رئیس فرهنگستان علوم اسلامی: بزرگ‌نمایی درباره کرونا، توطئه دشمن است

 محمدمهدی میرباقری (سمت چپ)محمدمهدی میرباقری، رئیس فرهنگستان علوم اسلامی که در قم فعال است، می‌گوید درباره خطر ویروس کرونا «بزرگ‌نمایی بیش از حد» می‌شود و این «توطئه دشمن» است.

او که روز شنبه ۲۱ اردیبهشت با خبرگزاری فارس گفت‌وگو کرده، به نقل از برخی تحلیل‌گران، ویروس کرونا را «ویروس سکولار» معرفی کرده است که «با نهادهای مذهبی درگیر می‌شود.»

آقای میرباقری که عضو مجلس خبرگان رهبری نیز هست، این ماجرا را جنگ علیه «مذهب تمدنی» اعلام کرده و کشورهای غربی را متهم به ساخت این ویروس کرده بود.

پیش از این علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی نیز آمریکا را متهم به تولید ویروس کرونا کرد و به نقل از برخی افراد گفت نسخه کرونای مخصوص ایرانیان هم ساخته شده است.

آقای میرباقری در بخش دیگری از گفت‌وگوی تازه خود هشدار داده که ممکن است «دشمن» ویروس کرونا را به «امری علیه ما تبدیل کند» و خواستار «موضع‌گیری تمدنی» شده است.

او توضیح نداده است که منظورش از «موضع‌گیری تمدنی» چیست.

رئیس فرهنگستان علوم اسلامی همچنین گفته است هدف غربی‌ها از «خلق کرونا» این بوده که مردم جهان را در قرنطینه ببرند و مجبورشان کنند که در «فضای مجازی زیست» کنند و از طریق «حکمرانی مجازی» بر کل مردم، تمدن‌های رقیب را شکست دهند.
+5
رأی دهید
-53

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  ویروس کرونا ویروس آخوند خفه کن . ویروس کرونا ویروس دین خفه کن .
  1
  37
  یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  روزی برسه که یه آخوند زنده پیدا نشه
  1
  24
  یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۴
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  تا بحال حدود 80 هزار نفر فقط در آمریکا بر اثر کرونا مردند اونوقت این احمق ویروس کرونا رو «بزرگ‌نمایی بیش از حد» و «توطئه دشمن» میدونه!! آخه چقدر حرف مفت میزنی ای آخوندک ابله؟
  1
  13
  یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
  ۵۰
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  من فکر کنم پس افتادن شما از ننه أتون هم توطئه دشمن بوده
  1
  15
  یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  این خیالش راحته چون میدونه اگر کرونا بگیره بلافاصله یک بیمارستان رو بسیج میکنند تا این فسیل از کرونا نمیره ولی ناراحتیش از اینه که دکان بازار تعطیله و بازار اراجیف فروشی کساد شده بخاطر کرونا
  0
  2
  دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۸
  نظر شما چیست؟