پاسخ جواد سلیمانی که همسرش در هواپیمای اوکراینی توسط سپاه کشته شد، به حاجی زاده! : مردم را فدای رهبرتان می‌کنید؟!

ایران اینترنشنال :جواد سلیمانی، همسر الناز نبیئی از قربانیان سرنگونی هواپیمای اوکراین، اظهارات اخیر امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران را «اثبات خباثت» این نیروی نظامی در انهدام این هواپیما دانست.
 
سلیمانی روز جمعه پنجم اردیبهشت، در صفحه توییتر خود نوشت: «حاجی‌زاده، بیشتر حرف بزن! اینکه قصد داشته اید ۴۰۰ نقطه از مواضع آمریکا را موشک‌باران کنید و حریم هوایی را نبستید نشانه جنایت شماست!! اینکه آمریکا قصد داشته بیت رهبرت را هدف قرار دهد و شما حریم هوایی را نبستید اثبات خباثت شماست. مردم را فدای رهبرتان می‌کنید؟! شرمتان باد.»
 
حاجی‌زاده شامگاه پنج‌شنبه چهارم اردیبهشت، با بیان اینکه هدف قرار دادن پایگاه عین‌الاسد در عراق دردی‌ماه گذشته «عملیاتی نبود جز شلیک چندتا موشک»، گفت پس از این حمله برنامه داشتیم تا در صورت پاسخ آمریکا ۴۰۰ نقطه را بزنیم.
 
او بدون اشاره‌ و توضیح درباره شلیک به هواپیمایی اوکراینی و کشتن ۱۷۶ سرنشین آن، گفت که در جریان اوج‌گیری تنش میان ایران و آمریکا منظور دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، از تهدید درباره حمله به نقاط فرهنگی ایران، حمله به «بیت رهبری» بود.
 
همسر الناز نبیئی، پیشتر از احضار برخی اعضای خانواده کشته‌شدگان این حادثه و تهدید آنها به تجاوز جنسی از سوی نیروهای وزارت اطلاعات و سپاه پاسداران خبر داده است.
 
بامداد ۱۸ دی سال ۹۸ پدافند هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران یک هواپیمای شرکت اوکراین اینترنشنال را هدف قرار داد و همه ۱۷۶ سرنشین این هواپیما را کشت.
هنوز جمهوری اسلامی عوامل این انهدام را معرفی و محاکمه نکرده است.
+35
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  این اشرار غربتی به وقاحت گفتن زکی. چقدر میخواهی بهت پول بدیم که دیگه قیافه نحس و گهت را نبینیم؟ چرا شما فضایی ها با موشکت نرفتی فضا؟
  1
  23
  شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
  نظر شما چیست؟