سلطان خودرو و همسرش اعدام می شوند

عصر ایران: سخنگوی قوه قضاییه گفت: مبارزه با مفاسد رویکرد اصلی قوه قضاییه بوده است و تا فسادی باشد مبارزه قاطع دستگاه قضایی ادامه دارد.
 
به گزارش عصر ایران به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز (سه شنبه 30 اردیبهشت 99) با اهالی رسانه گفت: رمضان به روزهای پایانی نزدیک می شود. رمضان امسال کرونایی گذشت ولی علی‌رغم همه محدودیت ها زیبا سپری شد. کرونا بعنوان بیماری فراگیر در جهان آسیب‌های زیادی به جامعه بشریت وارد کرد، اما نتوانست حریف رمضان شود. کرونا مجبور شد، در برابر روزه و شب‌ زنده‌داری و احیا و کمک‌های مومنانه سر تعطیم فرود آورد.
صدور رای برای اخلالگران در بازار خودرو و ارز 
وی با اشاره به صدور برخی از احکام پرونده ها گفت: در روزهای اخیر در شعبه دوم ویژه رسیدگی به اخلال در نظام اقتصادی کشور پرونده‌ای منتهی به صدور رای شد؛ این پرونده بیش از 50 متهم داشت، کیفرخواستی برای 43 نفر صادر و به دادگاه ارسال شد که 34 نفر از اخلالگران محکوم شدند.
 
در این پرونده که یک پرونده تلفیقی بین اخلال در نظام ارزی و نظام اقتصادی خودرو است، وحید بهزادی فرزند ابوطالب و همسر وی خانم نجوا لاشیدایی هر دو به جرم مشارکت در اخلال کلان در نظام پولی و ارزی منجر به قاچاق ارز، از طریق ثبت سفارشات صوری، اخلال در نظام توزیعی نیازمندهای عمومی کشور از طریق پیش خرید بیش از 6700 دستگاه خودرو از شرکت سایپا، مشارکت در عملیات پولشویی به میزان 32 هزار میلیارد ریال و موضوعات مربوط به سکه که از منزل متهمه 24 هزار و 700 سکه تمام بهار و یکصد کیلو طلا کشف شده بود، محکوم به اعدام شدند و این حکم قابل تجدیدنظر خواهی در دیوان عالی کشور است.
 
اسماعیلی اضافه کرد: همچنین مهدی جمالی مدیرعامل سابق سایپا به جرم مشارکت در اخلال در نظام توزیعی به هفت سال حبس، رضا تقی زاده ماکویی فرزند عباس معاون سابق بازاریابی سایپا به 15 سال حبس، محمد عزیزی نماینده مجلس شورای اسلامی به جرم معاونت در اخلال در نظام توزیع خودرو به 61 ماه حبس تعزیری، فریدون احمدی نماینده مجلس شورای اسلامی به جرم معاونت در اخلال در نظام توزیعی به 61 ماه حبس تعزیری و حسن هشترودی رئیس سابق حراست کل سایپا به جرم معاونت در اخلال در نظام توزیعی به 61 ماه حبس تعزیری محکوم شدند.
+67
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  پس چرا بزرگ دوزدان حضرت امام خاه منى را اعدام نمى کنید.
  5
  149
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
  ۷۸
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  برای بقای اخوند و فک و فامیلشان همیشه چند نفر از عناصر درجه دوم و سوم را دراز میکنند تا گناه ناکارآمدی خودشان را گردن این هیچکاره ها بیندازند. صنعت اتومبیل در تیول خامنه و دار و دسته اش هست و از فروش هر اتومبیل مبلغ گزافی حق امام تلکه میکند.
  4
  122
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  باید منتظر پراید ۳۰۰میلیونی باشیم همه میدانند باید حلقه دار را بر گردن مجتبی بی ناموس خامنه ای ام الفساد اقتصاد ایران انداخت حرامیان.
  5
  108
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱
  ۴۵
  شمرالله - مونیخ، آلمان

  . این حکم قابل تجدیدنظر خواهی در دیوان عالی کشور است.اون بیچاره که ادعا شد در مشها گوسفند دزدیده و انگشتهای دستش را قطع کردند هم اجازه فرجام داشت یا Jمالی فشی که به اسم جاسوس اعدامش کردیدس و کلی هم به طبل کوپبیدید که اطلاعات مملکت اخوند زده معجزه میکنه و دست اخر مجبور شدید همه همجرمهاش و ازاد کنید هم میتونست فرجامخواهی کنه؟،این طرف هم کافیه خمس و زکات و سهم اقا و سهم دستمال بدستها را بده رفات اسلامی فورا شاملش میشه مثل بابک زنجانی!
  4
  67
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵
  ۵۷
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  قوه قضاییه و رژیم جمهوری اسلامی خودشان کلا فساد هستند تا برسد به این ماهی‌های کوچولو که در آب گرد آلود شنا می‌کنند
  5
  91
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  قاضات رژیم اخوندی چرا مسئولا" نظام اخوندی همچون قالی باف و صادق لاریجانی را زندان و یا محکوم به اعدامشان نمی کند؟ عجب روزگاریست مسئولا" نظام منفور اخوندی هر غلطی که بخواهند انجام می دهند و به هیچ دادگاهی جواب گو نیستن ولی بدبختهای مثل این زن و شوهر باید اعدام شوند چون اختلال ایجاد کردن در اقتصاد ویران شده کشور.
  5
  57
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
  ۵۵
  ادوینو - گوالف، کانادا

  این حکومت اسلامی عدالت پرور چرا یقیه دزدهارا مثل دزد دکل را نمیگیرد یا کسانی که ریس بانک ملی را راهیش کردن به کانادا که پول ملت را برد یاچرا تا حالا کسانیکه شمش صلارا از کشور ترکیه بیرون میبردن شناسای و دستگیر نشدن این نظام فاسد برای لاپوشی فسادشان آدمهایه خرده پا را که دستشان بجای بند نیست هرزگاهی جلویه چشم مردم محاکمه میکنند برای فریب اذهان عمومی اما خودشان پدر فریبکارانن.
  3
  59
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۷
  ۳۱
  kurosh sh - شیراز، ایران

  فقط با اعدام کردن خامنه ای کفتار و دزدهای تحت امرش در بیت و سپاه کفتاران روسیه است که فساد و دزدی و غارت تمام می شود . کل این حکومت اشغالگر. دزد و قاتل و دشمن ایران و مردمش هستند.
  5
  80
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۶۰
  vg2000 - اسلو، نروژ

  آره همون جوری که بابک زنجانی را اعدام کردید این دوتا هم اعدام می کنید همش .. شعر
  2
  34
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳
  ۶۱
  badariush - کلن، آلمان

  اینها دم مار هستند سرش را که در جماران هست بزنید
  3
  31
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران

  هر چند وقت یک نفر غیر خودی را محاکمه و اعدام میکنند تا وانمود کنند که قوه قضائیه(باصطلاح عدالتخانه) هم داریم.بیشتر علت بدبختی ملت ایران وجود قوه قضاییه تحت کنترل خامنه ای است.خامنه ای و دار و دسته خلافکار شان بوسیله قوه قضاییه مسخره هر کاری که بخواهند با ملت ایران میکنند،این کارها فقط شو است.باور کنید اگر ما دولت و قوه قضاییه نداشتیم (هردمبیل بود)اوضاع ما بهتر بود،لاقل دلار یکشبه سه برابر نمیشد
  3
  28
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  ۴۵
  samisan - توکیو، ژاپن
  بابا چرا متوجه نیستین کی به این دو نفر ماشینها را فروخته اون کسانی که ماشینها را از کارخانه مستقیم به اینها فروختن را بایید بگیرن اونها اقا زاده ها و از خودی هستن مردم را مسخره کردن دوتا گول خورده هستن چرا به من تو چهار تا ماشین نمیدن تا سایت فروش باز میشه ده دقیقه هم نممیکشه بسته میشه سیاه بازی میکنن
  1
  16
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
  ۳۵
  Siavashro - بخارست، رومانی
  تنها مردی که می‌تونست مهریه زنشو بده!
  0
  5
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.