سخنگوی شورای نگهبان: مدرک نماینده منتخب تفرش برای مجلس جعلی است

 سینا کمال‌خانی، منتخب تفرش و آشتیان در مجلس یازدهم رادیو فردا :سخنگوی شورای نگهبان می‌گوید که بر اساس اعلام وزارت علوم، مدرک فوق لیسانس سینا کمال‌خانی، منتخب تفرش و آشتیان در مجلس یازدهم، جعلی است.
 
عباسعلی کدخدایی با اشاره به اینکه شورای نگهبان در جلسه آینده خود در این زمینه تصمیم خواهد گرفت، پیش‌بینی کرد که انتخابات این حوزه ابطال شود. آقای کدخدایی در صفحه توئیتر خود نیز نوشت: «اسناد رسمی به موجب قانون، دارای اعتبار هستند و تا زمانی که اصالت مدارک سجلی یا گواهی تحصیلی مورد خدشه قرار نگرفته باشد، اصل بر صحت آنها خواهد بود. در صورت ادعای تردید یا جعل نسبت به این قبیل اسناد، مراتب از سازمان مربوط استعلام و نظر رسمی آن ملاک تصمیم‌گیری خواهد بود».
 
شورای نگهبان صحت انتخابات در حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان را تایید کرده است.
+22
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  این دزد ناشی هم به کاهدون زده. اخه ابله حالا که جعل میکنی یه چیز درست حسابی جعل کن مثل فیزیک فضاهای کهکشانهای مجازی n بعدی. هوش ارگانیک مصنوعی, مهندسی بالستیک ابعاد موهومی و تخیلات فضایی. یک چیزی که ارزششو داشته باشه نه جامعه شناسی و روانشناسی و ادبیات انهم از دانشگاه های پیام زور و این قبیل چیزها. اخه بی عقل کسی اسکناس ۵ تومانی جعل میکنه؟ مثل کردان مدرک گردن کلفت از آکسفورد انگلستان جعل کن. شماها که این درسها را تو حوزه علمیه "بهتون یاد میدهند". معلومه شاگرد ته بشکه بودی نه سر بشکه.
  0
  16
  ‌سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  مجلسی که باید بله قربانگو و چرتی باشه هرچی بیسواد تر برای شما دردسرش کمتر و بهتر هست. قراره با نماینده لات ارومیه بره کنار هم بشینه اون دست توی دماغش بکنه گرد بکنه پرتاب بکنه روی این و اینهم مقابله بمثل بکنه دیگه ! فوقش یه طالبی هم باهم میخورند در صحن مجلس ..
  0
  10
  ‌سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  وقتی میگن دزدها و شیادها در این حکومت آزاد هستند یعنی همین. الان این آقا چهارتا مدرک بسیجی فعال و چهارتا پارتی درست میکنه و اعتراض میکنه. اگر در یک حکومت سالم زندگی میکردیم الان این آدم باید توسط دادستان بعد از تشکیل پرونده به دادگاه کشانده میشد به جرم حیف و میل اموال عمومی با جعل سند و تقلب. هزینه های برگزاری یک انتخابات در اون منطقه رو تقسیم بر تعداد شرکت کننده ها کنند و یک سهم رو به عنوان هزینه برای این متقلب پس بگیرند و جرم سوء استفاده از اعتماد عمومی با جعل مدرک هم خودش یک جرم حقوقی هستش که باید صددرصد زندان داشته باشه ولی در مملکت آقا همه دزدها و فاسدها و متقلبها آزادند و قوه فسادیه با این فسادها اسلامش تکون نمیخوره.
  0
  4
  ‌چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۷
  نظر شما چیست؟