اولین پرواز یک شرکت هواپیمایی اماراتی در اسرائیل بر زمین نشست

رادیو فردا :شرکت هواپیمایی دولتی اماراتی «اتحاد» اعلام کرد برای اولین بار با پرواز به اسرائیل، یک محموله حاوی ۱۶ تُن کمک‌ پزشکی را برای فلسطینیان به اسرائیل فرستاده است.

امارات متحده عربی در ۲۵ سال گذشته در اعتراض به اشغال سرزمین‌های فلسطینی از سوی اسرائیل، هیچ رابطه دیپلماتیکی با این کشور نداشته و این نخستین پروازی که تاکنون بین دو کشور انجام شده است.

رسانه‌های اسرائیلی نیز با تأیید این خبر اعلام کردند امروز برای اولین بار یک هواپیمای باری اماراتی حاوی مواد کمکی برای مبارزه با کرونا برای فلسطینیان در فرودگاه بن گوریون تل‌آویو به زمین نشست.

بنا بر گزارش‌ها،‌ این هواپیما کاملاً با رنگ سفید اسپری شده است و هیچ نشان و نوشته‌ای بر آن دیده نمی‌شود.

امارات متحده عربی در نظر داشت تا برای اولین بار اجازه دهد تا شهروندان با گذرنامه اسرائیلی برای حضور در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ به این کشور سفر کنند.
+52
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  شاه می بخشد و درشکه چی ها نمی بخشند. اعراب که چرندیات اسلام قرون وسطائی را خودشان در 1400 سال قبل ساخته اند دارند ادم میشوند و ایرانیان که اسلام و کمونیزم را عاریه گرفته اند هم از اعراب و هم روس ها متعصب تر هستند. بی جهت نیست که میگویند که نوکران متععصب تر از اربابان هستند. ایرانیان در مذهب متعصب تر از خود محمد هستند!
  7
  31
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  طبیعیه انها از یه نژاد سامی هستن ،فقط بخاطر فلسطین بین عرب ویهود دعوا شد وگرنه قبلش خوب بودن مخصوصا موقع حمله اعراب به ایران ، تجار یهودی به عربها کمک کردن تا زرتشتیان رو شکست بدن ،اون موقع یهودیها به عرب گفتن ناجی که اینها رو از دست زرتشتیان نجات دادن
  27
  20
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  وای وای چه گناه بزرگی...ای داد قبیله گمراه شد قافله به سرزمین کفررسید....آی الان چه کنیم و چگونه آقاسید علی را خبردار کنیم....ای داد ای بی داد همه کافر شدند ! هواپیما تو اسرائیل نشست.!!
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. کامنت دقیق و درستی بود.آفرین.
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. آخوند با خاخام فرق نداره چرا نوکری آخوند رو گذاشتی رفتی نوکری خاخام رو میکنی حداقل اون از خودت بود!!
  4
  8
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. اسرائیل بتوسط دین کلا تاسیس شده!! تو که هر دینی رو رد میکردی چطور شدی طرفدار یهودیت؟ اونهم نه یهودیت بلکه کشورگشایی یهودی!!! نوکری آخوند کنی بهت میگن نوکر ولی نوکری خاخام کنی چون غریبه هست بهت میگن نوکر+خائن !!! خود دانی!!
  4
  6
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  نظر شما چیست؟