بازداشت پسری که ادعا می کرد دختر ۹ ساله را عقد موقت خود کرده است

رکنا: پسر پلیدی که با انتشار یک ویدیو در فضای مجازی ادعا می کرد با دختر 9 ساله ازدواج کرده است در کاشمر دستگیر شد.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:  پیرو انتشار کلیپ هایی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توسط فردی ناشناس که ضمن اهانت به تاریخ مردم ایران اقدام به تبلیغ کودک همسری و کودک آزاری در فضای مجازی می کرد با توجه به رصد های صورت گرفته توسط پلیس فتا این فرماندهی و گزارش ها و درخواست های مکرر شهروندان که باعث جریحه دار شدن احساسات و نگرانی مردم شده بود مراتب جهت پیگیری به پلیس فتا تهران ابلاغ، با اقدامات فنی صوت گرفته و هماهنگی قضایی با دادستان محترم تهران ، مشخص شد .

 نامبرده در حوالی یکی از استان های شرقی کشور مخفی شده ، لذا ضمن اخذ نیابت قضایی و اعزام اکیپی از مامورین مجرب به آن استان،شب گذشته متهم به هویت م – ع 20 ساله دستگیر شد در تحقیقات اولیه انگیزه خود جهت تهیه و انتشار این کلیپ را اغفال یکی از دوستان عنوان نموده است لذا تحقیقات در جهت بررسی ابعاد موضوع در حال انجام است.
+38
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  seniorjesus - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا
  به نظر من در یک کشور اسلامی ایشون هیچ خلافی انجام نداده. دقیقا این مرد جوان از پیغمبر عظیم الشان اسلام که با عایشه وصلت کرد تبعیت کرده. و همینطور ازحضرت سید مصطفی روح الله خمینی دامت برکاته که با نوزادان لاپایی میرفته تقلید کرده .
  0
  10
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۹
  نظر شما چیست؟