وزیر دفاع اسرائیل خطاب به رهبران جمهوری اسلامی: خوب گوش هایتان را باز کنید

 رادیو فرانسه :ساعاتی پس از هشدار وزیر دفاع اسرائیل علیه نیروهای ایرانی مستقر در سوریه، خبرگزاری رسمی این کشور، سانان، خبر داد که دفاع هوایی سوریه موشک های اسرائیلی را که به روی یک پایگاه نظامی در حومه دمشق پرتاب شده بودند، ردیابی کرده و از بین برده است.
 
نفتالی بنت، وزیر دفاع اسرائیل، دیروز یکشنبه ٢٦ آوریل در گفتگویی رادیویی خطاب به رهبران جمهوری اسلامی ایران هشدار داد : "خوب گوش هایتان را بازکنید ما از سیاست محدود کردن ایران در سوریه به سیاست بیرون راندن ایران از سوریه عبور کرده ایم."
 
حمله هوایی دیشب به پایگاه هوایی "مزه" در حومه دمشق سومین حمله نظامی در ده روز گذشته است که به اسرائیل نسبت داده می شود. سانا، خبرگزاری رسمی سوریه، گفته است : "حمله موشکی دیشب ضایعات اندکی به پایگاه هوایی "مزه" وارد آورد و قربانی نگرفت." این پایگاه که محل استقرار نیروهای سپاه پاسداران و حزب الله لبنان است بارها آماج حملات اسرائیل قرار گرفته است.
 
ارتش اسرائیل مدعی است که از سال ٢٠١١ هزاران بار مواضع نیروهای نظامی ایران و حزب الله لبنان را در سوریه و همچنین دفاع ضدهوایی این کشور را هر زمان که ضروری تشخیص داده بمباران کرده است و استقرار نظامی ایران در سوریه را تهدید غیرقابل قبول می داند.
 
هفته گذشته دولت سوریه اعلام کرد که اسرائیل مواضعی را در نزدیکی حمص بمباران کرده است. در این خصوص سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه گفت که "اهداف بمباران شده مواضع شبه نظامیان ایران در صحرای پالمیر بوده است."       
+40
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  loder - شیراز، ایران
  زرشک نباید الان اونجا باشی ی بیووو حوالش کنی 2 متر بپره بالا خخخخخخخ
  11
  5
  ‌سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  دمت گرم. خوشمان آمد.
  2
  13
  ‌سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
  نظر شما چیست؟