واکنش پلیس به دستگیری پسر «پارکورکار»

ایسنا : سردار رحیمی درباره جزئیات دستگیری "پارکورکار" اینستاگرامی و اینکه آیا او از سوی پلیس دستگیر شده یا سایر نهاد‌ها اظهار کرد: این فرد از سوی پلیس فتای پایتخت دستگیر شده است.
 
وی در گفتگو با ایسنا با بیان اینکه ما با ورزش مخالفتی نداریم گفت: ورزش پارکور نیز یکی از ورزش‌ها خوب، مفرح و بانشاط است؛ اما با رفتار‌های هنجارشکنانه، مبتذل و ناشایست ایشان و فرد همراهش مخالفیم و قطعا پلیس و دستگاه قضایی با این فرد و همراهش به صورت قاطع برخورد خواهد کرد.
 
رئیس پلیس پایتخت افزود: در جمهوری اسلامی هر فردی حق ندارد که رفتار ناشایست و ناصالحی را از خود بروز دهد، ما با نوع ورزش این افراد مخالف نیستیم، چون برخی اینطور برداشت می‌کنند که ما با نوع ورزش مخالفیم؛ اما اصلا چنین چیزی نیست، اما رفتار ضد اخلاقی این دو نفر قطعا مستحق برخورد است.
 
سردار رحیمی در پایان تاکید کرد: آقایی که دستگیر شده در بازداشت پلیس است و فرد همراهش نیز به زودی دستگیر خواهد شد.
+6
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  صالح رجایی - تهران، ایران
  بعله با ورزش که اصصصصلا مخالف نیستید. اتفاقا چند وقت یکبار هم به نیروهاتون اسلحه و باتوم میدید بیان تو خیابون ورزشش کنن و موتور سواری و قان قان و مثل پینت بال به مردم تیر قرمز شلیک کنن. منتها خیلی طبیعی تر و به قول خودتون با هنجار خودتون انجامش میدید.یعنی به جای گلوله پلاستیکی از گلوله جنگی و به جای رنگ قرمز این خون بود که روی زمین میریزه.
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
  نظر شما چیست؟