آخوند: انسانی که تعادل روانی نداره، متن دین را متعادل و متواضح نمی‌فهمه

+2
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  دینی که جز مسلمانها انسانهای دیگر رو کافر و نجس میدونه و اموال و زن و فرزند ان او را برای کنیزی و غلامی حلال میدونه دیگه چه چیز منطقی میتونه داشته باشه برای فهمیده شدن. روایات و احادیثی که همه اش برای شکم ویزر شکم است و و تجاوز به نوامیس غیر خودی را حلال میدونه و کارش فرستادن انسانها به بهشت هست حتی به زور دیگه اون چی داره که باید فهمیده بشه. فیقور انگشتان دستت نشون میده صد در صد نیااز داری به روانپزشک چون کارت از رواندرمانی گذشته حاجی
  0
  17
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  منظور این ....اینه که اگر قران خواندید وتعادل روانی تون بهم خورد اشکال از شماست نه قران.
  2
  16
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل
  استاد در دروغ پردازی و دروغپراکنی هستید کثیف ترین دشمنان ایران و ایرانی هستید.
  2
  16
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
  ۴۰
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  ادب ایرانی من اجازه نمی دهد پاسخ این جرثومه فساد را آن گونه که شایسته اوست بدهم ولی به عنوان یک روانشناس قصد دارم این شیطان مجسم و اعتقادات ننگینش را به چالش بکشم! چگونه می توان دیدگاهی که تجاوز به دختران خردسال را تحت لوای ازدواج توجیه می کند به عنوان فرمان الهی پذیرفت ؟! چگونه می توان فردی که به آن درجه از قساوت قلب و بی رحمی رسیده که توانسته خودرا مجاب کند تا با دختری 9 ساله همبستر شود را به عنوان پیام آور صلح و رحمت پذیرفت ؟!چگونه می توان خداوندی را که به رحمن ورحیم شهرت دارد ولی در عین حال فرمان ضرب وشتم مخلوقاتش (زنان) را برای جنس مخالف (مردان) صادر می کند -را لایق ستایش و پرستش دانست ؟!....و بینهایت پرسش دیگر که طرح تمام آنها در این مقال نمی گنجد! من شخصاً حاضرم با این روحانی (به اعتقاد من هیولا) در برابر دوربینهای تلویزیونی ویا هر رسانه دیگری به مناظره و گفتگو بنشینم و چنان او را به چالش بکشم که تا مدتها نتواند از خانه خارج شود! و شبها نتواند بخوابد!
  1
  8
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
  ۴۰
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  [::آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل::]. [::آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل::]. دین کالائی است که شیادان تحت لوای وعده های دروغین به انسانهای نا آگاه و ساده دل می فروشند و از ساده لوحی و زودباوری آنها استفاده کرده ودردل به ریش آنها می خندند!!... قصد بحث و مجادله با شمارا ندارم ولی یک نکته را بدانید! آنهم اینکه اسلام و یهود دوروی یک سکه هستند ودر ترویج خشونت -قساوت و بی رحمی دست کمی از یکدیگر ندارند!. من تلمود را خوانده ام! آنهم نه یک بار!! برخی قسمتها را چندبار با دقت مطالعه کرده ام! و بخوبی درک کردم چگونه قوم بنی اسرائیل تحت لوای دین!! و بنام یهوه!! جنایات بیشمار خودرا در طول تاریخ توجیه کرده است... بنابراین تلاش نکنید خودرا روشنفکر ویا مهربان جلوه دهید! درمیان کاربران و خوانندگان این سایت افراد مطلع و آگاه نیز حضور دارند و بخوبی می دانند حکومت ننگین آخوندی و رژیم صهیونیستی دارای دو چهره متفاوت ولی با یک ماهیت یکسان هستند!
  2
  8
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  این ابلهان پا منبری کی هستند؟ باید خودش و منبرش را با هم آتیش زد تا دیگه کسی جرات نکنه یه همچی غلطی نکنه و کرامت انسانی را زیر سوال ببره.
  1
  5
  دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  نظر شما چیست؟