تغییر ظاهر باور نکردنی بعد از جراحی فک ؛ دست زن متقلب رو شد

روزیاتو: ویدیوهای تغییر ظاهرا و خوشتیپ شدن در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام کم نیستند و قبلا در روزیاتو از بی خانمانی برایتان گفتیم که بعد از یک پیرایش ساده شبیه به مدل های جذاب شده بود. از آنجایی که تعداد این ویدیوها بیشمار است احتمال دارد که برخی از آنها از دید شما پنهان شوند؛ از آن جمله ویدیوی مربوط به تغییر شکل زنی است که بعد از انجام ارتودنسی و جراحی فک تغییر ظاهر اساسی پیدا کرده و ویدیوی قبل و بعد او تاکنون ۱۵ میلیون مرتبه در تیک تاک دیده شده است.

ژاکلین آلاکائو ابتدا چندین عکس خود را با دندان های کج و نامرتب که از دهانش بیرون زده بودند منتشر کرد و سپس به گفته خودش بعد از انجام ارتودنسی و جراحی فک آنها را با دندان های مرواریدی و سفیدش جایگزین کرد و اینگونه شد که به شهرت رسید.
 
او در کنار کلیپی که از خود منتشر کرد این توضیحات را آورد: قبل و بعد از آنکه با یک جراح دندانپزشک ازدواج کردم!ژاکلین برزیلی از آن زمان تاکنون ۱۵۱ هزار دنبال کننده در تیک تاک پیدا کرده و در اینستاگرام نیز ۱۵ هزار فالوور دارد. پستی که او در صفحه تیک تاک خود منتشر کرد نیز از ابتدا تا امروز بارها و بارها بازنشر شده است و ده هزار نفر برای او کامنت گذاشتند.
 
در این میان برخی برای او ابراز خوشحالی کردند که از ظاهر آزاردهنده اش راحت شده و برخی دیگر از زیبایی های ظاهر جدیدش گفتند. جالب آنکه جراحان زیبایی و متخصصان آرایشی نیز تصویری از او روی شبکه های اجتماعی منتشر کردند تا از کار پزشک جراحش تجلیل کنند.
تغییر ظاهر هرچه بر تعداد بینندگان این کلیپ اضافه شد این پرسش در ذهن برخی شکل گرفت که آیا تغییر ظاهری ژاکلین واقعی بوده یا اصلا با یک کلیپ ساختگی طرف هستند. در نهایت مشخص شد که حق با آنها بوده و این کلیپ کاملا ساختگی بوده.
 
خود ژاکلین هم وقتی دستش رو شد تایید کرد که صرفا قصد شوخی داشته و با قراردادن یک دست دندان مصنوعی در دهانش این تصاویر را ساخته است.
 
او در ادامه با انتشار کلیپ دیگری از ظاهر واقعی اش نوشت: من توانستم شما را سرکار بگذارم.

بعد از آنکه دست ژاکلین برای دنبال کنندگانش رو شد او مجددا دندان های مصنوعی خود را در دهان گذاشت و ویدیوهای جالب دیگری از این ظاهر در صفحه تیک تاک خود منتشر کرد.
+8
رأی دهید
-41

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  فاطی، چه خوشگل شدی!
  3
  42
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  البته شکل دندان ها در زیبائی بسیار موثر هست. من در ایران کسی را هر روز میدیدم که دندان های بالائی اش مثل نیش از دهان بیرون زده بود
  2
  22
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  قابل توجه خواهران بسیجی که یک سرو سامانی به چهره شون بدهند
  0
  19
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. حالا ربط فاطی و میله را خوب میتوانید درک کنید چون فقط با میله میتواند رابطه مسالمت آمیز و مالشی داشته باشد خخخخخخ
  2
  9
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. 😅🤣😁
  2
  2
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  برعکس قبلش که خیلی بهتر بود با اون دندونای چند منظورش.
  10
  3
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک::]. فاطی فقط میله بچسب به میله و به اینجور داف ها اعتماد نکن
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۱
  نظر شما چیست؟