بازداشت وحید خزایی توسط پلیس ترکیه

بازداشت وحید خزایی توسط پلیس ترکیه پس شکایت همسایه ها و شاهدان به دلیل کشتن سگ پیت بالی با ضربات چوب
+212
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  همون چوب رو بکنید ....و چسب بزنید نتونه درش بیار.
  24
  151
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۰
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  حتما مریض روانی هست
  1
  120
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  با این اعمال کثیفش لقبش را از وحید خزایی به وحید سگ کش عوض کرده!
  6
  107
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳
  ۴۲
  زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان

  . نا فرهنگ پلید پلشت ضد انسانی شیعی فارسی تو همون غار شیعی کارایی داره برای قتل دزدی فساد تجاوز بچه بازی رذالت و پلیدی همون جا خوبه بیرون نیارش .لازم نیست فرار رو به جلو با حمله به این اوباش . فرهنگ فارسی همینه میلیون مثل این هست . خودت رو نقد کن و کشورت را که هیچ آبرویی در دنیا نداره .
  57
  30
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
  ۵۰
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. یادته یه بار چی نوشتم؟اینهم ادبیاتت. در واقع خودت هم از جنس وحید خزایی هستی با این فرق که نژادپرست هم هستی.
  16
  44
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  ای ناحلال زاده مادر بخطا همونجور با ضربات عمودی چوب باید ترتیبت رو بدن.
  24
  25
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. دستور جدید مریم رجوی چیه حاجی جون ؟چسبوندن لقب به این و اون و طنز و برنامه پیک شادی تلویزیونی و کاریکاتورسازی قدیمی بود که؟حاجی نبینم ازم دلگیر بشی شوخی میکنم ولی رو زبان فارسیت کار کن سوئدی هم که بلد نیستی طفلکی آخی منافقین بمیرن برات هاهاها
  39
  6
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  [::زاگرس۴۳ - لیدز، انگلستان::] رفیق : قرار نیستش ما کسی رو به نقد بکشیم, ولی به فرحَنگ و اخلاقِ یک جامعه ناسزا بگیم! پس قبل از اینکه اتیکت قومی به من بزنی, خیالِ جنابعالی رو راحت کنم, که بنده هیچ تعلق قومی نه به فارس دارم و نه به تُرک و کُرد {که احتمالن هستی} بلوچ و عرب و غیره. چون من یک آدمِ آزاد و بی هویتیم. آیا معقوله که شما معترض کار این مردک سبُک سر باشی, ولی در عوض چنگ بزنی بر سر و صورت فارس؟ میخام بگم بهمون اندازه کار این مردک زشته, برخورد شما هم ناپسنده. یعنی میخایی بگی: سُنی ها حداقل در حیوان ازاری بهتر از شیعه ها هستن؟ نکُنه سُنی ها هر روز سَگا رو با کیک ناپلئونی پذیرایی میکنن؟ بله! شیعه و سُنی و غیره به یکجا ختم میشن. چاهِ جهالت و حماقت.
  6
  61
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا::]. تو یک عدد عقده ای بدبخت هستی که از هر فرصتی برای تلافی سرکوبهاش استفاده میکنه!!!
  31
  8
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::هانی‌ - اسلو، نروژ::]. وقتی اسطوره و الگوی جوانمردیشان علی جانی باشد که در خونریزی و قتل بی همتاست و آنهمه انسان را سر برید و شکمهایشان را درید و با دستان نامبارک علی چشم از حدقه در میامد چه انتظاری داریم از مسلمانان که به انسانها رحم نکردند حال به حیوانات رحم کنند ؟
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  با این حرکتش الان کلى معروف میشه ، هموطنهاى ما هرکى عوضى تر و غیر عادى تر باشه رو بیشتر میپسندن کافیه یه مشت فحش .... هم بده مثل این یارو تتلو
  8
  16
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. باید خیلی .. و رزیل باشی به کسی مثل من تهمت میزنی که طرفدار مجاهدین و مریم رجوئی باشم . چه باید گفت , چون تو هم شاگرد نیروهای مزدور اطلاعات رژیم اخوندی باید باشی که من را به چیزی که نیستم متهم میکنی.
  0
  8
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
  ۱۸
  یا فاطمه زهرا - آرهوس ، دانمارک
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. تو مگه به من ندا ندادی که عشقت رو مری لچکه. تا بحال چندین بار سندش رو هم رو کردم! حالا میزنی زیرش؟!
  1
  0
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران
  این کاربران ایرانیان یوکی همیشه دهنشون بازه واسه ........ هوایی کافیه فقط خبری بالا بیاد مثل ...... گرسنه حمله میکنن .......تو ...... همتون مستدام باشید
  5
  0
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::دوستدار - استهکلم، سوئد::]. شما هنوز شگرد مزدوران و رژیم پست و کثیف اسلامی را متوجه نشدید ؟ اینها برای ساکت کردن صدای مخالفین تهمت و برچسب میزنند یا منافق یا جاسوس اسرائیل یا انگلیس و .........با این پاچه ور مالیده های مزدور و خائن دهن به دهن نشوید اینها وطن فروش و خودفروخته هستند که بویی از انسانیت نبرده اند و زندگی شان از راه مزدوری و آدم فروشی و جاسوسی و مالیدن پروستات دیکتاتورها میگذرد و زندگی انگل واری دارند
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
  نظر شما چیست؟