ماهواره نظامی سپاه؛ شمخانی: غافلگیری‌های جدید در راه است

ساعاتی پس از آنکه سپاه پاسداران از «پرتاب موفق» یک ماهواره نظامی خبر داد، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: «غافلگیری‌های جدید در راه است».
 
علی شمخانی روز پنج‌شنبه چهارم اردیبهشت در توئیتی نوشت: «تحریم، تهدید و تطمیع سیاسی نمی‌تواند حرکت جمهوری اسلامی در مسیر تأمین منافع ملی و حقوق قانونی‌اش را کُند نماید».
 
این مقام ارشد جمهوری اسلامی این پیام را به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی نوشته و در پایان آنها نیز بدون هیچ توضیحی تأکید کرده است: ««غافلگیری‌های جدید در راه است». وزیر خارجه آمریکا اقدام سپاه پاسداران را نقض قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل دانسته و از بین کشورهای اروپایی نیز تاکنون دست‌کم آلمان از این اقدام ابراز نگرانی کرده است.
+16
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل

  غافلگیری بعدی سرنگونی شما پلید زشتان خواهد بود.
  5
  59
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۸
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران

  اینها برای ذوق زده کردن بسیجی و سپاهی و فریب مردم برای ادامه چپاول و غارتگری است
  4
  50
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  والا تا الان هرچی سپاه ادعای ساختش رو کرده بلف بوده و خیلی زود مشخص شده فقط تبلیغات سنگین و سرکار گذاشتن مردم ایران بوده و وقتی گند کار درمیاد سریع یه دروغ بزرگتر سرهم میکنند و باز بمباران تبلیغاتی شروع میشه تا مردم نفهمند گندکاری قبلی چی بوده البته به نظر من مردم اصلا برای اینا اهمیتی ندارند بلکه خامنه ای و دستگاه پول پرداز اینا مهم هستند که باور کنند اینا اینو ساختن. سپاه سعی کرد خودرو ساز بشه روش کار این بود که بزرگترین قطعه ساز کشور رو دستگیر و اول با زبون خوش ازش بخوان که فرار کن و کارخانه ها رو ببخش به سپاه ولی طرف به حرف نکرد و الان تو زندان هستش بر اساس پرونده هایی که سپاه براش ساخته و هدف هم مشخصه هاپولی کردن اموال طرف همانطور که اموال قبلی ها رو بعد از اعدام بالا کشیدند. یک هفته بعد از افتضاح ساخت دستگاه کرونا یاب یهو یه موشک هوا میکنند میگن ماهواره بوده حالا کجا و کدوم ماهواره خدا میدونه. ماهواره های از این دست رو با اسامی مختلف فرستادن و مثل یه تیکه آهن افتاده تو فضا ولی نحوه تبلیغاتشون خنده داره.فرمانده ها میگن عالی بود فقط همین. بخندیم 5میلیارددلار وام هم لازم دارن!
  2
  40
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵
  ۳۰
  آش با جاش - سیاهکل، ایران

  جنس بد مصرف کردن، نتیجه اش میشه این خزعبلات و بافتنی..
  3
  41
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
  ۴۳
  golden remix - استکهلم، سوئد

  بهمون بگو کی از استعمار چین و روسیه رها میشوید!
  2
  36
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۱
  ۲۰
  Mehrad Hosseinirad - مسکو، روسیه

  [::آزاذه - تهران، ایران::]. کاملا درسته
  3
  24
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  به قول یکی از دوستان الان ادم بیرون میره از منزل باید تا چند روز مواظب بود از بالا پیت حلبی تو سر و کله فرود نیاد دوستان در اروپا بیمه هستن خوبه از ایرانیان خارج از اروپا مواظب باشن لطفا .
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
  ۵۳
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  قاسم سلیمانیه تروریستم یه زمانی دوست داشت همه رو غافلگیر کنه ولی همچین زدن از پسه یقه ش زد بیرون که هنوزم که هنوزه باورش نشده که ریقه رحمتو سر کشیده
  1
  21
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  میلیاردها دلار یکه باید هزینه ایجاد شغل و رفاه ملت شود,هزینه حفظ ایده لوژی نظام و هوادارانش میشود.چند روز پیش آمریکا اعلام کرد که ایران طی 8سال 10میلیارد دلار باسد داده.جنایات و خیانتهای این رژیم بایران و ایرانی پایان ندارد
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۸
  نظر شما چیست؟