ترویج مکتب ولایت فقیه در آفریقا

جمهوری‌اسلامی با تامین مالی تعدادی از شهروندان آفریقایی تحت عنوان طلاب و با صرف هزینه‌های گزاف در صدد شیعه‌سازی بخش‌های توسعه نیافته و کم‌سواد آفریقایی می‌باشد.

این هزینه‌های میلیاردی در حالی از بیت‌المال کشور صرف می‌شود که بر اساس آمارهای منتشر شده بیش از ۷۰ درصد مردم ایران زیر خط فقر قرار دارند و سفره‌ی آنها هر روز کوچکتر می‌شود.
+6
رأی دهید
-48

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد
  حالا ثابت شد به طرفداران آخوند درغگو و حقه بازه،شکمپرسته و زیر شکم پرست،که برای لقم نانی از چه کسانی ترفداری میکنند،این بدان معناست که عقل و شوره شماها اگر ادامه دهید،مثل این دوست افریقأی تون هست.
  1
  15
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۲
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  مهم نیست مردم ایران زیر خط فقر باشند مهم دو چیزه بقای اخوندهای خونخوار و عنلی شدن نقشه انگلسی در راستای گسترش خرافات.
  2
  13
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۵
  ۳۰
  kurosh sh - شیراز، ایران
  یک نمونه از مزدورهای اجنبی سپاه کفتاران روسیه که با غارت اموال مردم ایران اجیر شده و فارسی اموزش دیده. برای به قتل رساندن و سرکوب مردم ایران و یا ایجاد تفرقه و توهین و فحاشی به ایران و ایرانی در اینترنت. که چندین نفر انها در همین سایت هم هستند و پشت اسامی ایرانی مخفی شدند.
  1
  14
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
  ۵۱
  صالح رجایی - تهران، ایران
  خخخخخ عمامه بر سر سیاه پوست.چقد این جمهوری اسلامی به فلاکت و بدبختی افتاده.صادرات ترور در اقصی نقاط دنیا به خصوص نقاط فقیر و کپر نشین.آموزش مبانی فقه و اسلام ناب شیعه جمهوری اسلامی 2 سال بعدش آموزش کار با اسحله 2 سال بعدش هم ایجاد اغتشاش و شورش و کودتا علیه سایر کشور ها 1 سال. یه چندتاییشون هم که گردن کلفت تر و توی آدم کشی قهار ترن رو میارن ایران تا سر زن ها و بچه های مردومو ببره.ولی سگ های ترتیب شده جناب پادشاه آخرش سر خودش رو از تن جدا خواهد کرد.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
  نظر شما چیست؟