عکس یادگاری سحر قریشی و احسان علیخانی با یک قاتل

صاحب قهوه خانه ای معروف که پاتوق بازیگران و سلبریتی ها بود دیروز به اتهام قتل شریک کاری اش در دادگاه از خود دفاع کرد کرد.

شهریور ماه سال ۹۸ پیکر نیمه جان مرد میانسالی به نام رشید به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد .اما وی که چاقو خورده بود ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی جان سپرد.

در بررسی ها روشن شد رشید پس از درگیری با شریک کاری اش به نام یحیی در قهوه خانه معروف در دربند با ضربه چاقو زخمی شده است.

مأموران پلیس بلافاصله به قهوه خانه معروف رفتند و یحیی 50 ساله را بازداشت کردند .وی که بیشتر بازیگران سینما و تاتر او را می شناسند و به عمو یحیی معروف است به دعوا با شریک کاری اش اعتراف کرد و قتل را گردن گرفت .

وی دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که پسر و مادر قربانی برای وی حکم قصاص خواستند.

یحیی در تشریح جزئیات ماجرا گفت: صاحب قهوه خانه ای زیر پله ای در خیابان دربند هستم. ۳۵ سال بود که با رشید شریک بودم و قهوه خانه ما به پاتوق بازیگران و سلبریتی ها تبدیل شده بود. رشید قول داده بود تا سرقفلی مغازه را به من برگرداند اما هر بار طفره می رفت.

وی ادامه داد: آخرین بار از او خواستم تا به قولش عمل کند اما گفت که تصمیم ندارد سرقفلی را به من برگرداند .به همین خاطر عصبانی شدم و با چاقو یی که در دست داشتم به یک ضربه به او زدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود گفت :باور کنید نمی‌دانم چرا دست به چنین کاری زدم. من آن موقع فشار خون بالا داشتم و در آن لحظه تعادلم را از دست داده بودم. حتی به خاطر ندارم که ضربه را چطور به مقتول زدم.

این متهم ادامه داد: من سالها بود که رشید و خانواده اش را میشناختم .خانواده او همیشه به من لطف و محبت داشتند و من شرمنده آنها هستم و می دانم اشتباه کرده ام.

این متهم گفت: من بعد از قتل پشیمان شدم و به همین خاطر وقتی دوستانم رشید را به بیمارستان رساندند من در قهوه خانه ماندم و فرار نکردم .من از همان ابتدای دستگیری نیز حقیقت را به پلیس گفتم. حالا هم می‌گویم شرمنده هستم .

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
عمو یحیی و احسان علیخانی
عمو یحیی و تینا آخوندتبار
عمو یحیی و سحر قریشی
عمو یحیی و جواد عزتی
عمو یحیی و سحر دولتشاهی
عمو یحیی و یاس
عمو یحیی، سینا ساعی و سینا مافی
عمو یحیی و حمید گودرزی
عمو یحیی و ارسلان قاسمی
عمو یحیی و یوسف صیادی
+7
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  سلبریتی های مفت خور و خوش گذرون!
  5
  53
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
  ۵۱
  صالح رجایی - تهران، ایران

  اینا هنرمندای ما نیستن که! یه مشت بوزیه اند که فقط بلدن جفتک بندازن و خوش رقصی کنن و قر اسلامی بدن.کوچکترین استعداد و دانش هنری و ارزش فرهنگی هم ندارن.همون واژه سلبریتی و رقاص اینستاگرامی بسیار براشون مناسبه.چهل ساله همینا کمک کردن تا فرهنگ و هنر بمیره و جاش لوده گری و ولنگاری تو مردم رواج داشته باشه و همه مثل خودشون خریت پیشه کنن چون خریت و خر بودن دوااااای هر درددیه به خصوص برای حکومت دزد .مردم و رعیت زیردستش هرچه خر تر و لوده تر و نادان تر و چاقوکش تر چه بهترر......
  3
  48
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  این عمو یحیی همون نیست که تبلیغ املت و دیزیشو میکردند؟ حامد بهداد هم تبلیغ میکرد براش رستورانش تجریشه؟ عجب مملکتی داریم ملت چاقو به دست منتظرند!! فیلم وسترن شده!
  0
  27
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اولا این حداقل 65 سالشه 50 کجا بود؟ ثانیا اگه شما با کسی عکس بندازی تضمین نمیکنه که در آینده با کسی دعواش نشه
  6
  4
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
  نظر شما چیست؟