عکس روز :۶۶،۶۶۶ تومان برای دعای مخصوص درمان کرونا

حاج فردوسی» پول می‌گیرد برای شما دعا می‌کند. یک فرقه برای خودش تأسیس کرده به نام «منهاج فردوس». قرآن با رسم الخط خودش بیرون داده و رساله‌ای عملیه داده که می‌گوید اعلم از تمام رساله‌ها است. در یک سخنرانی می‌گوید هر کس با من مخالف است یا مشکل نطفه دارد یا مشکل لقمه یا مشکل ظرفیت.
 
از‏ او پرسیده‌اند که اگر کسی پول نداشت به شما بدهد ولی التماس دعا داشت چه کند؟
 
 این پاسخ او است:
 
«در قدم اول، ثبت رایگان التماس دعا قرار دارد. در قدم بعدی، اگر کسی جویای التماس دعای ویژه برای دریافت نتیجه‌ی فوری بود، می‌تواند هزینه‌ی اندکی پرداخت نماید.»
 
از او پرسیده‌اند که چرا برای دعا کردن پول می‌گیری. این پاسخ او است: «در مورد بحث ما، حضرات معصومین (علیهم‌السلام) امر به دعا کرده‌اند ولی از پول گرفتن برای دعا، نهی نفرموده‌اند. پس دعا می‌کنم و پول می‌گیرم.»
 
‏از دیگر باورهای فرقه‌ی «منهاج فردوس» این است که بچه به مسجد راه نمی‌دهند اشکال کرده‌اند که خوب پس چرا پیامبر حسنین را به مسجد می‌بردند. پاسخ داده آن‌ها امام بودند بچه‌ای که امام نباشد را به مسجد نباید برد
+6
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  رهبر بعدیمون باید همین باشه. تو انتخاب نخبه ها رکورد شکستیم و فکر میکنم با انتخاب این آدم میتونیم تتمه آبروی ریخته مون رو به رخ دیگران بکشیم.
  2
  37
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۶
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  بنظر من دلسوزی کردن واسه ادمهائی که واسه چند کلمه شعر و ور به همچین شیادهائی پول میدن معنی نداره ،همیشه یه سری حـ... از خریت دیگران نون میخورند.
  1
  22
  شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
  نظر شما چیست؟