واکنش وزارت خارجه ایران به ادعای ارتباط سفیر آلمان با اسرائیل

سفیر آلمان در ایران کیست؟ آیا میشائیل کلور برشتولد جاسوس است؟این خبر، واکنش های گوناگونی را در پی داشت! سید عباس موسوی ، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در این باره گفت: ” مرجع  تشخیص، مسائل امنیتی و مسائل مرتبط با این موضوع  وزارت اطلاعات است و یک رسانه نمی تواند بر اساس گزارش های خود چیزی را به کسی در این زمینه  منتسب کند. “سید عباس موسوی ، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران با بیان این که دیپلمات های خارجی که در تهران برای انجام وظیفه مستقر می شوند، باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و برای کار دیپلماتیک آمده باشند و در این چارچوب فعالیت کنند، ادامه داد:” اگر خلاف این موضوع اتفاق بیفتد، وزارت اطلاعات به عنوان مسئول این امر به این موضوع رسیدگی می کند و گزارش های رسانه ای مبنای فعالیت ما در این گونه مسائل نیست. “
 
ایسنا : سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در مورد ادعاهای منتشر شده در یکی از روزنامه‌های صبح امروز تهران مبنی بر این‌که سفیر آلمان در تهران یک افسر اطلاعاتی است که با تل‌آویو نیز در ارتباط است، گفت: مرجع تشخیص، مسائل امنیتی و مسائل مرتبط با این موضوع وزارت اطلاعات است و یک رسانه نمی‌تواند بر اساس گزارش‌های خود چیزی را به کسی در این زمینه منتسب کند.
 
وی با بیان این‌که «دیپلمات‌های خارجی که در تهران برای انجام وظیفه مستقر می‌شوند باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند و برای کار دیپلماتیک آمده باشند و در این چارچوب فعالیت کنند»، ادامه داد : اگر خلاف این موضوع اتفاق بیفتد وزارت اطلاعات به عنوان مسئول این امر به این موضوع رسیدگی می‌کند و گزارش‌های رسانه‌ای مبنای فعالیت ما در این گونه مسائل نیست.
+7
رأی دهید
-30

نظر شما چیست؟