دکتر امیر اصلان افشار: آخرین سخنان شاه در بستر مرگ

+364
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل

  من , پدرم و مادرم متولد اسراییل هستیم و هیچوقت ایراتن نبودیم اما ریشه در ایران داریم چون پدر پدریزرگهام ایرانی بودن . من مردم شناسی خواندم . در مورد شاه به قدرت میگم ایران پرست واقعی بود. هر چند در مورد ایران و انقلاب 57 چیزی نمیتونم بگم و لی میخوام بگم خود کشی دیته جمعی بیش نبود و این خود کشی تمام 35 میلین ایرانی را به مرور کشت و در انجا سفره بزرگی به وسعت تمامیت ایران گسترد و در کنار سفره کفتاران داخلی و خارجی را دور ان سفره نشاند تا انجا که جهل سال هست هنور این کفتاران از جازه مردمی که دست به خودکشی زده بودند در حال خوردن هستند.
  35
  323
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۱
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  ملت ایران عقلش کجا بود اون یه خورده ای هم که باقی مانده بود بعد از انقلاب ننگین تحت نام اسلام گذاشتن توی هاون و کوبیدندش. ملت اینقدر نادون وبی خرد؟ این اعتصابات از روی شکم سیری بود. ایرانیهای افاده ای و بزودی بی وطن همچون فلسطینی ها. رضا شاه کبیر و شاهنشاه آریامهر این ملت نادون و نمک ناشناس را ببخشید. تو این ۴۱ ساله به اندازه کافی کشیدند. نور رحمتتتون را دوباره بر ایران و ایرانی بتابانید. خدا برای نسلهای آتی نگهدار سرزمین پارس باشد.
  28
  234
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  محمد رضا شاه همه چیز را بدون زحمت به ایران داد. پسر خلف رضا شاه بزرگ و مردم ایران چقدر به این خانواده نجیب بد کردند. همین الان هم دنیا و رسانه ها تمام تلاششون را برای بد جلوه دادن این خانواده نجیب میکنند تا مبادا این خاندان ایران دوست توسط مردم پذیرفته بشوند. شهبانوی ایران چه سختیها کشیدند و دو فرزند گرانقدرشون را از دست دادند ولی این بانوی مهربان یکبار گله از مردم نکردند و همیشه از مردم دفاع کردند. انگلیس وسوئد و دانمارک و نروژ و بلژیک همه حکومت سلطنتی خود را حفظ کردند و با عظمت ماندند. ایران یکپارچه و قدرتمند و سربلند فقط ایران پادشاهی است.
  29
  218
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۳
  ۳۵
  kiarash88 - تهران، ایران

  تا ابد یادت گرامی باد جاوید شاه . مرگ بر خامنه ای.
  26
  181
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  اگر هر ایرانی‌ ۵۰ دلار خرج کند و "دی ان ا" خود را ازمایش کند. پی خواهد برد. که بیشتر خون یهودی دارد تا سامی. در خون هر ایرانی‌ دست کم . ۲۰ درصد. "دی ان ا" یهودی میرزاهی وجود دارد. ما ایرانی‌‌ها یک مقدار نادن هستیم.دوست و دشمن را نمی‌‌شناسیم. سال است.که یک قم ما اسیر کرده، زنها و دختران ما به اثیری و کنیزی برده. نسل کش مثل ارمنی‌ها به دست ترکان عثمانی.در طول ۲۵۰۰ سال گذشته. یک یهودی ندیدم .که دو تا ایرانی‌ کشته. ولی‌ از آن طرف. تنها در جنگ گرگان. یک سالار شهیدان داشتیم. که در رکاب پسر عمو یزید. که اجودان او بود.در یک روز ۲۵۰۰۰ گردن زدند.ولی‌ پشت دروازه اسراهیل ایستاده .می‌ خواهیم نابود کنیم. ولی‌ در مشد و قم کار چاق کن.همین فآک و فامیل. سالار هستیم.شیزفرنی که می‌‌گویند همین است. تشکر از شما به خاطر کمک در جنگ اول ایران و عرق. وگرنه جمال ابدل ناصر خوزستان یک لقمه چپ کرده بود. ولی‌ یک اشتباه بزرگ داشتید، هنگامی که شاه از موساد تقاضای کرد.سر خمینی را زیر آب کنید. اشتبا بود. که قبول نکردید. خود موساد می‌‌گوید.
  26
  111
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴
  ۶۰
  Freddy - فرانکفورت، آلمان

  ملت ایران فقط بهانه بود ولی شاه باید می‌رفت چون امریکا میخواست . و شاه هم آدم جنگ جویی نبود. تو اون زمان اگر شاه جنگ با عراق را انجام داده بود و پروژهایی که تو سرش داشت را به زبان نمی آورد و هیچ وقت به خبرنگارها نمی‌گفت ما هم در اوج جهان اولی هستیم مطمئن میماند و مملکت دست این دزدان کثیف نمی افتاد. یک اخلاق بدی هم که داشت زود قهر می‌کرد و افراد امریکایی که دورو بر او بودن از این قهر کردن سوءاستفاده می‌کردند و همین هم شد که قهر آخری دیگه برگشت نداشت. الان هم این دزدان کثیف برای کشورهای دزدتر از خودشون بهتر هستند چون برای ماندن خودشان منافع این کشوری که مال خود این ملت هست را دارن کاملا حراج گذاشتند. اینها ماندی هستند تا زمانی که روسها نخواهند. متاسفانه.
  11
  117
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  ۳۱
  mosyiran - کرایستچرچ، نیوزلند

  ملت نادان ایران بلایی سر ایندگان اوردن که تا نسل ها فراموش نمیشه. اخه مردم شما چی کم داشتید که خمینی رو اوردیت خمینی برای شما جنگ و فقر و اختلاف طبقاتی و فساد و فحشا و نابودی اورد. هر کشوری که میرم پر از ایرانی هست همه ی ایرانی ها از کشورشون فرار کردن شما میدونید رنج غربت چه قدر سخته؟ شما میدونید بعضی ها حتی نمی توانند برای مرگ پدر و مادرشون برگردن ایران چه قدر سخته؟ انگار کشور ایران طاعون زده هست که مردمش از در و دیوار دارن فرار می کنند. کاش یک روزی مردم به خودشون بیان و این طاعون سیاه اسلامی رو نابود کنند
  15
  106
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  خاک بر سر ملتی که سنگ عربها را به سینشون میزنن مردم بدبختی هستن مردم چاپلوس و دستمال بدست عربها هر چند این انقلاب نبود و توسط امریکا و اروپا و یکسری خائن داخلی به اسم انقلاب انجام شد
  16
  109
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۱
  ۵۶
  ماساچوست - کانادا، جزیره کریسمس

  روح شاه( آریا مهر) شاد باشد.
  21
  131
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۲
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  یاد شعر همای پرواز افتادم . انگار که نفرین کرده اند این خاک را اجداد ما ٬ تا بوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما.
  7
  93
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰
  ۳۶
  Revolver_Ocelot - رشت، ایران

  به نظرم مردم ایران انقلاب نکردند و مردم تهران انقلاب کردند و در دامن ملت ایران نهادند ! منظورم از مردم تهران ، به مردم لُر و کُرد و گیلک‌ و تُرکی که در تهران زندگی میکنند نیست ! شمال ایران که آخرین جایی بود که به اشغال نیروهای جمهوری اسلامی در اومد ! جنوب ایران از لرستان و کردستان و جنوب گرفته همه با این فرقه طبهکار جمهوری اسلامی ور بودند ! شواهدش هم مشخصه که کلی رو در لرستان و کردستان و شمال به تیر بار بستند ، ای خدا
  16
  75
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  شاه قربانی اشتباهات اقتصادی-سیاسی- فرهنگی خودش شد. سالها قبل از انقلاب مدیران برنامه بودجه- اقتصاددانان-اعضای جبهه ملی و حتی سفرا و نخست وزیران خارجی بهش تذکر دادند ولی چنان دچار غرور شده بود که توی گوشش نمیرفت و اونها رو مسخره میکرد!!! حالا آدمهای برده صفت هی بیان اینجا گریه زاری کنند فقط خوی بردگی خودشون رو به نمایش میگذارند.
  148
  25
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. کم مزخرف به هم بباف. بشین و نظرات مردم رو مطالعه کن.
  30
  127
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۶۲
  Ukraine - ادسا، اوکراین

  تمام این حرفها دروغ و زاده وهم و خیالات دکتر امیرارسلان افشار است. ایرانیها بخاطر مرفه بودنشان خودکشی کردند؟همان موقع هم پنج درصد ایرانیان وضعشان خوب بود . الان هم پنج درصد. به جز اینکه آدم های حکومت ها از بازیچه بودن آمریکا به بازیچه بودن انگلیس بدل شده اند.واقعاچه چیزدیگری این وسط فرق کرده؟البته قدیم استرس و اضطراب خیلی کمتر بود چون ریتم زندگی قدیم کند بود.
  132
  12
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
  ۶۲
  Ukraine - ادسا، اوکراین

  ۲۰ کوهن - دیمونا، اسرائیل می توانم بپرسم زبان فارسی را کجا یاد گرفته اید؟در ارتش اسراییل؟چون فکر نمی کنم آموزش فارسی در اسراییل برای همه موجود باشد و فقط قشر خاصی می توانند یادبگیرند.
  136
  11
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  نوکری اجنبی کردن که حسرت خوردن ندارد تا پدرش بود زمینهای بیچاره ملتو به زور از چنگشون در میاورد و ارباب و راعیتی راه انداخته بود وقتی هم که خودش اومد شد نوکر انریکا و انگلیس زمان برای نوکری کردن واسه غربیها همیشه بوده و هست کافیه بخواین حقوق ارتش ایران بدون اجازه انریکا 1 پاپاسی هم بالا و پایین نمیشد و خیلی چیزهای دیگه الانم همونه الانم نوکر روس و چین شدیم ما باید کاری کنیم که وابستگی نداشته باشیم و خلاص وگرنه نوکری کردن که حسرت خوردن نداره همیشه وقت نوکری هست اصلا غصه نخورین مستدام باشید
  139
  16
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::loder - شیراز، ایران::]. [::Ukraine - ادسا، اوکراین::]. تا میتوانید هچلهف ردیف کنید تا ارباب تکه استخوانی مرحمت کند. ملت ایران به لطف وجود اینترنت به خدمتگزار بودن پهلوی ها کاملاً واقف است. حالا خود را به در و دیوار بکوبید که به ما ثابت کنید پهلوی خیانت میکرد.
  21
  99
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان

  به آینده فکر کنید نه به جکومت کودتای پالانی ها - با کودتای انگلیس بر شر کار آمدند و خیلی راحت هم کنار گذاشته شدند
  94
  9
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::loder - شیراز، ایران::]. چرت و پرتهای اخوندا هنوز مغز کوچولو دینگ دانگٍت رو پر کرده؟. غربیها چشم دیدن شاه رو نداشتن!. یه سرچ کن تو یوتوب به انگلیسی (shah interview)!. دفعه دیگه هم خواستی اسم شاه رو بیاری ۷ بار دهنت رو قل قل بشور بطرف مکه تف کن
  19
  90
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  [::Alphabet - پترس، یونان::]. نه تو عقل داری کوروش جون بابات که گونی گونی برنج میدزدید بیشتر از تو عقل داشت هاهاهاها
  106
  9
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا

  کلعلی حالا فهمیدیم اون کیسه زیر بالش ممرضا رو کی برداشته همین دکتر افشار که بالا سرش بوده هاهاها
  111
  7
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  [::آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل::]. درست گفتی...ملت لیاقت نداشت و الان حسابی داره تاوان پس میده.
  15
  67
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل

  [::Ukraine - ادسا، اوکراین::]. مطمئنی که تحقیق کرده و با مطالعه کامنت میزاری؟ سئوال کردید : در اسرائیل زبان فارسی برای همه موجود نیست؟؟!! نکته اول مگه دستمال کاغذی که موجودی داشته باشه؟ نکته دوم شما کلاس ادبیات لازمی شدید ، تو اوکراین اگرهست ثبت نام کن. نکته سوم آموزش فارسی برای افراد (اگر منظورت وجود داشتن است) دراسرائیل امکان دارد و ربطی هم به ارتش ندارد . ذهن شما معلومه حسابی در گیر فیلم های سفارش سپاه هست بهتره بجای تکرار طوطی وار تبلیغات سیما کمی روی ادبیات زبان مادری تاکید کنید و وارد مسائل بزرگتر از سایز ذهنی خودت نشوی ...التماس دعا ...تشریف بردید بیت دعا بفرمائید.
  13
  73
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  [::Attila14 - استکهلم، سوئد::]. چند سال دیگه اخه میخوای زنده باشی الان نزدیک 60 سالته امید داری که دوباره پسر قزاق بیاد و دوباره کشورو ببره به سمت نوکری پشت گوشتو هر وقت دیدی قزاق رو هم میبینی همین اخوندا از سر امثال تو هم زیادن حالا ایشالا ببینیم اینده چی میشه شاید خودم شدم سرورت زمام امورو به دست گرفتم به کسی نگیاااا خخخخخخخخ ما نه ملا میخواهیم نه قزاق ملت خودشون باید بدون دخالت عوامل خارجی یکی رو انتخاب کنن از جنس خودشون باشه اخه فرح طیاره چی میفهمه گشنگی چیه خیلی دلت قزاق میخواد برو جلو خونشون نگهبانی بده به ارزوت هم میرسی مستدام باشید
  74
  8
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  روحت شاد شاهنشاه آریامهر ،تنها دلسوز ایران و ایرانی شما بودید
  7
  67
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۳
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. ما ارباب خودمونیمو رعیت خودمون بمیرم بنام و نمانم زننگی مانند قزاق تا دنیا دنیاست تاریخ همینطور میمونه که قزاق و عواملش نوکر غربیها بودن قزاق مزاق ما نمیخواهیم ما دولت مردمی میخوایم نه به ملا و نه به قزاق به اون دوستمونم گفتم به شما هم میگم خیلی دلت دوره قزاقهارو میخواد برو جلو خونش نگهبانی بده تا به ارزوت برسی مستدام باشید
  78
  8
  دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اول لعنت بر اخوند و بعد بر کمونیستهای تاریک فکر که با اخوندها متحد شدن تا نظام اسلامی را در ایران پایه گذاری کنن و ان بلایی که نباید بر سر ایران و مردم بیاورند اوردن!جاوید شاه میلیاردها بار جاوید خاندان سرفراز پهلوی
  12
  60
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  ۶۲
  Ukraine - ادسا، اوکراین

  پسرم سایز ذهنی شماها در دست منست. آنزمان که من جوان بودم تک تک اینها را بوضوح میدیدم و شما هم احتمال قوی در دنیا نبودید.آنچه جوان درآینه بیند پیر در خشت خام بیند.صاحبان حکومت بعدی را می دانم. در دستشان تصاویری از خاوران خواهد بود.
  62
  7
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۹
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد

  [::loder - شیراز، ایران::]. هر چه بیشتر مینویسی بیشتر سطح نازل درک و شعورتو افشا میکنی!. امثال تو به هر کی که از خدمات اون پدر و پسر بنویسه میگین سلطنت پرست یا با ادبیات مسخره تو قزاق دوست؟. من به شخصه فقط ایرانه که در مرکز قرار داره و اشخاص در قدرت از دید من داوطلبانی هستند که دست راستشون را بالا میبرن و قسم میخورن که خدمت به ایران و ایرانی بکنن!. احترام دارم به کوروش و فردوسی و خیام و نادر و رضاشاه وحتی مصدق وشاه که در برهه ای اختلاف داشتند ولی جفتشون احترام منو بردن!ووووو!. اگر همین فردا هم قراره بمیرم از دستم بر بیاد واسه ایران انجام میدم و اون طرز تفکر مبتذلت بدرد خودت میخوره که بزودی میمیرم پس دنیا به یه چیزم!. فارسی رو خوب مینویسی ولی بزبان خوش امروز میگم اون کتابتو و اماماتو و دینتو جمع کن برو عراق یمن یا هر گوری که اجدادت اومدن!. فردا زبان خوشی در کار نیست
  10
  44
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. من بر مبنای مطالعه مینویسم. تو چرا برنمیگردی ایران یه محمد رضا بشی به کشورت خدمت کنی؟ آخه اونجا نه روت میشه بگی کجایی هستی نه اسم و فامیلت رو روت میشه بگی باید اسم مستعار درست کنی که معلوم نشه کجایی هستی بعدش هم که چین زده اقتصادش رو آورده پائین...آخه اونجا چکار میکنی؟ پاشو بیا بریم سرین یه ساندوچی باز میکنیم کلی پول درمیاریم
  42
  23
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  امار باسوادهای ایران رو دربیارید می بینین اون موقع انقلاب ۸۰ درصد مردم حتی سواد خواندن نوشتن هم نداشتن ، خمینی انها رو وارد صحنه کرد هرکدومشون رو توی کمیته ها استخدام کرد به اینها اسلحه داد تا اون درصد کم باسواد رو خفه کنن. ، الان هم همینطوره ۸۰ درصد ظاهرا مدرک گرفتن اما کم سواد هستن، کم سوادی بدتره از بیسوادی . کم سوادها وارد صحنه شدن و همه جا رو شلوغ کردن با فیک ، تا باسوادها دیده نشن.
  4
  14
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  چه فیلمى ، چه استادانه ، سخنان یکطرفه با این آهنگ سوزناک مغزها رو میدزده ، پهلوى ها گماشته اجنبى بودن ، تاریخ شروع و خاتمه کارشون ننگ و سرشکستگى ایرانیه ، شاه یک مملکت رو انگلیس تبعید کنه ،؟!! تو غربت بمیره !!؟ با هم بشینند و مشورت کنند که پسرش شاه بشه یا یکى دیگه؟! کى این تصمیمات رو گرفت ؟ ملت ایران؟ یا انگلیس ؟ دمه صدام حسین و قذافى و بن لادن گرم گفتند تو کشور خودمون میمیریم ولى به دستور خارجى کشورمونو ول نمیکنیم ،
  17
  18
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  ملت انقلاب نکرد,ریشه انقلاب در کاخ سفید آمریکا و خانه شماره10 مارگارات تاچر در لندن رشد کرد و عوامل سازمانهای (سی آ ا)آمریکا و انتله جنسرویس انگلیس در قیام ملت نقش بسیار موثری داشتند .ملت همیشه نا آگاه و احساساتی فقط گورکنان بسیار فعالی بودند.بتاریخ مراجعه کنید,زمانداری امیرکبیر و دوران سلطنت این پدر و پسر را مرور کنید,هر زمان که ایران خواست سربلند و مرفه شود,روس و انگلیس ,نقش بلدوزر را ایفا کردند و از سال 1954 آمریکا هم بآن ها اضافه شد. در همین اواخر که قدری هوشیاری برخی ملت فزونی یافت و مسئله سال 1388 را بوجود آورد ,اوباما علاوه بر سکوت کامل,میلیونها دلارهم در چند نوبت بجیب ملاها ریخت.اگر هنوز در رنج و فقر و مصیبتی ,باید بدانی که بقدر کافی هوشیار و آگاه نشدی
  7
  12
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
  ۵۰
  امیرعلی ایرانی - ویسبادن، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. ملت از زمان کودتای 28 مرداد به شما پشت کرده بود و پولهای بنیاد پهلوی شما را کور کرده بود.
  7
  4
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
  ۴۷
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::loder - شیراز، ایران::]. حاجی فکر کردی با آدمهای معقول و منقول طرف هستیم؟بنده خدا بعضی از اینا ده دوازده ساله آقاداییشون رو از پای کامپیوترشون تکون ندادن. سه تا سه تا شش تا شش تا به خبر مثبت میدن ازدیروز تا حالا صدوسی تا اضافه شده به خیال خودشون ماروهم با سه تا سه تا کلیک ترکوندن.والا من یکی دلم نمیاد حرفی بگم ازمن دل چرکین بشن ولی خودشون اینطوری میخوان دیگه
  21
  4
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹
  ۴۶
  Kumasi - هرتسلیا، اسرائیل
  [::Ukraine - ادسا، اوکراین::]. عجب ودکایی زدی تو اوکراین که صاحب حکومت بعدی را میبینی اما حماقت های خودت را نمیبینی....خشت خام که گفتی اگردم دست داری بزن وسط اونجایی که قارقارکنی
  5
  13
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد
  خدا رحمتش کنه. نفت، امریکا انگلیس، ملاها ، کمونیست ها،اتحاد عرب ها اسراییل و مردم . اداره کشوری مثل ایران از توان یک شخص خارج است. باید هزاران آدم کار بلد و مستقل زیر سایه قانون اساسی با همراهی مطبوعات آزاد و در قالب مجلس قدرتمند کشور را اداره کننند.لعنت به جمهوری دیکتاتوری اسلامی
  3
  10
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  یکسال قبل از کودتای 1299 رضاشصت تیری رفت نزد احمدشاه و ولیعهدش محمد حسن میرزا قرآن برد و پشتش رو امضا کرد که به سلطنت قاجار وفادار هست و وفقط هدفش خدمت هست. وقتی احمد شاه بهش اعتماد کرد و رفت سفر اروپا زد حکومت رو برای خودش برداشت. بچه هاش نتیجه این خیانت رو درو کردند. الان هم اگر بنا به پادشاهی باشد حق محمد حسن میرزا دوم پسر حمید میرزا است که الان در امریکا بسر میبرد . سلسله قاجار هیچوقت حکومت را ترک نکرد و هنوز حکومت قانونی است. پهلویها با کمک بیگانه سر کار آمدند و مشروعیت ندارند!!!
  18
  9
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۹
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::Ukraine - ادسا، اوکراین::]. زمان شاه حقوق یک کارگر ساده روزی سی تومن بود حالا به انعام و مزایای دیگه کاری ندارم و چلوکباب پرسی ده تومن بود، اونم چلوکباب با کیفیت نه گوشت الاغ حالا بشین فکر کن ببین واقعاً اینی که نوشتی چقدر چرنده!!!
  4
  11
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::loder - شیراز، ایران::]. تو مثل اینکه نمیدونی اون گدا خونه ای که پهلوی از قاجار تحویل گرفت چه خراب شده ای بود؟ که فکر میکنی با اون ملت فرهیخته باسواد دانشمند میشه کشور رو با استقلال تام اداره کرد برو کمی مطالعه کن، پدر و پدربزرگ شما رو از شپش و گال و سالک و وبا و هزار کوفت دیگه نجات داد حالا نوه نتیجه ها پالون پاره میکنند!!.
  4
  10
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. تو هنوز درجه نگرفتی؟ خب وقتی دانشکده افسری نری همینه دیگه!! مجبوری ستوان سوراخی بشی واسه همین کلی طول میکشه تا درجه واست بگذارند.
  5
  10
  ‌سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::grizzly - برلین، آلمان::]. درجه به ایشان گذاشته اند که یک مرحله بالا رفته و حالا شده جناب دربان!
  5
  10
  ‌چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۲
  نظر شما چیست؟