مرد خشمگین به قتل همسرش اعتراف کرد

شرق: مردی که به ‌علت تنگناهای مالی با همسرش اختلاف داشت، درنهایت او را به قتل رساند. این مرد بعد از دستگیری جزئیات جنایت را شرح داد. به گزارش خبرنگار ما، سحرگاه روز گذشته اهالی ساختمانی در خانی‌آباد با شنیدن صدای فریادهای زنی جوان به مقابل واحد آپارتمانی او رفتند. در همین هنگام مرد ساکن خانه در را باز کرد و در‌حالی‌که مضطرب بود به همسایه‌ها گفت همسرش را به قتل رسانده‌اند. دقایقی بعد کارآگاهان جنایی در محل حادثه حاضر شدند و جسد زنی 38 ساله را در‌حالی‌که گلویش بریده شده بود، پیدا کردند. شوهر این زن گفت: مقابل خانه ما منطقه‌ای متروکه‌ای است که معتادان در آنجا تجمع می‌کنند. من حدس می‌زنم قتل کار آنها باشد چون در بالکن باز بود آنها وارد خانه شدند و در‌حالی‌که من خواب بودم زنم را کشتند.

اظهارات این مرد منطقی به نظر نمی‌رسید به‌همین‌دلیل کارآگاهان احتمال دادند خود او عامل جنایت باشد. چند سرنخ نیز در این زمینه وجود داشت؛ نخست آنکه روی صورت و دستان این مرد جای خراش دیده می‌شد. مرد جوان ادعا کرد این خراش‌ها یک روز قبل هنگام تعمیر خودرو ایجاد شده اما متخصص پزشکی قانونی این ادعا را رد کرد و گفت خراش‌ها تازه ایجاد شده است.

از سویی دیگر، همسایه‌های این زوج که فرزندی هفت ماهه دارند، به کارآگاهان گفتند زن و شوهر جوان مدام باهم درگیر می‌شدند و صدای دادوفریاد آنها به گوش می‌رسید.

سومین دلیلی که باعث شد پلیس مرد جوان را مظنون به قتل تشخیص بدهد این بود که او لباس‌های نو به تن داشت و این احتمال وجود داشت که لباس‌های او در درگیری مرگ‌بار با همسرش خونی شده و سپس لباس‌هایش را عوض کرده است. در‌حالی‌که اثری از لباس‌های خونی داخل خانه وجود نداشت، مأموران این البسه را از محوطه بایر مقابل منزل این مرد پیدا کردند.
این‌گونه بود که مرد جوان در بن‌بست قرار گرفت و به ارتکاب قتل اعتراف کرد. او گفت: من و همسرم 15 سال قبل در شهر خودمان ازدواج کردیم، اما چند سال پیش به تهران آمدیم. در اینجا وضع مالی خوبی نداشتم. کرایه آپارتمان 30 متری که ساکن آن هستم ماهانه 450 هزار تومان بود، در‌حالی‌که من فقط یک‌ونیم میلیون تومان حقوق می‌گرفتم و برای مخارج دیگر پول کم می‌آوردیم، برای همین اصرار داشتم به شهر خودمان برگردیم اما زنم قبول نمی‌کرد و می‌گفت در شهرستان کار نیست و بی‌کار می‌مانی. همین موضوع باعث اختلافات ما شده بود تا اینکه بالاخره او را به قتل رساندم.

متهم درباره نحوه قتل توضیح داد: وقتی زنم خواب بود با چاقویی بالای سرش رفتم. از شرایطی که داشتم خسته شده بودم. می‌خواستم خودم را هم بکشم اما می‌ترسیدم. زنم ناگهان بیدار شد و وقتی چاقو را در دستم دید سعی کرد خودش را نجات بدهد. ما باهم درگیر شدیم و من او را به قتل رساندم. بعد سعی کردم قتل را گردن افراد ناشناس بیندازم اما عاقبت دستم رو شد.
بنا بر این گزارش، متهم به قتل در‌حال‌حاضر در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از او برای روشن‌شدن جزئیات بیشتر این جنایت ادامه دارد.
+4
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟