زنده شدن زنی در خرم آباد ۱۸ ساعت بعد از مرگ در سردخانه !+ ویدیو

 
یک زن 42 که به دلیل سکته قلبی فوت کرده بود، روز شنبه 19 مه 2020 پس از 18 ساعت در سردخانه خرم‌آباد دوباره زنده شد.
 
خبرگزاری تسنیم به نقل از عبدالرضا شهبازی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گزارش کرد: «این خانم که 42 سال سن داشته پس از فوت به سردخانه منتقل می‌شود که صبح وقتی پزشکی قانونی برای معاینه جسد و صدور جواز دفن به سردخانه مراجعه می‌کند متوجه می‌شود که خانم مذکور نفس می‌کشد.»
 
این زن پس از آن بلافاصله به این خانم سپس به بیمارستان شهید مدنی خرم‌آباد انتقال یافته و با کمک تیم پزشکی این خانم احیا شد و هم اکنون در اورژانس بیمارستان شهید مدنی بستری است.
 
هنوز معلوم نیست که دلیل این اتفاق چه بوده ولی در شبکه‌های مجازی این احتمال مطرح شده که در تشخیص مرگ این بیمار اشتباهی صورت گرفته و او در حالی که زنده بوده، به سردخانه فرستاده شده است.
 
خبرگزاری برنا پیش از این در شرح حال این بیمار نوشته بود: «حوالی ساعت 14 روز گذشته یک زن میانسال به علت ضعف در علائم حیاتی به بیمارستان خرم آباد انتقال یافت که تلاش پزشکان برای احیاء وی بی نتیجه ماند و با تایید مرگ به علت ایست قلبی، به سردخانه منتقل شد.»
 
+47
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  هنوز معلوم نیست که دلیل این اتفاق چه بوده: جوابش معلوم احمقی کارکنان بیمارستان
  2
  73
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۳
  ۳۶
  ناباور - تهران، ایران

  در ویدئوی اول دکتر دروغ می گوید و اشتباه را به گردن خانواده می اندازد. هیچ کسی را با تشخیص خانواده به سرد خانه نمی برند . دکتر ش اشتباهی تشخیص داده .
  2
  75
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  تاکنون نه کوروش نه خشایارشاه و نه محمد و نه علی بعد از مرگ زنده نشده اند. طرف نبض نامحسوس داشته و فکر کرده اند که مرده است. هیچ مرده ای تاکنون زنده نشده تا این نفر دوم باشد
  0
  36
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  امکان نداره وقتی قلب از کار افتاد سلولهای مغز میمیرند و ....دیگه فقط حضرت عیسی اونهم توی زمان خودش میتونست مرده رو زنده کنه!!!
  3
  14
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  خداوند در قرآن از زبان حضرت عیسی ع می فرماید: و کور مادرزاد و پیس را بهبود مى‏بخشم و مردگان را به اراده خداوند زنده مى‏کنم. بر این اساس هیج مسلمانی در اثبات و وقوع آن تردیدی ندارد. و چون مقام پیامبر خاتم ص از مقام پیامبران دیگر از جمله عیسی ع بالاتر است و به نص قرآن، علی ع نفس پیامبر است، چه استبعادی دارد که پیامبر اکرم ص و علی ع نیز بتوانند کاری که حضرت عیسی ع می توانست انجام دهد، انجام دهند. یا علی.
  9
  0
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  احتمالا انجماد باعث شده قلبش کار کنه ، چون وقتی قلب پیوندی رو توی یخ می ذارن تا ادامه پیداکنه ضربانش،احتمالا سرمای سردخانه تحریک کرده قلبش رو
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی
  از اینگونه اتفافات در سکته های قلبی بطور نادر همیشه در دنیا بوده و هست . پزشکان و کادرزیر مجموعه بیمار باید پس از مطمئن شدن از مرگ اورا به سردخانه و قبرستان بفرستند . نه با یک معاینه سرپایی و ساده
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  شما یه دستگاه یا یک وزارتخونه نشون بده که اشتباهشو گردن بگیره . کلاٌ همه مسئولان کشتی گیر بودن و میدونن گردن گرفتن فول حساب میشه . واسه همین امکان نداره یه نفر بیاد بگه بله ما مقصر بودیم و بابته این اشتباهمون معذرت میخواهیم .
  0
  1
  جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
  نظر شما چیست؟