اعلام دادخواهی منوچهر بختیاری پدر زنده یاد پویا بختیاری علیه آمران جنایت‌های آبان ۹۸

اعلام دادخواهی منوچهر بختیاری پدر زنده یاد پویا بختیاری علیه آمران جنایت‌های آبان ۹۸
+209
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  ای مرد نترس با شرف؛ در تاریخ ایران ماندگار شدی. لعنت بر تو اردشیر زاهدی.
  3
  126
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۹
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  لعنت به این کرونا که باعث شد توجه دنیا به این جنایتها کمرنگ بشه. باید یاد عزیزان کشته شده در آبان و هم چنین کشته شدگان هواپیما رو زنده نگاه داشت تا زمانی‌ که دنیا آنها رو از یاد نبره.
  2
  78
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
  ۵۰
  motefaker - سیاتل، ایالات متحده امریکا

  زنده باشی بزرگمرد
  2
  77
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۶
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  درود بر همچنین پدری
  1
  63
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
  ۴۶
  Mallouf - سیدنی، استرالیا

  دوستان این آقا معاندتی با جمهوری اسلامی ندارد.حرف هایی هم که زده جدی نیستند.اگر واقعا حرف هایی که میزند آنطور باشند که به نظر میرسد نمیرفت دو هفته در زیر زمین های سپاه غیبش بزند و بعدش بیاید بیرون همان رویه قبلی را ادامه دهد بوده.قطعا در زمان مناسب ایشان طی یک ویدئوی دیگر مشابه همین ویدئوهایی که الان ضبط و پخش می کند برای تشکر به آقای رییسی جهت اجرای عدالت و دادخواهی پسرشان پخش خواهند کرد و قائله ختم خواهد شد.البته این نظر و احتمالی است که من میدهم چون هر جور فکر میکنم یک جای کار میلگند.
  52
  6
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  شما دیگر از کجا فرار کرده و به کدام آخور وصل هستید ؟ از مادر .پدر. خواهر. عمو .خاله گرفتند. ماه‌ها در تک سلول. چند میلیارد وثیقه.تا دیگر با خبرنگار‌های خارجی‌ مصاحبه نکند. آنقدر کتک زدند. حتا به پدر بزرگ ۸۰ ساله راهم نکردند. یکی‌ از وارث‌های سردار اسد پیدا شد. می‌‌پری. مثل نخود هر آش وسط. یک چیزی می‌‌پرانی.که مرغ پخته هم. سکته قلبی می‌‌کند. این و جاسوس رژیم.؟‌ای با با پدر این انقلابیون بسوزد. که در همه چیز جن دولتی می‌‌بینند. اگر به سبک خودشان فکر نکنند.
  1
  25
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  [::Mallouf - سیدنی، استرالیا::]. چرا به متن حرف های ایشان توجه نکردی تا از گیجی در بیایی، مانند دایی جان ناپلئون هستی، البته ما می دانیم که یک جریان کثیف وظیفه اش خراب کردن ایرانیان است، به هر قیمتی که شد، امثال تو در مورد محمد نوری زاد هم همین ساز را می زدید، می خواهید هیچکس محبوب مردم نشود، بویژه اگر ایرانی باشد.
  0
  14
  ‌پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹
  ۴۴
  Rast5 - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا
  زاهدی یک داماد خائن به شاه و دختر شاه و نوه شاه یک مرد هواس باز کثیف که اول به خانواده و یک زن و بجه هفت ساله خود خیانت کرد و بعد به قول خودش خیانت به ایران چرا که اشتباه های شاه بزرگ را عنوان نمیکرد و خاتی به کل ایران هست و یک داماد لجن یک خانواده بزرگ و یک خاین به کل ایران و در این وضعیت دشوار تاریخ باز خائن به ملت بدون نان بقول خودش و به فرزند شاه ایران با سم پراکنی هست تف به ذات کثیف تو و اون مرد بی سواد امید دانا خودشیفته نادان شریفی بی شرافت.
  0
  7
  جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷
  ۵۲
  Ahoora Mazda - اکلند، نیوزلند
  Mallouf - سیدنی، استرالیا, اسم کاربری جعلی ساندیسی چند روزه جدید. فدای عنتر با چند دهتا اسم اسم کاربری جعلی کامنت میزاری. جیره ساندیست حسابی بالا هست ها
  0
  5
  جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
  نظر شما چیست؟