پایان اختلاف مالی با شلیک ۴ گلوله

شرق: مردی که به‌دلیل اختلاف مالی با هم‌خوابگاهی خود او را با شلیک چهار گلوله به قتل رسانده و فرار کرده است تحت تعقیب مأموران قرار گرفت.
 
به گزارش خبرنگار ما، ساعت 21:30 سه‌شنبه به بازپرس واحدی، بازپرس کشیک قتل تهران، خبر دادند مردی جوان که هدف گلوله قرار گرفته در راه انتقال به بیمارستان جان باخته است. بازپرس دستور آغاز تحقیقات را صادر کرد و در بررسی‌های مقدماتی معلوم شد قربانی این جنایت جوانی 21 ساله است که هدف چهار گلوله قرار گرفته و از ناحیه دست، پهلو و قفسه سینه به‌شدت زخمی شده بود. ‌کارآگاهان وقتی پی بردند این جنایت در یک خوابگاه خودگردان اتفاق افتاده است، به آنجا رفتند و به تحقیق پرداختند. در این مرحله معلوم شد مقتول به نام حسن به‌دست یکی‌دیگر از ساکنان خوابگاه به نام جواد کشته شده و قاتل فرار کرده است.‌ هم‌اتاقی جواد به مأموران گفت: من اطلاعات زیادی از قتل ندارم، اما جواد به من گفته بود امروز اتفاقی رخ خواهد داد و درنهایت هم مرتکب قتل شد. نگهبان خوابگاه نیز تحت بازجویی قرار گرفت. در این مرحله فاش شد جواد و حسن مدت‌ها با یکدیگر در یک اتاق سکونت داشتند تا اینکه دچار اختلاف شدند و اتاق‌های خود را جدا کردند. این دو همدیگر را زمان حادثه در خیابان دیدند و جواد روی دوستش سلاح کشید. حسن که به‌شدت ترسیده بود، به داخل خوابگاه فرار کرد و در اتاقک نگهبانی پناه گرفت، اما جواد با سلاح وینچستر شیشه اتاقک را شکست و چهار گلوله به حسن شلیک کرد. او سپس با تهدید نگهبان و دیگر حاضران به‌سرعت فراری شد.‌ درحالی‌که قطعات این پازل یک‌به‌یک کنار هم چیده می‌شدند، علت اختلاف حسن و جواد هم معلوم و مشخص شد حسن از یکی از شهرهای شمالی کشور برای ادامه تحصیل به تهران آمده بود و جواد نیز اگرچه ساکن اصفهان بود، اما به‌‌علت بدهی مالی به مشکل برخورده و به تهران گریخته بود تا از دست طلبکاران در امان باشد.‌

‌جواد در تهران به کار مشغول شد و دستمزد خود را یا به‌‌صورت نقدی دریافت می‌کرد یا اینکه می‌گفت آن را به حساب حسن واریز کنند، چون خودش نمی‌خواست با تراکنش‌های مالی ردیابی شود. بعد از مدتی جواد به هم‌اتاقی خود گفت پول‌هایی که نزد او دارد 15 میلیون تومان شده است. او این مبلغ را مطالبه کرد، اما حسن از پرداخت آن مبلغ طفره می‌رفت تا اینکه اختلافات آنها عمیق شد و به جنایت انجامید.‌ بنا بر این گزارش، بعد از روشن‌شدن جزئیات قتل، بازپرس واحدی دستور دستگیری جواد و شناسایی خانواده مقتول را صادر کرد که این تحقیقات همچنان ادامه دارد.
+3
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟