مجلس ایران سفر، مراوده و مسابقه ایرانیان با اتباع اسرائیلی را «غیرقانونی» کرد

بی بی سی: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ایران با تصویب دو فوریت "طرح مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی علیه صلح و امنیت منطقه‌ای و بین المللی" موافقت کردند.
 
این طرح در صورت تصویب نهایی، سفر اتباع ایرانی و مراوده ایرانیان با شهروندان اسرائیل را جرم تلقی و برگزاری هر گونه مسابقه یا رقابت ورزشی اعم از رسمی یا تدارکاتی میان ورزشکاران و تیم‌های ورزشی ایران با حریفان اسرائیلی را ممنوع می کند.
 
این مصوبه برای لازم الاجرا شدن باید به تصویب شورای نگهبان برسد.
 
مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفته بود "نمایندگان مجلس دهم که برای خدمت به کشور تلاش کردند با تصویب این طرح می توانند برگ زرینی را در صفحه خدمت خود اضافه کنند".
 
از عمر مجلس دهم کمتر از دو هفته باقی مانده است.
+2
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  به این ها روابط انسانی میگویند و نه اینکه توسط یک مجلس دلقک و اسلامزده بتوان روابط بین ادمیان را خط کشید.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  با تصویب این طرح می توانند برگ زرینی را در صفحه خدمت خود اضافه کنند. خاک بر اون سرتون که با داشتن هزاران مشکل در امور مملکت خصوصا در امور مالیاتی صادرات و واردات و ارتشاع و اختلاص دنبال تصویب طرحی هستند که عاقبتش تحریم کل ورزش ایران خواهد بود اونهم فقط واسه کینه ایی که اسرائیل دارند و خنده داره که خود اعراب همچین قوانینی ندارند.
  0
  12
  ‌سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  مجلس که هیچه در برابر رهبر. وگرنه اینها موقع جنگ با صدام ، از اسراییل هم سلاح و موشک خریده بودن، معروف بود به رسوایی ایران گیت
  0
  1
  ‌سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
  نظر شما چیست؟