انفجار منزل مسکونی در تهران + تصاویر

مهر: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی پایتخت وقوع یک انفجار شدید در غرب تهران را تایید کرد و گفت که انفجار یک ساختمان مسکونی در محدوده خیابان کمیل بعد از تقاطع جیحون رخ داده است.
 
ساعت ۲و۴۷ دقیقه بامداد شنبه وقوع انفجار در یک ساختمان مسکونی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان کمیل بعد از تقاطع جیحون اعزام کرد.
 
اولین گروه از آتش‌نشانان بعد از حدود ۲ دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که انفجاری شدید در طبقه چهارم یک ساختمان مسکونی رخ داده است.
 
به طوری که تمامی دیوارهای این واحد تخریب شده و شیشه‌های این ساختمان شکسته است. در پی این حادثه دو تن دچار مصدومیت شدید شدند و ۷ نفر نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.
+9
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  علت انفجار چه بوده؟؟ احتمالا گاز . یکی از بدترین اقدامات رژیم گذشته , لوله کشی گاز در سطح کشور بود, که همان زمان هم اعتقاد داشتم ,لولا گاز ,همان خط باروت است.در آن رژیم که قدری حساب و کتابی بود ,میبایست تمام نیروگاه های برق کشور بجای سوخت گازوئیل, گازسوز میشدند و بهاء کیلوات برق طوری تعین میشد که همه بجای اجاق گاز ,اجاق برقی داشتند, با این کار هم منازل در امان بود ,هم میلیاردها دلار لوله گاز وارد نمیکردند.
  6
  6
  شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
  نظر شما چیست؟