برنامه تبلت مسیح علینژاد : از خمینی و لذت جنسی از کودکان شیرخواره تا گشت ارشاد مجازی

+39
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  مرسی از برنامه ها توون . بسیار عالی مثل همیشه پر از حقیقت
  3
  43
  شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۱
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  شما صدای نه تنها زنها بلکه صدای یک ایران هستین . امیدوارم که همیشه موفق باشین و با رو کردنه همین سندها با کمک مردم این پلیدی هارو از مملکت برانیم .
  2
  37
  شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  مسیح جان ایندفعه را اشتباه کردی.شایدم یک کم ترس داشتی .که گردن امت مسلمان داغ شود. ریشه اصلی‌ تفخیذ را که هم نگفتی. تفخیذ دو مرحله دارد.اگر امت مسلمان درک کنند. که با فرو کردن آلت .دو سوراخ یکی‌ نشود. می‌‌شود بجای مالیدن .می‌ شود.فرو کرد. اصل آن هم که می‌‌دانی. ۱۵۰۰ سال پیش یک زیدی داشتیم .۷۰ سال سن داشت.گیر داد به یک بچه ۹ ساله. با با این بچه افتاد .توی رو در واسی. عجب گیری افتادیم.نه بگیم. یک سوره می‌‌آورد. سر ما را می‌‌کند. توی آب. بله بگیم .که این بچه هنوز توی قنداق است. به هر حال. جهرهت کرد. و گفت. حالا که سیرمونی نداری. بیا یک قرار مرار. و چنین قوانین گهربار پدوفیلی تفخیذ و افضا در دین ما راه پیدا کرد. هیچ کس هم نمی‌‌گوید. با با طرفی‌ که این قانون را گذاشت. که سنی بود. پای چیزشان.که وسط بیاد. دیگر سنی .شیعه نمی‌‌شناند.یک مولا صدرا هم داشیم .که ۸۰۰ سال بعد .یکی‌ گذاشت روی این تفخیذ و افضا.و گفت. اصلا .بچه .مچه شیرخوار ملاک نیست.هر چیزی که یک سوراخ داشته باشد. ملاک. است.
  1
  24
  شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  مثل همیشه پر انرژی مثل همیشه عالی امیدوارم همواره به راهت ادامه بدی و افکار و صداهای مسموم تو را از ادامه راهت دلسرد نکنه
  1
  23
  شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  نظر شما چیست؟