استقبال شبکه‌های اجتماعی از رقص شادی‌افزای پسربچه پاکستانی در دوران کرونا

یورونیوز : ویدئویی از یک پسربچه خندان که در حال رقصیدن در مقابل کوهستانی در شمال پاکستان است، از زمان انتشار آن توسط یونیسف در ۲۹ آوریل به مناسبت روز جهانی رقص بیش از یک میلیون بار تماشا شده است.

ویدئوی محمد رضا که در روستای پهسو و در دامنه قله توپوبدان معروف به «قیف‌های پهسو» در حال رقصیدن است، توسط عمه او شانیلا رضا در ماه ژانویه فیلمبرداری شده بود.

شانیلا پس از انتشار مجدد ویدئوی محمد توسط یونیسف در توئیتر خود نوشت: «خوشحالم که دیدن این ویدئو شادی و عشق را پخش می‌کند.»

رئیس سازمان جهانی بهداشت در میان اضطراب جهانی ناشی از شیوع کرونا ویدئوی محمد را ریتوئیت کرد. تدروس ادهانوم خطاب به محمد نوشت: «خیر ببینی» هنریتا فولسمن فور، مدیر اجرایی یونیسف نیز در توئیتی درباره ویدئوی این پسربچه پاکستانی نوشت: «ویدئوی محمد به ما یادآوری می‌کند که به راه خود ادامه بدهیم و امیدوار بمانیم.»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

. ویدئویی از یک پسربچه خندان که در حال رقصیدن در مقابل کوهستانی در شمال پاکستان است، از زمان انتشار آن توسط یونیسف در ۲۹ آوریل به مناسبت روز جهانی رقص بیش از یک میلیون بار تماشا شده است. ویدئوی محمد رضا که در روستای پهسو و در دامنه قله توپوبدان معروف به «قیف‌های پهسو» در حال رقصیدن است، توسط عمه او شانیلا رضا در ماه ژانویه فیلمبرداری شده بود. شانیلا پس از انتشار مجدد ویدئوی محمد توسط یونیسف در توئیتر خود نوشت: «خوشحالم که دیدن این ویدئو شادی و عشق را پخش می‌کند.» رئیس سازمان جهانی بهداشت در میان اضطراب جهانی ناشی از شیوع کرونا ویدئوی محمد را ریتوئیت کرد. تدروس ادهانوم خطاب به محمد نوشت: «خیر ببینی» آخرین خبرها، آمار و اطلاعات مربوط به شیوع ویروس کرونا در ایران و جهان را در وب‌سایت یورونیوز دنبال کنید. برای دسترسی به لینک به استوری اینستاگرام ما مراجعه کنید. -.- -.- -.- #euronews #euronewspe #euronewspersian #یورونیوز #کرونا #ویروس_کرونا #کووید۱۹ #شیوع_کرونا #یونیسف #روز_جهانی_رقص #پاکستان #کودکان #رقص

A post shared by euronews persian (@euronews_persian) on

+47
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟