علم‌الهدی: با بستن حرم کرونا از بین نمی‌رود

 پایگاه اطلاع رسانی علم الهدی: امام جمعه مشهد گفت: کرونا تمام نشده، کی تمام می‌شود هم معلوم نیست، لذا تا وقتی در کشورهای دنیا هست، این ویروس ما را تهدید می‌کند و باید برخی الزامات را در زندگی رعایت کنیم.
 
وی ادامه داد: یک نکته را مردم باید توجه کنند، کرونا تمام نشده، کی تمام می‌شود هم معلوم نیست، تا وقتی در کشورهای دنیا هست، این ویروس ما را تهدید می‌کند، ممکن است فراز و نشیب داشته باشد اما از بین رفتنی نیست، مردم باید بدانند که در زندگی خاص به سر می برند، باید برخی الزامات را در زندگی، ارتباطات و فعالیت‌های اجتماعی توجه کنند وگرنه توسعه و ابتلای عمومی و فراگیر به این ویروس، براندازنده است. زندگی‌ها را از بین می‌برد و خانواده‌ها را از هم می‌پاشاند، مردم باید توجه لازم را داشته باشند. مهم‌تر از مردم، مسئولان هستند که باید بدانند امروز اضطرابی در مردم هست و باید مسئولان به آن توجه داشته باشند.

وی ابراز کرد: این ویروس از بین رفتنی نیست و مسئله تهدید این ویروس تا مدتی در جامعه ما باقی است، نمی‌شود با حذف مسئله قصه را حل کرد، {بگوییم} با بستن حرم و مسجد قصه تمام شود، با بستن فعالیت‌های فرهنگی و اقتصادی قصه را تمام کنیم؛ باید جریان روند رشد و توسعه اقتصادی را مدیریت کنیم، با این وضع و کیفیت از نظر ناتوانی فعالیت‌های اقتصادی و تعطیل شدن فعالیت‌های علمی، آموزشی و فناوری، نمی‌توانیم با این کیفیت جهش تولید داشته باشیم و حرکت عظیم دانش‌بنیان در نسل و جامعه خود ایجاد کنیم، مسئولان باید به فکر بیفتند، پروتکل‌های لازم را تهیه کنند و فعالیت‌های لازم در جای خودش انجام بگیرد.
+2
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  Attila14 - استکهلم، سوئد
  آمونیاک ویروس را میکُشه!. بگذارید مردم بیان و حرم رو پر از آمونیاک کنن
  0
  14
  شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۰
  ۴۳
  یه شب مهتاب - استکهلم ، سوئد
  بله ، دقیقا همینطوره، . فقط با بستن مجاری تنفسی امثال توی خرفته که این ویروس از بین میره ‌.
  0
  10
  شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۷
  ۱۰۳
  Nakamichi - لندن، انگلستان
  میدونید چرا این پفیوز این حرفو نیزنه چون دقیقا مثل کاسبی میمونه که مغازه اش رو بسته باشن.این ها برای مفت خوری و حکومت احتیاج دارن مراکز خرافی مذهبی،مسجد و‌حرم و حسینیه باز باشه والی از نون خوردن و قدرت میفتن.نه فقط اینها،همه مذهبهای سازمان یافته.مسیحیت و یهودیت هم همینطور.به امید نابودی همه مذاهب.
  1
  9
  شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  با گل گرفتن دهن پر از کرم و نجاستت حتما میشه
  0
  5
  شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان
  با بستن اون تویله فقط یونجه شماها ته میکشه!تنها راه نجات کشور تبدیل کردن این قبیل حرمها به توالت عمومی است که بدرد ملت بخورد!
  0
  3
  شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
  ۳۸
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  با بیرون کردن گاوهایی مثل تو مملکت گل و بلبل میشود
  0
  3
  یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۱
  نظر شما چیست؟