مبتلایانی که فاقد نشانه‌های ابتلا به ویروس کرونا هستند

 پژوهشی در مجله پزشکی «نیوانگلند» نشان می دهد بیشتر زنان باردار مبتلا به کرونا تا پیش از زایمان، نشانه‌ای از این بیماری بروز نداده‌اند صدای آمریکا :پژوهش‌های جدید نشان می‌دهند تعداد افراد مبتلا به ویروس کرونا که علائمی نداشته‌اند به نسبت زیاد است. رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا تخمین زده حدود ۲۵ درصد از افراد مبتلا به این ویروس، نشانه‌ای بروز نمی‌دهند.
به گزارش سی‌ان‌ان، یک پژوهش که نتیجه آن در مجله پزشکی «نیوانگلند» منتشر شده است نشان می‌دهد بیشتر زنان باردار مبتلا به ویروس جدید کرونا تا پیش از زایمان، نشانه‌ای از بیماری بروز نداده‌اند.
بر اساس پژوهش‌های انجام شده توسط مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیای نیویورک از هر هشت نفری که بدون نشانه‌ای که برای زایمان به بیمارستان رفته است، دست‌کم یک نفر به بیماری «کووید-۱۹» مبتلا بوده است.
نکته مثبت این است که ویروس جدید کرونا تا اندازه‌ای که تصور می‌شود خطر مرگ ندارد.
با این حال از آنجایی که این افراد بدون علائم بیماری ناقل ویروس هستند، تصمیم‌گیری در مورد بازگشایی کشورها و حفظ ایمنی مردم‌ پیچیده‌تر می‌شود.
+7
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  همش دروغه. کرونایی درکار نیست. بریزید از خانه ها بیرون. بردهء اسراییل و چین نشوید. همه اش اقتصاد رفتاری behavioral economics صهیونیستهاست.
  10
  0
  ‌سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
  نظر شما چیست؟