واکنش «مباشر» خامنه ای به مطالب منتسب به او در فضای مجازی

به گزارش ایرنا, معاون امور ویژه دفتر خامنه ای اعلام کرد: نظر به سؤال مخاطبان در خصوص ایجاد حساب‌های کاربری و انتشار مطالب منتسب در فضای مجازی (اینستاگرام، توییتر و...) اعلام می‌دارد که جناب آقای دکتر سید وحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر خامنه ای در هیچ کدام از شبکه‌های مجازی فعالیت نداشته و ندارند.  
 
بنابراین مطالب منتشره در صفحات منتسب به ایشان، ارائه دهنده دیدگاه‌های نامبرده نیست و گردانندگان صفحات مذکور از نام و عکس ایشان سوء استفاده نموده و  مواضعی را اعلام کرده اند که توسط مراجع ذیصلاح با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
+3
رأی دهید
-21

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  صالح رجایی - تهران، ایران
  اینا دیگه نیازی به فعالیت و اعلام موضع ندارن. ایران آینه تمام قد سیاست ها و بی اندیشگی های اینهاست و مردم ایران هم قتل عام شدگان و قربانیان سربریده. حالا هم که برنامه دارند مردم را به جان هم بیاندازند تا باقی پول و پله هارا جارو کنند و وقتی که مردم در کوچه ها به جان یکدیگر افتادند و مشغول سلاخی کردند یکدیگرند،کشتار مردم را به خودشان بسپارند و بزنند به چاک.همینقدر اینها احمق و کوته فکر هستند.دیدن قیاقه هایشان کفاره دارد.بلانسبت قیافه اینهایی که میروند آنجا و طرفداریشان هم می کنند کراهت دارد.اصلا ایرانی که هیچ حتی آدم نیستند اینها.
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  نظر شما چیست؟