آلمان شروع به بازگشایی بعضی کسب و کارها کرد

بی بی سی: آلمان برداشتن بعضی از محدودیتهای اعمال شده برای مقابله با کرونا را آغاز کرده است؛ این کشور هفته پیش اعلام کرد این بیماری را کنترل کرده است.
 
بر اساس اقدامات جدید، مغازه‌های کوچک، کتابفروشیها و همچنین دوچرخه فروشی‌ها اجازه بازگشایی یافته‌اند؛ هر چند به آنها گفته شده "فاصله‌گذاری اجتماعی" را باید راعایت کنند.
 
ببشتر مدارس همچنان بسته خواهد ماند اما دانش آموزانی که تابستان فارغ‌التحصیل می‌شوند اجازه رفتن به سر کلاس را خواهند داشت. به دانشگاهها هم اجازه برگزاری آزمون داده شده.
 
بقیه محدودیتها ب قوت خود فعلا باقی است.
 
تعداد مبتلایان کووید ۱۹ در آلمان حدود ۱۴۵,۷۴۳ اعلام شده؛ بیش از ۴۶۰۰ نفر هم جان خود را به دلیل این بیماری از دست داده‌اند.
+14
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  آنگلا مرکل با ۳ وزیرش. کنفرانس خبری. با وقار. بدون پانیک. همه چیز در زیر نظر.از اقتصاد، تا سلامت ملت. از فکر کردن به بیکار‌ها تا شرکت‌های بزرگ.مانند ماده شیر شجاع .همه چیز در مقابل چشم.با ۱۰ دقیقه سخن .۸۰ میلیون آلمانی‌ از مخالف تا موافق همراه او.توجه .در ایران‌ام می‌‌گویند. ضحیفه. زن است .بیضه اسلامی ندارد. مگر قطع ال رجال است.که زن بشود،وزیر . حساب کردم. این جناب سروان. مسافر آنکارا. فاطی خودمان. و امام امت. اقامون. ۶ میلیون آخوند و بسیجی‌.سپاه. همه با هم چقدر بیضه اسلام دارند؟ فکر کنم کنار خیابان گذاریم. از تهران تا قم .از قم تا مشد .از مشد تا کربلا کم باشد. پرسش ؟ چه سودی دارد. این همه بیضه اسلام.در مقابل زنی‌-که یک گرم بیضه اسلام ندارد. هیچی‌ همه را بریز تو هونگ و بکوب. و بنداز جلوی گربه
  5
  23
  دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴
  نظر شما چیست؟