تو بهشت زن مجردی وجود نداره همه متاهل هستن جمعیت زن ها تو بهشت بیشتر از مردها هستش

+4
رأی دهید
-65

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۵
  ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد

  اگر تو مسلمانی پس چرا خلاف قران حرف مفت و بی ارزش میزنی ؟ در قران چندین با به پیامبر امر شده است که بگو من از غیب خبر ندارم و فقط خداوند است که غیب را میداند . حالا تو با چه مجوزی مرتب از غیب خبر میدهی و با کمال تاسف و تاثر ، تلوزیون هم تریبون در اختیارت می گذارد
  6
  56
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ۱۵۰۰ سال گذشت.هنوز قادر نیستند به اسانترین پرسش دنیا پاسخ دهند.تکلیف زنان در بهشت چیست.؟ به زور چماق و زر زدن الکی . از زیر پرسش در می‌‌روند.تصور. شما یک زن. ۷۰ سال نماز و روزه. در زیر چادر اجباری. ارثیه نصف.سالی یک بچه. حاج آقا دم و دم هوو بر سرت.وقتی‌ هم مردی.خیلی‌ شانس بیاوری. در بهشت .یک بستنی با شیر موز دست شما می‌‌دهند. و می‌‌گویند همین بس است. در جلو خیمه مردت ایستاده،و مشاهده که چگونه مردت. ۷تا حوری به خیمه می‌‌برد. و چگونه ۷ تا تا غلام بچه زیبا. عملیات طوسی گونه.با مردت انجام می‌‌دهند.در اینکه بسیجی‌ خر است. همه می‌‌دانیم. ولی‌ جالب دوستانی .که در اینجا ضد آخوند هستند. ولی‌ به هرحال دیندار و مسلمان. گر از گاهی‌.دیداری.پرسشی.ممد. می‌‌گم. این حکایت بهشت چیست؟ این همه خانمت دلا خم می‌‌شود؟ اون هم هفتا . غلام زیبا رو نصیبش می‌‌شود.؟ مگر نمی‌‌گی.اسلام دین برابری است؟ چرا تو برای ۷۰ سال عبادت. ۷۰ تا طوسی زیبا رو؟ ولی‌ خانمت باید فقط آدامس بجود؟چهره بی‌ جواب.خنده لطیف شرمگونه.حالا دوستان در اینجا. که مثل این دوست ما ممد هستید.تکلیف خواهر و مامان شما در بهشت چیست؟الکی‌ جواب ندید.
  2
  24
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد::]. بله، صحیح فرمودید. ولی بهشت عالم غیب نیست.
  22
  4
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  یکی‌ هم نیست. توی سر این خوک بزند و بگوید. اخر از کجا می‌‌دانی. همه زنان در بهشت ازدواج کرده هستند؟ چند بار اونجا بودی؟ کی‌ به شما گفت؟ اون رسولت با چند تا آیه گنگ و نامفهوم کوشش کرد.زیر سیبیلی از زیر پاسخ در رود. فکر کنید. مثلا امام زمان ظهور کند.خوب مثل ۱۵۰۰ سال پیش که نمی‌‌تواند. فکر کند. به هرحال در دنیا آزادی هست. تا حدودی هم برابری. چگونه می‌‌خواهد. زنان دانمارکی و زنان اروپا را قانع کند .مسلمان شوند؟آائ زنان نماز بخوانید؟ اگر مردید. در بهشت. هفت غلام خوش هیکل؟ هرچی‌ مردت در زمین قادر نبود.در بهشت؟ این غلام هرکدام ۲۵ سنی‌ متر؟ ارگاسم نگو. مولتی‌ ارگاسم . اصلا این غلام‌ها منی ندارند. فقط مثل ماشین جلو عقب. جلو عقب. هیچ هم خسته نمی‌‌شوند؟ از خود در نمی‌‌اورم. این چیزها در حدیث ما است. اگر پای مرد در وسط باشد.فکر کنم. بسیجی‌‌ها امام زمان را به جرم مرتد اعدام کنند.
  1
  16
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد
  یوتوپیا،بهشت ووعده دنیای بهتر برای مکیدن خون واستثمار مردم ، جورج ارول همه اینها را مثل باقلوا نوشته، حالا بیا اینو به مردم خاور میانه تفهیم کن !
  2
  9
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۸
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  این بیشرفه بیهمه چیز ۴۰ ساله از بهشت آخوندا که زیرزمینه خونه هاشونه که پر از تریاک،عراق،آبجو،شراب ،فیلمهای سکسی‌،که از ملت میگیرن،همراه،گوسفند تازه با دختری خراب که کلانتری‌ها براشون میبرند آمده،و هر چند گداری میاد از بهشت زرزر میکنه،بهشت کیلو چنده ملتو سره کار گذاشتند پدر سوخته ها.
  2
  14
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۹
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  یعنی یه جوری مطمئن حرف میزنه که من یه لحظه فکر کردم همین الان زنشو گذاشته خونه ی مادرش اینا اومده این دنیا که بگه زناتونو نیارین اونجا زن زیاده . اینم هرچی پیرتر میشه خل تر میشه .مرتیکه جنی
  1
  15
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
  ۳۲
  Aryanboy - فرانکفورت، آلمان
  از خودش احمقتر اونهایی هستند که دارن ازش سوال میکنند. همچی میگه برین سرشماری کنید انگار تازه از اونجا برگشته.
  2
  15
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۳
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  این بیشرف عرب پرست دروغگو یه جوری حرف میزنه انگار بردنش" تور بهشت و جهنم" و همه سوراخ سنبه های آنجا را بهش نشون دادند و اداره ثبت و احوال اون دنیا, آمار و ارقام مردگان چه زن و چه مرد را بهش رپورت داده. شرم و حیا کن حداقل از سن و سالت. مردم را چه فرض کردی؟ خودت و هیکل گندت هر از چند گاهی سر و کله اش تو رادیو و تلوزیون پیدا میشه و شروع میکنه به مهمل بافی انگار داره برامون قصه هزار و یک شب تعریف میکنه , حیوان ابله.
  2
  14
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۱
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  خب اگر اینجوری که این میگه باشه پس زنها تو بهشت خودارضایی میکنند و سر هر مردی گیس همدیگر رو میکشند و همدیگر رو جر میدهند
  2
  10
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  جوانهای مجردی که رفتند جبه های جنگ و بقول شما شهید شدند تکلیف سهم حوری اش چه میشود؟!؟بقول دستغیب حوری هایی که بدنی شفاف داشته و انطرفشان دیده میشود.ضمنا هم خوابی با زنهای مقدس مثل فاطمه و خدیجه یا حمیرا ،ارزوی هر مسلمانی است،این بیچاره ها( بعلت ارباب رجوع بیش از حد) که شورت شان را نمیتوانند بالا بکشند
  2
  13
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  پس ای اهل ایمان، نشتابید که از باکره خبری نیست! در ضمن گور بابای خر!!
  2
  13
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  [::ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد::]. هموطنای عزیز ابادانی مون یه چیزی داشتن که هیچکس دیگه ای نمیتونستن با اونا رقابت کنن ٫ولی حالا مقام دوم رو دارن بعد از اخوندا و اخوندای کت شلواری
  2
  7
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
  ۴۱
  danyou - تل آویو، اسرائیل
  راست میگه مامانش رفته اونجا شوهر کرده . زنش هم رفته اونجا 10 تا شوهر کرده . خبرش هم به اقا دادن. زنش از اونجا بهش اطلاع میده .
  2
  14
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان
  اگر از مسلک شیعه الت تناسلی برداشته شود تنها چیزی که باقی میماند طریقه رفتن به توالت است. مردک معز جلبکی جوری چرند میگه انگار حسابدار صیغهخونه تو بهشت است مثل اینجا که لهافکش المسلمین است!
  1
  8
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۱۰۳
  vikingoslo - اسلو ، نروژ
  یعنی ننه ات رو کفتارهای نر ببرن باهاش بهشت بازی کنند و بعدش هم همون کفتار ها برن جلوی در بهشت تجمع کنند و خواهان اجازه ورود به بهشت رو داشته باشن تا برن خدمت پدرت متاهل ات اون تو هم سلام علیک کنند .
  0
  7
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰
  ۵۴
  ادوینو - گوالف، کانادا
  آخه احمق عرب پرست وقتی سقط شدی چوس مثقال ر وح از تو میماند وصاحب هیچی نیستی وایبحال زن این افسانه ها را محمد از خودش ساخت وخودش هم اولین پیشرو در این امر خیر بود اما ازترس خدیجه جرئت نداشت به روی زنی نگاه کنه اما بعد خدیجه به اسم خدا شروع کرد مثل بعضی فرقه هایه بظاهر مسیحی این زن واون زن راگ...دن وخدا شده بود راهنمایه محمد و برنامه هفتگی ساخته بود که کدام شب باید با کدام از زنهاش بخوابه از این درخت میوه هایی بهتر از شما در نیامده تأسف میخورم بحال شما که در جهل اعراب غرق شده اید.
  0
  8
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  نونش از این چیزا درمیاد ...مخاطبش مقصر هست
  1
  10
  شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  نظر شما چیست؟