راهپیمایی روز قدس «به احتمال زیاد» در ایران برگزار نمی‌شود

 راهپیمایی روز قدس هر سال در جمعه آخر ماه رمضان در ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود سخنگوی سپاه پاسداران اعلام کرد که به دلیل شیوع کرونا «به احتمال زیاد» امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد و در صورت برگزار نشدن راهپیمایی در تهران، در دیگر شهرها نیز راهپیمایی برگزار نخواهد شد.
 
راهپیمایی روز قدس هر سال در جمعه آخر ماه رمضان در ایران و برخی از کشورهای اسلامی برگزار می‌شود. هدف از برگزاری این راهپیمایی «حمایت از فلسطین» اعلام شده است.
 
رمضان شریف همچنین گفت که برگزار نشدن این راهپیمایی در تهران و برگزار شدن آن در شهرستان‌ها «آسیب بیشتری به همراه دارد چرا که ملاک قضاوت رسانه‌های بیگانه در این زمینه، برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران است».
 
وی اضافه کرد: «با توجه به شرایط موجود اگر به صراحت بگوییم راهپیمایی روز جهانی قدس به صورت فیزیکی و میدانی برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت».
 
پیش از این گزارش‌هایی منتشر شده بود که جمهوری اسلامی به دلیل تحت تاثیر قرار نگرفتن راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس درباره شیوع ویروس کرونا در ایران پنهانکاری کرده بود.
+23
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  بهتر بگور پدر قدس و فلسطینی های تروریست
  1
  10
  یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  چرا؟ فلسطین از جون همتون واجب تره. فلسطین به اهل بیت گره خورده. بیایید برای راهپیمایی روز قدس تا روزه هاتون قبول حق بشه.
  1
  7
  یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
  نظر شما چیست؟