تایمز اسرائیل: حمله سایبری ایران به شش مرکز آب اسرائیل در کار این مراکز خللی ایجاد نکرد

صدای آمریکا :نشریه «تایمز اسرائیل» در گزارشی روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت نوشت حمله سایبری ایران اواخر ماه گذشته میلادی به شش مرکز آب اسرائیل بر برخی از سیستم‌های آب کشور اثر گذاشت؛ اما منجر به اخلال در عرضه آب و یا مدیریت فاضلاب نشد.

تایمز اسرائیل این خبر را به نقل از سایت «وای نت» گزارش داد.

بر اساس این گزارش، در یکی از تاسیسات اداره آب اسرائیل، بی قاعدگی هایی بر اثر تغییرات از قبل برنامه ریزی نشده در داده ها، ثبت شد. در یکی دیگر از تاسیسات، یک پمپ آب به حالت پیوسته فعال شد و کارکنان مجبور شدند وضعیت خاموش شدن خودکار آن را غیرفعال کنند.

تایمز اسرائیل در این گزارش می‌نویسد که در یکی دیگر از تاسیسات، هکرها توانستند کنترل یک سیستم در یکی از مراکز آب را مدتی در دست بگیرند. چند مورد دیگر از اقدامات خرابکارانه این هکرها نیز گزارش شده است.
+12
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  صالح رجایی - تهران، ایران
  جمهوری اسلامی بعید است متخصص درست درمان داشته باشد. این حرف ها به خاطر این میزنم که امیدوارم کسی که تخصص و استعدادی دارد خودش را به این شیاطین سرخ و سیاه تن فروشی نکرده باشد. اینها اکثرا از هکر های چینی و روسی و پاکستانی برای این کارها استفاده می کنند. یا روسیه میزند به اسم ایران تمام می کند ضربه اش را ما میخوریم و جمهوری اسلامی فکر می کند خیلی برد کرده. کاری که جمهوری اسلامی کرده خراب کردن و نابود کردن پایه های استعداد و آموزش و علم اندوزی در کشور بوده.
  1
  5
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  انقدر ناانسان و داعشی هستند که 4000 نفر را زنده زنده در سینما میسوزانن. ده ها هزار جوان ایرانی را بیگناه بعلت "محارب با خدا" اعدام میکنند. به صورت دختران اسید می پاشند. مواد مخدر تولید و پخش میکنند. هواپیمای مسافری سرنگون میکنند. معبد اتش میزنند. آب اشامیدنی را الوده میسازند و وقتی صحبت از تمدن و فرهنگ بشود هم زبانشان 3 کیلومتر دراز هست! هیچگونه کار زشتی در جهان نیست که این شیاطین نکرده باشند
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
  نظر شما چیست؟