همه چیز درباره «الکس» رئیس باند قاچاق دختران ایرانی

خبرگزاری تسنیم: این گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار «الکس»، به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می‌کرد و به فروش می‌رساند.
 
فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.
 
گفتنی است علاوه بر دستگیری نفر اول باند قاچاق دختران ایرانی، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده‌اند.
 
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، «الکس»، سرکرده ی این باند قاچاق و فروش دختران ایرانی با استفاده از دختران ایرانی و بهره کشی جنسی از آن‌ها، ثروت میلیاردی برای خود رقم زده بود. درآمد وی از فروش هر دختر ایرانی ماهانه ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان بود.
 الکس کیست؟ شهروز سخنوری، ملقب به الکس سال ۹۰ و بعد از دیپورت شدن از دوبی، به همراه مادر و یک دختر دیگر معروف به «مانلی» اقدام به تأسیس باند اسکورت دختران ایرانی کرد.
 
شهروز سخنوری پیش از سال ۹۰ مقیم آمریکا بود که به علت فعالیت‌های غیرقانونی از این کشور دیپورت و مدتی در دوبی ساکن شد.
 
او از دوبی نیز به علت ارتکاب جرایمی مانند تجاوز به زنان و دختران دیپورت شد تا به ایران بازگردد.
 
مانلی دست راست الکس، در مورد علت دیپورت شهروز سخنوری از دوبی می‌گوید: «الکس به همراه چند تن دیگر در دوبی اقدام به گروگانگیری اعضای یک خانواده کردند. آن‌ها جلوی چشم پدر خانواده به مادر خانواده و دختر آن‌ها تجاوز و سپس پدر را اتو کردند. الکس به خاطر این کار ۶ ماه زندانی و بعد هم دیپورت شد.»
الکس بعد از بازگشت به ایران با مانلی دوست شد تا به همراه مادرش و مانلی شبکه مخوف خود را پایه گذاری کند.
 
تأسیس اسکورت ایرانی الکس با تهیه چند عکس برهنه از مانلی و ارسال آن برای دوستان خود در خارج از کشور مقدمات سفر مانلی و مادرش به دوبی را فراهم کرد.
 
سرانجام در سال ۹۱ مانلی و مادر شهروز به نام شاینا برقی که تابعیت آمریکا را نیز دارد، وارد دوبی شدند تا به اولین مشتری خود خدمت ارائه کنند.
 
بعد از بازگشت مانلی به ایران، الکس که در این مدت ۲ دختر دیگر را نیز به دام انداخته بود، آن‌ها را این بار با مدیریت مانلی به دوبی فرستاد.
 
الکس در این مدت با به کارگیری یک مهندس هندی اقدام به طراحی وب سایت اسکورت دختران ایرانی کرد و تصاویر برهنه مانلی و ۲ دختر دیگر را روی سایت بارگذاری کرد.
 
صنعت اسکورت دومین صنعت غیرقانونی در دنیا محسوب می‌شود که الکس نمونه ایرانی آن را به همراه مادرش و مانلی راه اندازی کرد. در این صنعت که در حقیقت روسپی گری سازمان یافته است، حدود ۴۰ میلیون نفر در دنیا فعالیت می‌کنند.

الکس بعد از راه انداختن سرویس اسکورت ایرانی، ایران را به مقصد مالزی ترک کرد تا از این کشور به مدیریت باند خود بپردازد.
 
الکس در تمام این مدت طعمه‌های خود را از میان دخترانی انتخاب می‌کرد که تصاویر برهنه خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بودند.
 
به گفته همدستان الکس، درآمد وی از فروش دختران ایرانی ماهانه ۱۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان بوده است.
 
حامیان با نفوذ داخلی اما الکس برای آن که بتواند در ایران امنیت نیرو‌های خود را تأمین کند، چند حامی با نفوذ در میان مسئولان برای خود پیدا کرد.
 
یکی از این حامیان با نام مستعار «دُکی» از مسئولان با نفوذ دولتی بود که در چند مورد دختران باند الکس را از بازداشت نیروی انتظامی آزاد کرده بود.
 
با دستگیری همدستان الکس در ایران، وی نیز در مالزی بازداشت و به ایران مسترد شد.
+85
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  چهل ملیون نفر در دنیا این کارند!! امام علی در باره این مردمان فرمود: « بدترین مردمان»
  109
  23
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  این چهره ای که من دیدم حتی یک ساعت هم به طور صادقانه کار نکرده و جزای این شخص فقط مرگه.
  6
  69
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. بله فرمودند این کار زشت ولی بردن کودک ۶ سال به بالا به اتاق خواب جایز...بریدن سر ۷۰۰ نفر جایز..غارت ثروت کشورهای اشغال شده مثل ایران جایز..کلیه ی کسانی که اینجا از این دین تعریف می کنند چون این دین ایران ما را به این روز افکند و اسلحه ی ملایان سوسمار برای بیش از ۴۰ سال جنایت است همکار ملا....همچنین کسانی که اختلافات قومی راه می اندازند که بگویند اگر ملا به گور رود ایران تکه تکه خواهد شد هر دو گروه......خودتانید نه ما.
  12
  61
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  آدم بد همیشه هستش ولی وقتی مسئولین یه کشوری بی شعور و نالایق باشند اون کشور اینقدر ضعیف و فقیر بشه که مردمش بدبخت بشند همین فقر زمینه ساز همه این جنایتها میشه...یه دفعه میبینی آقازاده اون سر دنیا ده تا دختر رو لخت کرده حال میکنه باهاش از اینور دختر فقیر برای یه لقمه نون خودش رو میفروشه وقتی هم عادت کرد دیگه پولدار هم بشه باز خودش رو میفروشه برای پول بیشتر و بیشتر
  7
  40
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این ماجرا ۳ سال طول کشیده تا "دکی و دوستان" که همان مسولین بی غیرت ضد ایران و ایرانی جمهوری فسق و فجور هستند بتوانند بار و بندیل خود را ببندند. ای لعنت ابدی بر شما بزهکاران پست. اینها از دم فاسد و خراب بودند, ننه اش "شیشه برقی", دوست دخترش "برین علی" و لابد خودش هم تحصیلکرده حوزه علمیه وشاگرد سعید طوسی. خمینی و خامنه ای بی اصل و نسب لعنتی چه کردید با این مملکت.
  6
  47
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من این اخبار را بازی های منابع امنیتی می بینم تا مردم مطالبات اصلی را فراموش کنند
  4
  25
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  مسیول با نفوذ دولتی ؟!؟حتما یک اقا زاده است.
  2
  19
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. امام خودش این کاره بود. تاریخ ایران باستانی پاریزی. هنگام فتح مشد. دعوا با پسر عمو .پسر خاله . معاویه و عمر. پس سهم من چی‌؟ به یک قلم ۱۱۰۰۰ از مهربانو‌های ۹ ساله خراسان را به فاحشه خانه‌های شام فروخت. باری مجاهدین اسلام که از شام .در راه فتح مصر بودند.کی‌ شما یاد می‌‌گیرید .که قبل از انقلاب سر شما کلاه گذاشتند. سوسیالیسم اسلامی وجود ندارد، و علی‌ هم اولین سوسیالسیت دنیا نبود. این چیزها را شریعتی .در شیعه سرخ نوشت. تا سر من و شما کلاه گذارد.
  4
  22
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷
  ۴۴
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  خب اگر راست میگن و ریگی تو کفش مسؤلین محترم قضایی حکومت عدل علی نیست طرف را به عنوان عروس زندان به بخش سابقه داران یا اعدامیها بفرستند، بهترین و بی سرو صدا ترین زندان اهواز است، تا ایشون را تبدیل به امام زاده الکس کنند!
  2
  22
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  همچین میگن اقدامات پیچیده اطلاعاتی انگار که دستگیری یک خانوم بیار چقدر پیچیده میتونه باشه!! حالا خوب شد مأمور سیا رو دستگیر نکردند اونوقت چه رجزی میخوندند و حماسه سرایی به راه میانداختند
  1
  19
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. [::Parinaz Iran - پراگ، چک::]. باورهای دینی ما متفاوت با این برداشت های تاریخی شماست. خیلی ها حرفهای شما رو می زنند و خیلی ها- البته در ایران_ حرف های180 درجه خلاف شما. اینکه کدام حقیقت یا واقعیت باشه، خدا می دونه فقط.
  7
  1
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::Liberte - ارومیه، ایران::] ....همچین امام علی میگی که خود علی زنباره بود عمر از دست علی ....که به دخترهای عمر هم چشم داشت و صبح از خونه دختر های عمر صبحکی فرار میکرد .
  1
  5
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۵
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. [::grizzly - برلین، آلمان::] تو خوابی بابا اخوندها خودشون مامور سازماه سیا هستن از خمینی گرفته تا پائین ترینشون فقط سر بخو بخور دعوا هست یعنی سر غنیمت ک اون ایران ما هاست .
  1
  7
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
  ۵۹
  M.S.A.M.J - تهران، ایران
  و کی رد پای پرستو های ارسالی نهاد های امنیتی و آزادی های یواشکی در ماجرای ادامه دار قاچاق دختر اشکار خواهد شد؟! از خانه هدایت(محسن رفیق دوست) تا آزادی های یواشکی( مسیح علی نژاد)!!
  2
  4
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن
  وقتی پیغمبر پنجاه سال شون با دختر نه ساله میخوابه و دو سه میلیارد زن و مرد احمق پیروش هستن را چی میگوید من موندم ایا کسی حاضر هست که دختر نه ساله خودش به مرد پنجاه ساله بده که البته یکسری خر هست که کم نیست از دو سه میلیارد احمق
  2
  9
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۴
  ۵۰
  Anisa - ونکوور، کانادا
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. منهم نظر شما رو دارم . خبرهایی مثل این خبر و سلطان ماشین ؛از بازی های کثیف اونهایی هست که میخوان ذهن مردم رو از مطالبات اصلی و اختلاسها و دزدی ها و به تاراج کشور , منحرف کنند
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. به یقین مذهب زرتشتی که ولایت مطلقه فقیه از ان برخاسته بی عیب نیست ولی اسلام از سرتاپا زشتی و پلشتی هست
  0
  9
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::samisan - توکیو، ژاپن::]. تو هم خواب آلودی که نوشته منو درست نخوندی
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۳
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. خوب مثلا چه می‌‌خواهید بگوئید ؟ چون اسم کاربری من زردوشت است. من هم زردشتی هستم؟ خوب ما باور عمیق داریم.همه چی‌ دارد. بجز باور. سروان داریم.که سرباز صفر است، گفتگوگر داریم .که هی‌ فحش به زن ایرانی‌ می‌‌د ه. چون یک کمی‌ لخت شد. بجای پاسخ. فحش .... می‌‌دهد. رستم داستان داریم. که پشت کامپیوتر دو متر قطر شکم دارد. زن دلربا داریم.که ریش سیبیل بسیجی‌ دارد. خب هرکی‌ یک اسم انتخاب کرده. بنده حقیر هم زردشت. کی‌ گفتم.؟ بله گفتار نیک.کردار نیک. پندار نیک. حرف حساب داری . پس بگو. طعنه را کنار بذار.چرا اینقدر خجالتی؟ ولایت فقی هم ریشه در زردشت ندارد .دست کم ۱۵۰۰ سال اشتباه داری. .در زمان صفوی شروع شد.البته نه به عنوان قانون.پیشنهاد . ۱۸۳۰ میلادی اولین بار در نجف قانون شد. و در حوزه تدریس. و از کی‌ تا حالا علی‌ دوست شده ؟
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. این برداشت تاریخی‌ نیست. این علم مدرن است.یک خط نوشته نمی‌‌شود. مگر این که همه این ثابت شده باشد. اسلام در ایران مجموهه از خرفات آخوندی. قاطی‌ با صفوی و قاجار .آنقدر در ما ترس از جهنم .این چیزها وجود آورده .که می‌‌ترسیم فکر خود را به کار اندازیم. ولی‌.بسیار ساده است. مثال. می‌‌دانستید .که محمد هرگز در سه سال اول به قول خودش بعد از آن شب معروف سخن از اسلام نمی‌‌کرد و خود را یهودی می‌‌دانست. و سه سال مسلمانان به سمت اورشلیم نماز می‌‌خواندند.مدارک آن به قول احمدی هنوز وجود دارد. در بسیاری از مساجد قدیمی‌ مراکش.دو قبله وجود دارد. یکی‌ به سمت اسراهیل. بعد‌ها به سمت مدینه.چرا آن را ، امروز می‌‌دانیم.دو قبیله قریش و ۴ قبلیه یهودی. دعوا بر سر غنیمت جنگی. محمد زیرش زد.۲ به ۴ تقسیم شود. دلیل انشهاب اسلام از یهودی ها.اگر رسول حریص نبود، اسلامی امروز نبود. و ما شاید یک قشری از دین یهود بودیم
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. موبد موبدان همواره تاج رو بر سر پادشاه میگذاشته وفره ایزدی رو به اون اعطا میکرده ...در واقع موبد موبدان از پادشاه بالاتر بوده یعنی همون ولی فقیه!!...
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
  نظر شما چیست؟