محمود شهریاری در بخش کرونای یک بیمارستان بستری شد

محمود شهریاری در چند پست اینستاگرامی از پنهان‌کاری و نحوه مقابله با کرونا در ایران به‌شدت انتقاد کرده بود.رادیو فردا :برخی رسانه‌ها و شهروند-خبرنگاران داخل ایران گزارش داده‌اند محمود شهریاری،‌ مجری سابق رادیو و تلویزیون که بازداشت شده بود، در بخش کرونای یک بیمارستان در تهران بستری شده است.

خبر بازداشت محمود شهریاری روز ۲۷ فروردین منتشر شد و سایت «باشگاه خبرنگاران جوان» دلیل بازداشت او را «انتشار اخبار کذب در موضوع شیوع ویروس کرونا» ذکر کرد.

در روزهای اخیر خبرهایی از آزادی او از بازداشتگاه سازمان اطلاعات سپاه منتشر شده بود اما روز پنج‌شنبه برخی رسانه‌ها گزارش دادند که او در بیمارستان «مدائن» بستری شده است.

او در چند پست اینستاگرامی از پنهان‌کاری و نحوه مقابله با کرونا در ایران به‌شدت انتقاد کرده بود.

نهادهای بین‌المللی مدافع حقوق بشر در ماه‌های اخیر بارها نسبت به وضعیت سلامت زندانیان در ایران در شرایط همه‌گیری کرونا هشدار داده‌اند.
+30
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  این بدبخت شهریاری را دست گیر کردن که تو زندان آلوده به کرنا بکنند و بکوشنش بدبخت کورد هم .هست،حالا می‌بینید.
  5
  32
  ‌پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۱
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  این بنده خدا هم تنش میخارید،بعد از آنهمه سال ممنوع تصویری و ممنوع کاری بخاطر لو رفتن فیلم رقص و مشروب خوردنش بیست سال پیش،الان که آبها تازه از آسیاب افتاد هم شروع کرد به انتشار بیانیه ها و ویدیوهای عجیب و غریب و انتشار شایعات و تئوری توطعه،و خب احتمالا به این طریق سرش را زیر آب کردند.در ضمن دقت کردید خیلی حالت دار صحبت میکرد احتمال قوی همجنسگرا هم باشد.
  27
  9
  ‌پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. جمهوری اسلامی که تورو از شهرستانتون در دوره اوبامای خائن ترانزیت کرده آمریکا روزی چند دلار بهت میده بیای در سایتها زر مفت بزنی؟ من اصلا از این شهریاری خوشم نمیاد. اما به هیچ عنوان حقش حتی زندان هم نیست چه برسه به این که ترور بیولوژیکش کنن.
  9
  16
  جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۵
  ۶۱
  Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. چرا حرف مفت میزنی نادان،جمهوری اسلامی به جهنم بره همراه تو کم هوش و بی عقل.هنوز شعور و گنجایش اینکه آزادی بیان و نظر های متفاوت رو هضم کنی نداری.
  4
  5
  جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Walter White - آلبوکرکی، ایالات متحده امریکا::]. خوب منم بر حسب آزادی بیان جوابتو دادم.
  2
  3
  جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۴
  نظر شما چیست؟