری خواستار موافقت با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان دادگاه‌های عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و سازمان تعزیرات حکومتی می‌شود.
محکومان هفت تپه و برخی دانشجویان در لیست عفو رهبری
امسال نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی با درخواست آیت‌الله رییسی، شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات ۳۷۲۱ نفر از محکومان، موافقت کردند.نکته حائز اهمیت در عفو اخیر، حضور تعدادی از محکومان امنیتی در میان عفوشدگان است.

بنا بر این گزارش، در این مرحله نیز همانند عفو قبلی جمعی از محکومان امنیتی ازجمله تعدادی از دانشجویان، برخی کارگران هفت‌تپه و چند نفر بازداشت‌شدگان روز کارگر در لیست عفو قرار دارند.
+10
رأی دهید
-52

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جان و زندگی مردمان یک کشور بزرگ مثل ایران افتاده دست چه موجودات نادان و جنایتکار . اخوند جماعت به خاطر مفتخوریش هم بود می بایست از مردم ایران هر سال درخواست بخشش و عفو کنن ولی در این دنیا عوضی باید بعضی از مردم بیچاره ایران که در زندانهای نظام جنایتکار اخوندی زندانی شده اند باید چشم براه بخشش و عفو این مفت خوران باشند.
  2
  48
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  رو تخته بشورنت خبرت. بزودی باید تاوان تمام زجری را که به این ملت نجیب ظرف ۴۱ سال دادید بپردازی.
  4
  43
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  عفو خامنه ای؟!! این مرتیکه خودش محتاج عفو ماست.
  4
  45
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  این روزها سید علی مثل سگ پاسوخته است. در سوریه آچمز شده و حدود 60 بیلیون دلار پر.پایگاه امامعلی را در مرز عراق و سوریه اسرائیلی ها با خاک یکسان کرده اند. در تلافی این ها در سیستم ابیاری اسرائیل حمله ی سایبری کردند. اسرائیل هم تمام سیستم کامپیوتری بندر چهاربهار را حک کردند. احتمال دارد در اثر این حک موشک ج ا منحرف شده و ناوچه خودی را زده است. این عقب افتاده ی داعشی هم مقبره ی استر و مردخای را اتش زده است
  1
  21
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  نسرین ستوده رو آزاد کن لعنت به تو تنگیل خون آشام دره وحشت روزی رو ببینم که عین صدام از سوراخ بیائ بیرون...
  1
  25
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::Alphabet - پترس، یونان::]. بزرگ بود. واز اهالی بانک بازرگانی بود. و باتمام زیر و بم بانک نسبت داشت. و لحن کارمند و ارباب رجوع را چه خوب می فهمید. کارش به شکل حزن پریشان واقعیت بود.و رهنمودهاش مسیر دزدی از بانک را به همه نشان داد. و دست هاش گونی های برنج را سبک سنگین میکرد. به شکل خلوت یک دله دزد بود. و چه بی رحمانه به کاهدان می زد. همیشه فرزندش کوروش را. به یک نحو صدا می زد.برای ما یک شب چنان گره های گونیهای برنج را باز کرد. که دستانمان در جا خشکید. و مثل لهجه یک گونی برنج دم سیاه شدیم.و بارها دیدیم. که با چه قدر وانت. برای دزدیدن چند گونی برنج رفت.ولی نشد که روبروی دادستان و دادگاه بنشیند. و رفت تا لب هیچ. و هیچ فکر نکرد که ما. برای سرقت رمز والت بانک. برای دزدیدن یک کیسه. چه قدر تنها ماندیم. شعر از کوروش برای پدر دزدش به سبک سهراب سپهری هاهاها
  18
  0
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۲
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  من که باور نمیکنم. چون اگه اهل بخشش بودند دوستان خودش در حصر را میبخشید. آزاد کردن چهار مجرم چک برگشتی و دله دزد که هنر نیست.
  0
  2
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۶
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. به چه عجب ما چشممون به جمال روح الله دکل دزد جناب سروان .....روشن شد. این شعر نبود کرسی شعر بود . قافیه تنگ بود و باری شاعر به جفنگ. بنظرم داشتی شرح و حال خودت و طایفه ات را وصف میکردی اگر چه شما ها به چند گونی ناچیز برنج قانع نمیشید شما جیبتون بی انتهاست. میلیارد میلیارد بیت المال دزدی میکنید و خزانه میزنید. الان هم نوک دکل از گلوت زده بیرون یه نگاه به خودت و ........تو اینه بنداز میفهمی من چه میگم. استاندار خوزستان و مدیر عامل طرح نیشکر, جزایری و داماد دزدش, روباه بنفش و برادرش, اممد جواد ظریف, وزیر وزراتون, نماینده های طویله رهبری, برادران قاچاقچی, مجتبی دزده و سعید طوسی. رهبر دزده چلاق. شماها طایفتا دزدید. فکر و ذکرت اختلاس اختلاس اختلاس بسم الله, بسم الله , بسم الله, اختلاس, اختلاس , جمع کن کاسه کوزه تو که ....
  4
  14
  یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  جناب سروان. اگر یکی‌ رابطه عرفانی با گونی برنج داشته باشد. شما هستید.برنج گونی زلزله زدگان . گونی برنج و بسیجی‌. چه کسایی‌ نداند. این رابطه عمیق.وگرنه که بسیجی‌ نبودید؟ به خاطر این گونی برنج است. که این همه جان می‌‌کنید.باد شکم آقا را .به اسم انگبین به ما قالب کنید. خودت بوو بکش این انگبین را
  3
  6
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. جناب سروان سه ستاره چیکار می کنی تو کشور کفار آقازاده‌ی یا اختلاسگر
  1
  3
  دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
  نظر شما چیست؟