لایو جنجالی مریم امیرجلالی

+69
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  متاسفانه از شدت فشار عصبی و زندگی‌ در جامعه خشن نا سالم هممون دیوانه شدیم حالا ایشون که ژنتیکی‌ صدای بلندی هم داره!!
  3
  82
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  متاسفانه مدتهای زیادیه افتصاد ایران هنر ایران سینمای ایران ورزش ایران و بشریت ایران از وجود منحوس این حکومت فاشیست شیعه-فارسیسم نابود شده و بازیگرا یه جوری از بیکاری رد دادن و رو بردن به کارهایی که در سطحشون نیست. ورزشکارا یه جور دیگه وووو این شده که باید بیاییم بشینیم کلنجار یه بازیگر خانوم 60ساله رو با جوانان کلنگ 18ساله ببینیم. یارو تو دهاتون لایو میزنه میاد برای خنده هم شده یه توهینی به امثال این بازیگر خانوم میکنه. تباه شدیم. بدجور تباه شدیم.
  11
  40
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۲
  ۵۴
  abadannl - روتردام، هلند

  خیلی دوستش دارم فقط اعصاب نداره 😂​.
  3
  24
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  حالا این امیر جلالی کی هست؟
  21
  17
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  لعنت به پول زیاد چون احتیاج نداره میگه حوصله ندارم،خوب طبیعی هست کسیکه نه تحصیلات آکادمیک داره نه سواده دانشگاهی ،و از خر میوفته و خرمأیی پیدا میکنه و یک دفعه میره بالا،و به پله زیاد میرسه جنبشو نداره،اوکی بازیش خوبه خداییش،اما خیلی‌ خودشو میگیره فکر میکنه کی‌ هست،آدم خوبه جنبه داشته باشه،مصاحبه‌ای ازش دیدم خیلی‌ بدم اومد.
  13
  16
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۳
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ
  ماشالا همه همه چیز دونن . صبر کنید ببینیدتا فردا تو این کامنت ها این خانم بازیگر به چه بیماریهای روانی و مشکلات روحی مورد استقبال هموطنان قرار میگیره....
  0
  17
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا

  حالا این لایو اینستاگرامی مُد شده که هر روز یکیشون میشینه و از خودش لایو در وَر وَکُنه ؟ بابا بخدا فهمیدیم شما سلبریتی ها تکنولوژی باز هستین ؛ اصلأ همه چی تموم هستین ( البته جونِ عممممممممممه تون) . جل الخالق ؛ مثه اینکه ویروسش واگیر داشت ؛ داشتم عصبانی میشدم !!! .
  3
  24
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  ترنس نیست؟!.
  8
  2
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Anisa - ونکوور، کانادا::]. و جالبتر اینکه همه اهل لایو گرفتن و اینستاگرام ولی هنوز نمیتوانند اینستاگرام را درست تلفظ کنند و حتما میدانید که چگونه تلفظ میکنند حتی مثلا تحصیلکرده ها هم بلد نیستند .فقط چشم و هم چشمی و عقب نماندن از قافله مد و پز دادن وبه کوری چشم هم از خودشان لایو در و کنند خخخخخ و دریغ از یک حرف آموزنده و بدرد بخور فقط چرت و پرت و دعوا و گیس و گیس کشی چه زنان چه مردان اینستاگرام براشون شده محل دعوا و گله و شکایت
  1
  4
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
  نظر شما چیست؟