ترامپ: نمی‌خواستم رسانه‌ها از دیدن من با ماسک لذت ببرند

دونالد ترامپ وقتی با پرسش‌های خبرنگاران درباره نزدن ماسک رو به رو شد، ماسک خودش را نشان دادبی بی سی :دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا که برای بازدید از تولید دستگاه تنفس مصنوعی و تجهیزات محافظت شخصی در کارخانه خودروسازی فورد به میشیگان سفر کرده بود، در مقابل خبرنگاران بدون ماسک حاضر شد.

پیشتر دادستان کل ایالت میشیگان به آقای ترامپ هشدار داده بود که باید حین دیدار از مراکز صنعتی در این ایالت ماسک به صورت داشته باشد.

آقای ترامپ در حالیکه یک ماسک سیاه رنگ با علامت مخصوص ریاست جمهوری آمریکا در دست داشت، به خبرنگاران گفت که هنگام بازدید از کارخانه ماسک زده بوده اما در مقابل دوربین‌ها ترجیح داده که ماسک خود را بردارد چون نمی‌خواسته خبرنگاران از دیدن او با ماسک "لذت ببرند" و می‌خواسته سخنرانی کند.

او ماسک خودش را به خبرنگاران نشان داد و گفت: "اتفاقا فکر می‌کنم با ماسک بهتر هم شده بودم."

او گفت که چون به طور مداوم مورد آزمایش کرونا قرار می‌گیرد، ضرورتی به استفاده از ماسک ندارد. او گفت که آخرین بار صبح دیروز آزمایش کرونا داده است که جواب آن منفی بوده است.

کارخانه خودروسازی فورد به دنبال شیوع کرونا در آمریکا، خط تولید خود را به تولید دستگاه تنفس مصنوعی و تجهیزات محافظت شخصی مثل ماسک محافظ صورت اختصاص داده است.
ماسک مخصوص رئیس جمهور آمریکا در دست‌های آقای ترامپشیوع کرونا در آمریکا بیشتر از هر جای جهان قربانی گرفته است. بر اساس تازه ترین آمار (صبح جمعه، ۲۲ ماه مه)، بیش از ۹۶ هزار و ۳۵۹ نفر در سراسر آمریکا جان خود را در اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ از دست داده‌اند.

همچنین آمار رسمی در این کشور حاکی از ابتلای یک میلیون و ۶۲۱ هزار و ۱۹۶ نفر به کرونا است. که از میان آنها ۳۸۲,۲۴۴ نفر بهبود یافته اند.

پیشتر آقای ترامپ در یک کنفرانس خبری به مردم آمریکا توصیه کرده بود که به هنگام حضور در مناطقی چون مرکز خرید یا جاهایی که نزدیک دیگران هستند ماسک بزنند یا پارچه‌ای را جلوی صورت خود ببندند اما گفته بود که خود او به عنوان رئیس جمهوری آمریکا بنا ندارد چنین کند. او گفته توصیه به ماسک زدن داوطلبانه خواهد بود.
دونالد ترامپ در حال امتحان کردن یک ماسک محافظ صورت که بوسیله شرکت خودروسازی فورد تولید شده است
+23
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  جوک اردک رو همه شنیدیم اینم حتی روی ماسکش مارک کاخ سفید زده...خخخ
  18
  4
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  بعضی وقتها خیلی‌ خری . یک چیزی می‌‌پرانی . یک من غاز. ولی‌ پای آخوند که وسط. می‌‌شوی سقراط. وگرنه نبود. شیخ علی‌ این همه همچون سگ زیاد پارس. ما را با این خریت کاری نیست. نسوان نیستی‌، وگرنه می‌‌گفتم .مال خودت. گر به فقیر دهی .مال خودت. گر به پادشاه مال خودت. ولی‌ بین خود. خوب ریش مقدس را در دست گرفته و ول نمی‌‌کنی‌.جیغش به هوا رفته.شل نکن ، اگر از ما می‌‌پرسی‌.بکش تا می‌‌توانی‌. این ریش مقدس نیست. مگر جهل .خرافات. رسواهی. چنگیز هم چنگیز بود. ولی‌ طرف او هم سلطان محمود غزنوی بود.تحفه نطنز برای ما .این سلطان بی‌ خیال.
  8
  6
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  داداش تو با ماسک و بی ماسک خوشتیپی
  5
  12
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
  نظر شما چیست؟