وب‌سایت «حاج فردوسی» که دعای ویژه برای مبتلا نشدن به کرونا می‌فروخت از دسترس خارج شد

العربیه :حاج فردوسی، سایت فرد روحانی که از طریق دعا خواندن برای مشتریان خود پول دریافت می‌کرد از دسترس خارج شد.
 
به گزارش روز شنبه 18 آوریل 2020 اعتمادآنلاین، پس از انتقادهای بسیار از عملکرد وب‌سایت حاج فردوسی در فضای رسانه‌ای این سایت از دسترس خارج شد.
حاج فردوسی در قسمتی از‌ منوی سایت خود، جایی را به عنوان التماس دعا طراحی کرده بود که در ازای ثبت‌نام و واریز پول از طرف مردم به صورت ثبت‌نام در این سامانه اینترنتی، برای آنها دعا می‌خواند.
اعتماد آنلاین در ادامه نوشت «وقتی هم که از او درباره دریافت پول برای دعا و مغایرت آن با رسم و رسوم دین سوال شده بود، ادعا کرده که ائمه اگر در قبال دعای خود پولی دریافت نمی‌کردند برای این بوده که در روز برای سه تا چهار نفر دعا می‌خوانند. اما من چون مجبور هستم برای تعداد کثیری دعا کنم، می‌توانم در قبال دعا، پول دریافت کنم.»
در قسمت منوی «التماس دعا» در سایت حاج فردوسی برای دعا خواندن آمده بود: «اگر می خواهید حاج فردوسی به طور ویژه برای شما دعا بخواند: 55،555 تومان»
 
دعا ویژه برای مبتلا نشدن به کرونا: 44،444 تومان!
 
دعا برای برگشت سلامتی کسانی که به کرونا مبتلا شده اند: 66،666 تومان، اگر هم بیرون از ایران هستید برای دریافت دعای ویژه 11.11 یورو پرداخت کنید.
 
گفتنی است، همچنین حاج فردوسی در این سایت، خود را مولف نظام جامع تربیتی منهاج الفردوسیان و صاحب دومین رسم‌الخط قرآن کریم در طول تاریخ اسلام خوانده بود.
+31
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۰
  آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل

  اول ترس وبعد پناه بردن به هر چیز قابل رویت در دور و اطرافمان هستند و بعد اگر پاسخ ندادند پناه به خرافات و از این دست توهمات از خصوصیات ویژه و طبیعی ذهن هر انسان است .که به مرور زمان و بر اثر اموزش همه انها قابل کم رنگ شدن و از بین رفتن هستند. اما دعا ساختن و فروختن و خلق خرافات برای فروش به دیگران از ویژگیهای هر انسان ساده نیستند بلکه نتیجه ذهن های شارلاتان و مکاری هستند که در طمع افراطی گرفتار شده اند و شهوت فریبکاری و دروغ دارند. درست مثل اکثریت این اخوند ها در ایران و حتی سایر جهان
  2
  37
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
  ۳۹
  ipack2200 - دبی، امارات متحده عربی

  حماقت و خریت
  2
  44
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  مسخره ضد ایران و ایرانی ! برو یه فامیل عربی برای خودت انتخاب کن آخوند در پیتی کلاه بردار دزد . نه به حاج اش و نه به فردوسی اش . ایندو با هم در تضادند. فردوسی ضد آخوند تازی ستمگر بود. بسی رنج بردم در این سال سی عجم زنده کردم بدین پارسی. هر که جای این زالو شپش بود از خجالت میمرد.
  1
  17
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۰
  ۴۹
  آزاذه - تهران، ایران
  ای اهورا مزدا ایران را از دست تازیان و خرافات در پناه بدار.
  1
  13
  یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آرون کوهن - دیمونا، اسرائیل::]. دقیقا متوجه نشدم .منظور شما چیست؟از ترس پناه بردن به اطراف خوب است یا نه؟در اینکه مخالف خرافات هستید. خوب است. ولی‌ مرز شما کجا است؟زیارت اهل بیت تا کجا خوب است؟ تا کجا خرافات است؟ نوشتید.پی بردن به خرافات طبیعی است. ولی‌ به مرور زمان از بین می‌‌رود. چگونه از بین می‌‌رود.؟ مثلا خواندن کسروی در مورد اسلام .یا ایرج میرزا .یا صادق هدایت ؟یا خواندن رساله امام؟ گذشته از این .نوشتید.اکثریت این آخوندا شیاد هستند؟ آیا یک اقلیت خوب هم وجود دارد؟ ؟یکی‌ نام ببرید؟ از زمان قاجار تا کنون؟ لطفا.خیلی‌ دوست دارم .یک مثبت .به شما.ولی‌ کمی‌ بودار سخن گفتید؟ دنبال پاسخ فلسفه گونه نیستم. سه تا پرسش آسان. با جواب آسان.
  4
  3
  یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  در این ماجرا آنهاییکه پول جهت دعا میدهند مقصر تر هستند تا آنهاییکه پول میگیرند.تا ابله در جهانست مفلس در نمیماند.البته ج.ا در بوجود امدن دزد و کلاهبردار و شیاد مقصر است
  0
  0
  دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
  نظر شما چیست؟