دزد بدشانس، کتک مفصلی خورد و جان باخت!

سارق جوانی که به همراه دوستش برای سرقت به یک باغ رفته بود با کتک کاری های نگهبان جوان و دوستانش به کام مرگ رفت.

به گزارش رکنا ،سامان دوست سهراب که در اثر کتک کاری نگهبان باغ و دو دوستش جان باخته است ، اظهار کرد: 8 فروردین ماه من به اتفاق سهراب برای سرقت از باغی در محدوده جاجرود رفتیم ولی از شانس بد ما سه نفر در باغ حضور داشتند که ما را دستگیر کردند و تا آن جا که توانستند ما را کتک زدند و سپس رهایمان کردند. سامان در ادامه گفت: از آن جا که حال من نسبت به سهراب مساعد تربود با اورژانس تماس گرفتم و او را به بیمارستان منتقل کردند.  
 
در همین حال ،سرهنگ کارآگاه علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: یکم اردیبهشت ماه کارآگاهان با هماهنگی‌های قضایی راهی باغ اعلامی شدند و در یک عملیات پلیسی هر سه متهم را دستگیر وآنان در تحقیقات اولیه به ضرب و شتم هر دو سارق اعتراف و اعلام کردند، ما در باغ در حال استراحت بودیم و ناگهان متوجه حضور دو سارق شدیم که در حال سرقت فنس های آهنی بودند. بلافاصله دستگیرشان کردیم و پس از ضرب و جرح هر دو را رها کردیم و اطلاعی  از فوت  نداشتیم.  

سرهنگ گودرزی  افزود: با توجه به دستگیری عاملان جنایت و اعتراف صریح به ضرب و جرح، هر سه متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفتند.
+11
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ernakola - تهران، ایران
  ادامه ماجرا : قتد عمد و دیه و .....خانواده سارق هم رضایت نمی دن !!
  1
  4
  ‌سه شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۹
  نظر شما چیست؟