ابعاد جدید از جنایت در خانه ویلایی!

 با دستگیری دو متهم دیگر پرونده جنایت وحشتناک در خانه ویلایی، ابعاد جدیدی از ماجرای قتل زوج میان سال در مشهد فاش شد.

به گزارش اختصاصی خراسان، در پی وقوع جنایتی هولناک که توام با آتش سوزی در یک منزل ویلایی دو طبقه در بولوار امامت مشهد رخ داد، بلافاصله کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با راهنمایی و دستورات محرمانه قاضی ویژه قتل عمد وارد عمل شدند و به تحقیق درباره قتل وحشتناک زوج میان سال پرداختند. آنان پس از 48 ساعت تحقیقات میدانی در کنار قاضی کاظم میرزایی به سرنخ‌هایی رسیدند که نشان می داد: مستاجر طبقه اول در این جنایت نقش دارد.
کارآگاهان پس از 48 ساعت عملیات تخصصی بالاخره ناصر مستاجر 27 ساله را به دام انداختند و او را به مقر انتظامی انتقال دادند. این جوان که با صحنه سازی های زیرکانه، سعی داشت ماجرای قتل زوج میان سال را به اختلافات خانوادگی مقتولان نسبت دهد، فقط  بعد از یک ساعت بازجویی ، لب به اعتراف گشود و راز این جنایت هولناک را فاش کرد. او که مدعی بود به خاطر نگاه های مرموز پیرمرد 61 ساله (مقتول) به همسرش، به او سوء ظن پیدا کرده و به همین دلیل دست به جنایت زده است در اعترافاتش قتل زوج میان سال را به گردن گرفت و گفت: تلویزیون و گوشی تلفن همراه مقتول را نیز به مبلغ 100 هزار تومان در پنجراه مشهد به فروش رسانده ام!

گزارش خراسان حاکی است، در حالی که متهم آتش زدن منزل مقتولان برای از بین بردن آثار صحنه جرم را نیز پذیرفته بود اما بخش زیادی از اظهارات و اعترافات او با صحنه جنایت مطابقت نداشت چرا که ناصر (متهم 27 ساله)ادعا داشت زمانی که به مرد61  ساله حمله ور شدم، همسرش به کمک او شتافت و من ضربه ای با چاقو به او زدم که به داخل اتاق گریخت و در آن جا افتاد. این درحالی بود که آثاری  از ضربه عمیق چاقو بر پیکر زن 50 ساله دیده نمی شد! بررسی همه جوانب این جنایت حاکی از آن بود که متهم همدستانی داشته است و به تنهایی نمی توانسته چنین صحنه وحشتناکی را به وجود آورد.
از سوی دیگر ریزبینی های قاضی میرزایی، کارآگاهان را به کنکاش های بیشتر درباره لوازم سرقتی کشاند چرا که انگیزه ناموسی برای این جنایت باورپذیر نبود! به همین دلیل کارآگاهان با دستور مقام قضایی بازجویی ها را به شیوه ای ادامه دادند که متهم در تنگنای سوالات تخصصی دست و پا می زد و نمی توانست از مخمصه داستان خود ساخته اش رهایی یابد. او که دیگر نمی توانست پاسخی به سوالات درباره چگونگی جنایت بدهد به ناچار دو همدست معتاد دیگر خود را نیز لو داد و در ادامه اعترافاتش ابعاد جدیدی از جنایت را فاش کرد. او گفت: من یک روز قبل از کشف اجساد، آن ها را به قتل رساندم. آن روز در قلندرآباد فریمان دو نفر از دوستان معتادم را دیدم و برای آن ها ماجرای ساختگی مزاحمت پیرمرد برای همسرم را بازگو کردم و آن ها را به مشهد کشاندم. ابتدا به مقتولان آمپول بیهوشی تزریق کردم و همدستانم نیز دست و پاهای آن ها را بستند سپس با چاقو خراش هایی را روی دست و پای مرد 61 ساله ایجاد کردم تا چنین وانمود شود که خودکشی کرده است. بعد هم با سرقت طلاها، لوازم منزل و ... به فریمان رفتیم که روز بعد من برای از بین بردن آثار صحنه جرم دوباره به مشهد بازگشتم و با ریختن بنزین در نقاط مختلف خانه، سعی کردم انفجار ایجاد کنم! گزارش اختصاصی خراسان حاکی است، به دنبال اعترافات جدید متهم، گروهی از کارآگاهان روز گذشته عازم قلندرآباد شدند و دو متهم دیگر این پرونده جنایی را دستگیر کردند. در بازرسی از مخفیگاه متهمان، مقدار زیادی از لوازم سرقتی منزل زوج میان سال (مقتولان) نیز کشف شد و دو متهم این پرونده عصر روز گذشته به مشهد منتقل شدند. یکی از متهمان در اعترافات اولیه خود مدعی شد، ناصر (متهم 27 ساله) اثر انگشت مرد 61 ساله را زیر برگه ای ثبت کرده است! بنابراین گزارش، تحقیقات بیشتر از سعید و هادی دو متهم 28 و 32 ساله که به مواد مخدر اعتیاد شدیدی دارند در حالی آغاز شده است که متهمان مدعی هستند هنگام ورود به منزل مقتولان از اسپری (افشانه) استفاده کرده اند و با خودروی تیبا از فریمان به مشهد آمدند.
سابقه خبر
به گزارش خراسان، شنبه شب (هفتم اردیبهشت) وقوع آتش سوزی در امامت 62 مشهد، امدادگران آتش نشانی را از پای سفره افطار به محل حادثه کشاند. همزمان با اطفای شعله های آتش اجساد خون آلود زوج میان سالی کشف شد و بدین ترتیب پرونده جنایی دیگری روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد گشوده شد.
 تحقیقات مقام قضایی و کارآگاهان که تا سحر روز بعد به طول انجامید، سرنخ ها را به سوی مستاجر طبقه پایین کشاند و این گونه با دستگیری ناصر ماجرای این جنایت وحشتناک لو رفت.
+2
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟