انهدام بزرگترین باند قاچاق دختران ایرانی به خارج از کشور - ویدیو


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، این گروه تبهکار به سرکردگی فردی با نام مستعار "الکس"، به مدت ٣ سال و با توجه به ارتباطات گسترده خود در کشورهای مختلف، دختران ایرانی را به منظور بهره‌کشی جنسی از آنان به خارج از کشور قاچاق می‌کرد و به فروش می‌رساند.
فعالیت‌های مجرمانه و ضد ملی این گروه تبهکار در تمام مدت ٣ سال تحت رصد اطلاعاتی نیروی انتظامی قرار داشت و این نهاد پس از انجام اقدامات پیچیده اطلاعاتی و هماهنگی‌های لازم با پلیس اینترپل، الکس، سرکرده این باند جنایتکار را در مالزی دستگیر و به کشور منتقل کرد.
گفتنی است علاوه بر دستگیری نفر اول باند قاچاق دختران ایرانی، تمام افراد این باند در داخل و خارج کشور نیز طی یک عملیات اطلاعاتی توسط پلیس امنیت عمومی ناجا دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده‌اند.
+86
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  این را از دی وی دی ها و البوم عکسها محسن رفیق دوست جاش المسلمین و سرخرها سپاه همکارش و رییسی و علم الهدی کرگدن الاسلام تهیه کردید؟
  13
  71
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  اگر اشتباه نکنم این همون جناب سروان روح الله دکل دزد "ننگ ایران و ایرانی" خودمونه که برای رد گم کنی محل اقامتشو زده کانادا-مونترال. اگر این نباشه شک ندارم رقیب بزینسی شه. شرمت باد که بنده پولی و برای این دنیای بی ارزش تیشه به ریشه ایران و ایرانی زدی.
  8
  55
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  اینها که خودی نیستند ،که دستگیر کردین،اصل خدیهاست انهار دستگیر کنید،طبیعی است که غیره خودی مشتری خدیهارو میدوزدیدن و مشتریه خودیها کم میشد،خدیهارو دستگیر کنید راست میگید دقیقا مثل مواد مخدر.
  3
  46
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  خبر جدیدی نیست!! ولی یارو سه سال داشته دختر قاچاق میکرده در طول این سه سال برادران اطلاعاتی نیروی انتظامی مشغول رصد بودند بعد در یک عملیات پیچیده آقای جیمز باند رو دستگیر کردند!!! حالا معلوم نیست در این سه سال چند صد یا چند هزار دختر رو این یارو فرستاده تو رختخواب این و اون
  3
  60
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۷
  ۵۹
  M.S.A.M.J - تهران، ایران
  باید منتظر ماند تا ببینیم پای پرستوهای ارسالی نهاد های امنیتی به خارج از کشور و از جمله در ماجراهای آزادی های یوشکی در قاچاق دختران کی آشکار خواهد شد!؟
  4
  23
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  یعنی اینا رودست علم الهدی و سه پا بلند شده بودن ؟
  2
  24
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۹
  نظر شما چیست؟