باشگاه خبرنگاران :ماجرای ارتباط مجری «من و تو» با سلاطین طلا و خودرو چیست؟

باشگاه خبرنگاران : نام آیه دریس، مجری شبکه «من و تو» در پرونده سلاطین طلا و خودرو دیده می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان رسیدگی به پرونده سلاطین طلا و خودرو نام مجری شبکه «من و تو» مطرح شد.

در این پرونده که «وحید بهزادی» و همسرش «نجوا لاشیدایی» به جرم اخلال عمده در بازار خودرو و طلا به اعدام محکوم شده‌اند، ارتباط مالی میان متهمان و مجری شبکه «من و تو» مشاهده شده است.

با تحقیقاتی که از حساب‌های «وحید بهزادی» و «نجوا لاشیدایی» در شرکت شهاب پارس برآمده است، بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان به حساب خانمی واریز شده که گفته می‌شود مجری شبکه ضد انقلاب «من‌‌ و‌ تو» و مجری مرجان تی‌وی بوده که سال ۹۴ از کشور خارج شده است.

بر همین اساس آیه دریس، مجری و تهیه کننده شبکه «من و تو» فردی است که ۱۸ میلیارد از سرمایه بیت المال را به غارت برده و در سال ۹۴ از کشور گریخت.
+27
رأی دهید
-30

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  غارت اصلی را اخوند میکند که از زیر تا بالای این مملکت را خورده و یک ریال هم مالیلت نمیدهند. وقتی کار تولیدی درست و حسابی وجود نداشت طبیعی هست که مردم بجای واحد پول .....ریال، سرمایه های خودشان را مصروف خرید طلا و ارز و ملک کنند و یا در صنعت عاریه اتومبیل چسبانی سرمایه گذاری کنند. هر کس هم که پول داشت که الزاما خلاف نکرده است. هر پولی در بانک پس انداز شود، علیرغم بهره ی 18 درصدی در دراز مدت دود میشود
  21
  45
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
  ۴۹
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  این حرام لقمه‌ها به اسم اپزیسیون خوب دارن غارت می‌کنن.
  9
  37
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  آخه پراید هم ماشینه که سلطان داشته باشه؟ بدبخت اقلا سلطان پورشه میشدی...خخخ
  1
  6
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۱
  نظر شما چیست؟